Profil użytkownika Miki_Mix

Kapitan
  • Zarejestrowany od 1829 dni
  • Dodanych komentarzy 8844
  • Dodanych do sportbuzz 0
  • Łącznie ocen 39754
  • +
    Plusów 28488
  • -
    Minusów -11266

Kibicuje drużynom

Ostatnio dodane do Sportbuzz

Ostatnio dodane komentarze

avatar
Typowanie w PL na mistrza drużyny innej niż ManC jest tak samo niepoważne jak typowanie na mistrza Bundesligi druzyny innej niż Bayern.
Zwiń
Wczoraj, 13:59
avatar
No to co do Laporta się pomyliłem. Ale co do reszty już nie 😘
Zwiń
Wczoraj, 10:59
avatar
Cała ta maskarada jest szyta grubymi nićmi. Ogólnie zagraniczne działania przeciw majątkom Rosjan zakrawają o najwyższy poziom bolszewizmu. Dodatkowo dlaczego nikt się nie przyczepia do Niemiec i Francji, że pomimo embarga, sprzedawały technologię wojskową do Federacji Rosyjskiej. Każdy chyba wie, że najbardziej na tym wszystkim ucierpią przeciętni ludzie a bogaci jeszcze bardziej się na tym konflikcie wzbogacą. Jest mi bardzo żal obywateli ukraińskich ale całą tą polityczną i ekonomiczną otoczkę mam głęboko w kakale.
Zwiń
Wczoraj, 10:57
avatar
Laporta też wrócił do FCB. Ciekawe czy on sam robi tam za darmo? Ogólnie mam takie dziwne wrażenie, że FCB nie mogąc zwrócić na siebie uwagi poprzez aspekt piłkarski, zaczyna pieprzyć totalne głupoty tylko po to aby było o niej głośno.
Zwiń
Wczoraj, 10:51
avatar
Co za komentarz. Normalnie chyba dzisiaj nie zasnę. Za to ty po dobranocce będziesz ssał cyca mamusi pokrzepiony swoimi debilnymi komentarzami.
Zwiń
Przedwczoraj, 13:47
avatar
Ten gość współpracuje z Putinem, tak jak pozostali oligarchowie dotknięci sankcjami. Czego nie rozumiesz? Jeżeli Roman miałby być wyłączony to jaki jest sens nakładania sankcji?
Zwiń
Przedwczoraj, 12:23
avatar
A co to za nagroda? Za najbardziej opierdalającego się zawodnika PSG?
Zwiń
Przedwczoraj, 12:17
avatar
Obecnie kobiecy tenis, w porownaniu z czasami dominacji Williams, strasznie stracil na jakosci. Mysle, ze w obecnych czasach siostry wygrywalyby kazdy turniej przez łądnych parę lat.
Zwiń
Przedwczoraj, 09:14
avatar
City trafili sie szejkowie a United Ferguson. Szczescie i tyle. Zawsze jakas druzyna wejdzie na szczyt kosztem innej. A Tottenham jest tak dobra druzyna jak jej zdobyte trofea czyli raczej do scislej czolowki nie nalezy, po prostu dobra druzyna i tyle.
Zwiń
Przedwczoraj, 09:11
avatar
Zalezy jak na to spojrzysz. Dla mnie jedno mistrzostwo zdobyte przez Ranieri'ego z Lecister w 2016 jest wiecej warte niz te cztery zdobyte przez Pepa z City.
Zwiń
Przedwczoraj, 09:03