Profil użytkownika Speedy

Kluczowy zawodnik
  • Zarejestrowany od 1710 dni
  • Dodanych komentarzy 3958
  • Dodanych do sportbuzz 2
  • Łącznie ocen 32898
  • +
    Plusów 28091
  • -
    Minusów -4807

Kibicuje drużynom

Ostatnio dodane do Sportbuzz

Ostatnio dodane komentarze

avatar
Podobno główny rywal o Złotą Piłkę Messiego. Idą łeb w łeb w tym wyścigu.
Zwiń
20 lut 20:28
avatar
Szkoda, że w Katarze czy innych krajach islamskich Barca nie wspiera w ten sposób LBGT QWERTY. :D
Zwiń
20 lut 20:27
avatar
Halland z jednej strony wielki potencjał, bo ma chłopak talent i predyspozycje. Z drugiej strony ma często problemy zdrowotne i kontuzje, a angielska premier league jest bardziej siłowa. (chociaż sędziowie lepsi). City musi się uzbroić, bo straciło ostatnimi laty wielu napastników- Sane, Aguero, Ferran Torres, więc pewnie będą celować w Kane'a i Hallanda.
Zwiń
20 lut 16:17
avatar
Piątek ratuje Juventus przed spadkiem z top4.
Zwiń
20 lut 16:06
avatar
To już jego sprawa. Z jednej strony w Realu może się rozwinąć i walczyć o kolejne cele. Jednak nie dostanie takich pieniędzy jak w PSG, a po drugie to może mieć obawy ponieważ kibice hiszpańscy i zarząd Realu będą wymagać od niego wyników- gorszy okres lub brak aklimatyzacji to ława i krytyka mediów. W PSG Mbappe się już nie rozwinie, ale z drugiej strony dostanie kasę i święty spokój. Jednak moim zdaniem jest jeszcze za młody na stabilizacji i lepiej, żeby przeszedł do Realu.
Zwiń
20 lut 13:47
avatar
Przy tak szerokim składzie jaki miał wtedy City to i tak dużo grał. Teraz ma szanse w Barcelonie grać regularnie i się rozwinąć ale musi dostać szanse. Niestety Katalończycy czy nawet polscy kibice Barcy są kibicami sukcesu i wywierają ogromną presję na zawodnikach. Ja tam bym się cieszył gdyby Hiszpan grał w Live.
Zwiń
20 lut 13:36
avatar
Stanowski hipokryta jak zwykle robi fikołki. Gdyby to Najman organizował to oczywiście zaraz padłby hejt.
Zwiń
20 lut 13:27
avatar
Sprzedadzą go nie drożej niż 20 mln o ile znajdzie się jakiś chętny. Barca jest zapędzona w róg, bo musi pozbyć się Dembele, Griezmana i Coutinho, aby spiąć budżet więc będą wyprzedaże. Poza tym nikt nie chce zawodników bez formy z ogromną pensją.
Zwiń
20 lut 13:26
avatar
Już ustawiają się dziesiątki chętnych jak za Dembele, Coutinho czy Griezmanem. Po sezonie wróci Francuz i Brazylijczyk z ogromną pensją i zacznie się telenowela. Jak Barca mogła się pozbyć Suareza? :D
Zwiń
20 lut 13:24
avatar
Wyspy i Anglicy to patologia. Oni tam mają się ciągle za imperium i że są najinteligentniejsi na świecie, a prawda jest taka że Polak z lepszej polskiej szkoły mówi lepiej po angielsku od statystycznego Brytyjczyka.
Zwiń
20 lut 13:22