Profil użytkownika marian0

Senior
  • Zarejestrowany od 1260 dni
  • Dodanych komentarzy 878
  • Dodanych do sportbuzz 0
  • Łącznie ocen 8293
  • +
    Plusów 7960
  • -
    Minusów -333

Kibicuje drużynom

Ostatnio dodane do Sportbuzz

Ostatnio dodane komentarze

Wczoraj | 22:50
Może królami wydatków nie są, ale jestem ciekaw jakby taka tabelka wyglądała, jakby uwzględnić w niej bilans transferowy.
Wczoraj | 17:25
Po pierwsze primo: tak jak kolega wyżej zauważył Francuzowi kończył się za rok kontrakt. Stąd ta cena. Jakby miał 2-3 lata kontraktu to mówilibyśmy pewnie o 70-80mln. Po drugie primo: Nie bez powodu Real oddał go bez żalu teraz, zamiast podjąć jeszcze próby przekonania go. W Madrycie grało dwóch Varane'ów. Ten w parze z Ramosem i ten bez Ramosa. Ten drugi często udowadniał, że miałby problemy ze wyjściowym składzie nawet w Ruchu Radzionków. A że Ramosa w Realu już nie ma... Po trzecie primo ultimo: dajmy White'owi chociaż zagrać. Jak kluby zmieniali Van Dijk, Maguire, czy Dias też ludzie mówili, że kasa wydana w błoto, że przepłaceni kilkukrotnie. Z drugiej strony można postawić transfer Alexisa do MU. W teorii miał to być transfer dekady, a jak się skończyło wszyscy wiemy. Także poczekajmy chociaż pół roku na ocenę tych transferów, bo kwota zakupy, czy nazwisko piłkarza nic nie gwarantują.
Wczoraj | 14:24
Marcin Kubica?
Wczoraj | 14:21
A Piotr Brożek niesamowicie przypomina wielki polski talent- Pawła Brożka.
Wczoraj | 00:21
Szkoda po tylu latach. Zwłaszcza, że Szwajcaria za jego kadencji wyrosła na naprawdę solidną kadrę, gdzie liderami są tacy gracze jak Xhaka, czy Shaqiri, czyli nie piłkarze ze ścisłego topu. Stworzył drużynę, monolit. Taka decyzja może dziwić, zwłaszcza, że GdB to nie jest raczej ostatnio wymarzony kierunek do pracy dla trenera w gazie.
Przedwczoraj | 14:42
Spokojnie... Jeszcze nic nie zorganizowali, a tym bardziej jeszcze nic nie dali Lewandowskiemu. Nie zdziwię się, jak wygra Mbappe, bo Francuzi koniecznie chcą dać mu ZP. Zeszły rok miał lepszy, niż ten, dlatego FF może chcieć mu dać ZP za tamten okres. Rok temu pewnie kalkulowali, że Francja wygra, albo przynajmniej zdobędzie medal na Euro i miało być "co się odwlecze...". Tymczasem dali dupy po całości, PSG też w wielkim stylu przegrało sezon. Dlatego nie zdziwię się, jak ten plebiscyt okaże się wuja warty i nagrodę dostanie Mbappe. Także, przynajmniej póki co, korki wracają do butelek i czekamy z otwieraniem do momentu, aż Robert faktycznie tą nagrodę będzie trzymał w rękach.
Przedwczoraj | 11:22
Nie ma co kolegi minusować. Napisał prawdę, może w trochę zbyt dziecinny sposób, ale jednak prawdę. Nie oglądam MU, ale od kolegów, kibiców Diabłów raczej pochlebnych słów na temat Maguire'a nie słyszałem. Natomiast co do Francuza jestem w stanie się wypowiedzieć, że bez lidera obok Varane nie istnieje. W zeszłym sezonie po kontuzji Ramosa, obrona była znacznie szczelniejsza, jak do grona kontuzjowanych dołączył też Varane. A co do Bena White'a- dajmy mu chociaż zagrać. Ty akurat powinieneś o tym wiedzieć, bo pamiętam jak było po transferze Maguire, który był porównywany z transferem VVD i wypadał przy nim delikatnie mówiąc cienko. Transfer Holendra też z resztą był wyśmiewany, bo jak za takiego "no name" można było dać takie pieniądze.
26 lip 2021 | 22:13
Nr 3 to bibliografia, a na nr 2 wklejona masa tekstu z wiki i aby zaliczyć xD
26 lip 2021 | 21:43
Ta prezentacja mnie rozwaliła xD 5 lat rozwoju, 4 slajdy z czego jeden tytułowy. Ciekawe czy w tym był jeszcze "Dziękuję za uwagę" :D
26 lip 2021 | 21:37
A mi się tego komentarza słuchało dużo lepiej, niż jakiś wałkowanych od x lat schematów komentatorów. Prosto, zwięźle i na temat. Bez owijania w bawełnę. Ma u mnie plusa, za to, że pokazał, że nawet w przerwie "żyje" meczem, a nie np. stanem stołu w studiu. Fakt, może trochę się porobiło, bo jednak dzieci mogły to oglądać, jednak dzisiaj więcej wulgaryzmów mają w tv czy internecie i nie ma co z tego robić afery jakby chłop rozjechał babę na pasach.