Profil użytkownika Teeths

Junior starszy
  • Zarejestrowany od 1014 dni
  • Dodanych komentarzy 458
  • Dodanych do sportbuzz 0
  • Łącznie ocen 2864
  • +
    Plusów 1216
  • -
    Minusów -1648

Kibicuje drużynom

Ostatnio dodane do Sportbuzz

Ostatnio dodane komentarze

24 wrz 2020 | 16:01
To nie koronawirus zaatakował Zlatana, tylko Zlatan zaatakował koronawirusa. Macie błąd w tekście - poprawcie to. Zlatan.
11 wrz 2020 | 10:24
Problem Barcy to przede wszystkim dziurawa, kiepska obrona. Wystarczy spojrzeć na poprzedni sezon La Ligi jak i LM - jak dużo bramek stracili... Tam na każdej pozycji w obronie zawodzą zawodnicy, kolejna linia - pomoc, tez totalne dno bez pomysłu i podania w poprzek lub do tytułu byle od siebie. Jedynie nadrabiali i tuszowali często słabą grę drużyny dość dobrą linią ataku, gdzie Messi ciągnął za uszy, ale i innym udawało się coś nastrzelać, lecz to za mało na wszelkie poważne rozgrywki.
28 sie 2020 | 14:49
Już Jurek by mu dał człapanie... Graj dobrze albo wypierdalaj Kapitanie!
28 sie 2020 | 14:43
Ale "ten Krasnal" trochę nastrzelał tych brameczek? To jakimi dopiero krasnalami piłkarskimi są jego rywale? Faktem jest, że zdarza mu się człapać oraz nawet i przeczłapać mecz - to tylko człowiek, dodatkowo jak zapewne wiesz mystico - bardzo już wyeksploatowany gracz, szczególnie w ostatnich latach, gdzie drużyna zbyt mocno opierała się na nim. A że Messi jest wg wielu opinii, a w tym mojej - mimo wszystko subiektywnej tezy - najlepszym graczem w dziejach, nie powinno być wielkiego zdziwienia... Jeśli nie jest najlepszy w obecnej erze to na pewno jest jednym z paru najlepszych. Zależy na jakie atuty i minusy spojrzymy. Mimo wszystko tych atutów jednak będzie więcej i to przeważa.
28 sie 2020 | 14:30
Dopełnij kontrakt albo odejdź jak człowiek. Szamba wylewanego na nas Barcelonistów już wystarczy.
28 sie 2020 | 08:08
Bardzo dobry komentator, wyśmienity ekspert.
27 sie 2020 | 11:00
Zostańcie, dograjcie kontrakty, dajcie czas na mobilizację, musicie zostać dla dobra klubu, bo nie ma innego planu.
26 sie 2020 | 13:53
Dziadek, weź już wypierdalaj... Nie teraz ok? - przekazał prezydent klubu FC Barcelona p. Bartomeu.
26 sie 2020 | 08:45
Barca jest w ogromnym kryzysie, trudno znaleźć w pamięci większy dół w tym klubie biorąc pod uwagę 21 wiek. Co to oznacza? Oznacza to, że mimo ogromnego potencjału jaki drzemał w piłkarzach na przestrzeni ostatnich lat, mimo niewątpliwie wielkich środków finansowych oraz świetnego marketingu przyciągającego graczy, zarząd spuścił ten klub do kibla w bardzo szybkim czasie poprzez szastanie pieniędzmi oraz dobór niewłaściwych ludzi na decyzyjne stanowiska dot. finansów oraz jakości sportowej. Wiemy wszyscy, że Messi młodszy nie będzie, lecz myślenie, że jego odejście dobrze zrobi klubowi, że trzeba budować drużynę od nowa bez Messiego, wręcz wypychając go z klubu jest pozbawione sensu i świadczy o małej wiedzy potrzebnej na "tu i teraz" oraz wiedzy perspektywicznej. Barca jest w wyjątkowo słabej kondycji sportowej, wizerunkowej, a w szatni panuje już totalny brak dyscypliny, a co najważniejsze lub też najgorsze dla sytuacji Blaugrany - jest ona cholernie uzależniona od dobrej gry Messiego, bo żaden transfer nic tak de facto nie dał, żaden piłkarz nie bierze na siebie gdy, jedynie mamy czasem przebłyski młodych graczy, lecz to dopiero pieśń przyszłości, jeśli zostaną oni w tym bałaganie, bo przecież inne, uznane kluby, mogą teraz wykorzystywać słabą sytuację Barcy i podkupować graczy... Barca nie jest gotowa na odejście tak wielkiego gracza, należałoby budować jeszcze wokół niego podwaliny, lecz trzeba było to zrobić wcześniej, gdy pojawiały się pierwsze symptomy problemów o których wszyscy dobrze wiemy. Jest już za późno. Niestety, prawdopodobnie dojdzie do skandalu i Argentyńczyk odejdzie przed upływem kontraktu, bo to są fakty: jeden z najlepszych w historii, jak nie najlepszy gracz w dziejach, chce odejść przed końcem kontraktu... Messi zrobi co zechce, lecz mam nadzieję, że to tylko ostatnia próba zagrania celem wykurzenia zarządu z klubu i oczyszczenie powietrza po wielkim smrodzie.