Profil użytkownika pBartek

Senior
  • Zarejestrowany od 1122 dni
  • Dodanych komentarzy 496
  • Dodanych do sportbuzz 1
  • Łącznie ocen 5994
  • +
    Plusów 5767
  • -
    Minusów -227

Kibicuje drużynom

Ostatnio dodane do Sportbuzz

Ostatnio dodane komentarze

27 gru 2020 | 20:28
Ibrahimović uważa Maradonę za "nawet lepszego od siebie". A przecież uzytkownicy .. twierdzą, że Maradona miał większą pasję do ćpania niż do grania .. możecie se sprawdzić w historii moich komentarzy. Także .. tyle ode mnie. .. głupi ten Ibrahimović, przecież "ludzie wiedzą lepiej". Odklepuje :)
2 gru 2020 | 17:55
Czy wiesz czym jest uzależnienie? Maradona miał większą pasję do kokainy niż do piłki? Dzieciaku, co ty tworzysz, miej chociaż nić obiektywizmu.
2 gru 2020 | 13:23
Messi nie ma pasji, bo w Barcelonie zrobili z niego niewolnika. Messi dokładnie tyle zawdzięcza Barcelonie, ile Barcelona Messiemu. A jak zebrało mu się na jakieś sentymenty, to teraz musi liczyć się z takimi komentarzami o braku pasji jak ten Jesusa.
2 gru 2020 | 11:10
No przecież właśnie sam sobie odpowiedziales .. Piłkarz który ma umiejętności Maradony, ale który nie może zagrać w 2/3 meczów z powodu kontuzji, jest dla klubu bezużyteczny. Bo nie można na niego liczyć. Wtedy dla klubu stają się ważniejsi piłkarze teoretycznie słabsi, ale którzy nie "chorują", wokół których można przygotowywać jakaś taktykę. Zresztą te kontuzje, to sprawa przede wszystkim przygotowania fizycznego, profesjonalizmu piłkarza. Myślisz, że Lewandowski ma jakieś cudowne ciało, cudowna fizjologie dzięki której ma takie szczęście do unikania kontuzji?.. to praca, podejście do pracy. I też kwestia charakteru, bo jeden da rade zagrać z bólem, weźmie zastrzyk, ale zagra. A drugi się od razu podda. Ale do brzegu .. Bale piłkarsko nie jest może tak elegancki jak Hazard, ale swoje w Realu i tak zrobił. Strzelał gole w dwóch finałach LM, zdobywał inne puchary z klubem. Nie był spektakularny, ale grał. Miewał kontuzje, ale zdecydowanie częściej grał niż się leczył. Później wszedł w konflikt z Zidanem i ciąg dalszy znamy. Hazard od czasu przyjścia, jest bez przerwy kontuzjowany, nic nie daje klubowi, jest przepizdusiem. Technicznie jest dobry, ale to piłka nożna, tu trzeba biegać, walczyć, być przygotowanym na 50 meczów w sezonie, a nie na .. 10. W sumie jest dwa razy, jeśli nie paręnaście razy gorszy od Bejla. Hazard jest dobry, do grania w Zośkę, bo tam sobie nic nie zrobi.
2 gru 2020 | 10:02
Piłkarze mają słaby mental, na ważniejsze mecze potrafią się koncentrować, ale już na słabszych rywali mają wyjebane, myślą że samo się wygra. Do tego trzeba wliczyć brak lidera w szatni, na boisku - odszedł Ronaldo, było widać różnicę, a jak grają bez Ramosa to w ogóle stają się bezpłciowi :) I w końcu trzeba sobie jasno powiedzieć, że Hazard to kompletne nieporozumienie, gość jest dwa razy gorszy od Bejla - bo Bale wbrew pozorom dał sporo drużynie, a że później mu się odechciało to inna sprawa. No i Zidane, który jest dobrym trenerem, ale przestał mieć wpływ, już nic więcej nie zrobi. Potrzebne jest świeże powietrze, nowa miotła.
1 gru 2020 | 17:52
Mecz został wybrany przez TVP w ramach walki z bezsennością. Dlatego akurat ten mecz, a komentarzem uraczy wszystkich Dariusz Szpakowski i Marcin Żewłakow :) ! ..
30 lis 2020 | 17:04
Pytanie "Gdzie obecnie występuje Jakub Kosecki?" raz, że zawiera trudnego do zidentyfikowania bohatera, a dwa, że dokładną odpowiedź na nie zna chyba tylko ojciec kopacza. W Milionerach byłoby to pytanie o milion :)
30 lis 2020 | 14:07
Fajnych ekspertów mają ci Francuzi, jeśli Obraniak stawia Milika i Piątka w top20 napastników na świecie.
30 lis 2020 | 10:07
A jak Polanski i Perquis powiedzą, że Błaszczykowski był dobrym kapitanem, to zaczniemy wszyscy pisać, że Kuba to mega człowiek i piłkarz. To są odczucia Obraniaka, faktem jest, że Kuba nie powinien publicznie go krytykować, ale też faktem jest to że Obraniak osłabił zespół. To tylko jedna wypowiedz, nie dajmy się zwariować.
29 lis 2020 | 21:52
Piątek to .. finalizator :P by nie powiedzieć, że "egzekutor" bo to określenie tymczasowo do niego nie pasuje .. Od początku było wiadomo, że Hertha to nie jest klub dla niego. Teraz on z nimi, a oni z nim będą się męczyć ..