Profil użytkownika marja209

Junior
  • Zarejestrowany od 1216 dni
  • Dodanych komentarzy 143
  • Dodanych do sportbuzz 0
  • Łącznie ocen 1211
  • +
    Plusów 949
  • -
    Minusów -262

Kibicuje drużynom

Ostatnio dodane do Sportbuzz

Ostatnio dodane komentarze

5 lut 2021 | 17:46
"Został też poinformowany, że jeśli nie jest gotowy w najbliższym czasie żadnej z tych umów podpisać, to powinien podpisać oświadczenie o odmowie podpisania kontraktu - wyjaśnia jeden ze sterników Wisły." Nie wiem, nie znam się, ale w tym cytacie jest jakieś matactwo. Jakie oświadczenie?! Oświadczenie, że nie nie podpisał? Nie podpisał, to nie podpisał. Nie jest podpisane i koniec. Może nie podpisać jeszcze raz. Ale jakieś oświadczenie...??? To naprawdę kiepsko brzmi. Coś chcieli nadziałaczyć chyba.
5 lut 2021 | 10:02
Strasznie nędzni musieli być trenerzy, sztab szkoleniowy i zarząd w tej Barcelonie, że dopuścili do sytuacji, gdy bardzo drogi i dobry zawodnik przytył, stracił motywację i efektywność. To właśnie podstawowe zadania trenerów, sztabu, działaczy i zarządu - organizować grę, szkolić, doskonalić, motywować, zarządzać kasą. Zawodnik - to tylko człowiek. Potencjał może mieć, ale trzeba umieć go wykorzystać.
31 sty 2021 | 12:07
Bez osobistej urazy kolego/koleżanko, naprawdę nie mam zamiaru cię obrazić, ale twój sposób rozumowania jest zdumiewający. Pasuje bardziej do jakiegoś średniowiecznego feudalizmu, albo niewolnictwa. Nie ma nic wspólnego ze współczesną cywilizacją
26 sty 2021 | 06:17
A był nawet taki mecz, gdy na boisku grało 11 absolwentów La Masii w Barcy.
22 sty 2021 | 17:04
"...okradający swojego pracodawcę..." XD Zmień myślenie. Pracodawca - to jedna z największych i najbogatszych firm futbolowych na świecie. Obracająca miliardami $$$, z ogromnym majątkiem, ponad 100-letnim doświadczeniem w prowadzeniu tego biznesu, ze sztabem fachowców, trenerów, lekarzy, prawników, doradców itd. Ta firma zatrudnia i zwalnia piłkarzy i podpisuje tysiące piłkarskich kontraktów na przestrzeni lat. Real sam z siebie Bale'a zrekrutował, sam z siebie za Niego zapłacił 90 mln $, sam z siebie dobrowolnie umowę na czas określony z pracownikiem Bale'm zawarł. Gareth z kumplami nie stali z pistoletem przy Prezesie. Wyszło, jak wyszło. Bale nie gra. Dlaczego? Trudno powiedzieć. Ale jak korporacja podpisała kontrakt - to ma psi obowiązek dotrzymać. I to na pewno nie zwykły (choć bardzo dobry) piłkarz korpo okrada, a co najwyżej korpo ma gówniany zarząd i sztab. No i poza tym - na biednych nie trafiło. Milik był w podobnej sytuacji i jakoś chyba nie mówiłeś, że Arek okrada Napoli.
17 sty 2021 | 19:21
Jeden z najslabszych meczow tego weekendu :( Az nie do wiary, ze to graja najlepsze druzyny i najlepsi pilkarze. Tyle niedokladnosci! Bledy. Slaba gra. A do ogladania, to w ogole kicha
6 sty 2021 | 12:11
Nie wiem czy aż cud. Po mojemu jest tak: na budżet pozyskania zawodnika sumuje się koszt jego zakupu i suma jego wypłat w jakimś czasie. Jeżeli Milikowi by naprawdę zależało, to mógłby obniżyć swoje oczekiwania finansowe i w ten sposób nowy klub mógłby więcej zapłacić za zakup. Może Milikowi aż tak bardzo nie zależy na grze w OM, może wierzy w inne opcje, albo ma jeszcze inne priorytety. Kto wie? W każdym razie to raczej żaden cud nie jest potrzebny. Myślę, że sporo zależy od Milika.