Profil użytkownika ZiomekPoziomek

Junior
  • Zarejestrowany od 866 dni
  • Dodanych komentarzy 74
  • Dodanych do sportbuzz 0
  • Łącznie ocen 538
  • +
    Plusów 495
  • -
    Minusów -43

Ostatnio dodane do Sportbuzz

Ostatnio dodane komentarze

4 lip 2020 | 00:07
Chodzi o to, ze chłop opowiada w mediach, że mu zależy na konkurencyjności ligi, ale przekaz tej wypowiedzi jest jasny - nie sprzedawajcie go za granice, to za rok go od was weźmiemy. Także po prostu jest to trochę niesmaczne, że przedstawia to jakby się troszczył o Bayer, a faktycznie próbuje dyktować politykę transferową innemu klubowi dla własnych korzyści.
21 kwi 2020 | 16:50
za bycie w ścisłej topce w dziedzinie, w której próbuje się co drugi chłopak na świecie, wiec konkurencja jest ogromna? i która przynosi ogromne zyski z oglądalności? co w tym pojebanego?
16 mar 2020 | 20:22
ale wiesz ze mistrzostwo kraju to tylko trofeum, a umowy to prawne kontrakty miedzy zawodnikiem (pracownikiem), a pracodawca (klubem)? nie mozna nikogo "automatycznie" zmusic zeby pracowal dluzej, niz sie zgodzi przy podpisywaniu umowy
10 mar 2020 | 16:44
- panika wywołana w wiadomym celu - czyli w jakim konkretnie? - polityczno - finansowym no jebne xDDDDDDDDDDD nie wiem czy trolujesz czy jestes inteligentny inaczej, ale to dosyc powazny temat, wiec jak sie nie orientujesz to polecam zamknac morde zamiast siac dezinformacje. a ruchy takie jak odwołanie imprez masowych maja przede wszystkim na celu zmniejszenie ilosci potencjalnych chorych, jesli dzialania zapobiegawcze wywoluja u ciebie panike to juz twoj problem, mnie np one uspakajają xDD btw brak działan przeciwko wirusowi bylby lepszym sposobem na wywolanie paniki..
9 mar 2020 | 23:29
Celowo wywołana panika w wiadomym celu? Skoro to takie oczywiste, to oświeć mnie, w jakim? I przez kogo? SARS i grypa nie są groźniejsze od koronawirusa, a wiesz dlaczego? Bo w przypadku koronki zaraźliwość jest 4 razy większa, a około 20% chorych potrzebuje hospitalizacji (w przypadku grypy - 1,5%). Tak więc istnieje zasadna obawa, że przy dużej ilości zachorowań szpitale po prostu nie dadzą sobie rady z przyjęciem wszystkich chorych (jak było np w Wuhan), co zwiększy liczbę zgonów i zachorowań, a im więcej chorych, tym szybsze rozprzestrzenianie się epidemii i większe problemy z opanowaniem wirusa, dlatego trzeba działać szybko, zanim będzie za późno. Umieralność może nie jest wysoka, ale jeśli wirus dotrze do większości populacji świata (a jest taka szansa), to już trochę tych zgonów się uzbiera. Także nikt nie próbuje siać paniki, tylko kraje starają się zapanować nad tym jak najwcześniej, bo gdyby czekali, aż tacy jak Ty uznają że faktycznie jest problem, to mielibyśmy wszyscy przejebane.
3 mar 2020 | 11:13
Czyli jednym słowem rozstrzygnięcie tego meczu jest sensacja XDD
29 lut 2020 | 23:02
Liverpool nie przegrał w lidze od 44 meczy, a tu nagle zostaje zdominowany 3:0 przez Watford i to nie jest sensacja?
4 lut 2020 | 13:27
Jeszcze raz przeczytam tutaj zwrot "kuriozalny", to naprawdę nie wytrzymam xD
29 sty 2020 | 14:20
No juz przestancie plakac o tych postach o Piatku, jak was to nie interesuja to przeciez nie musicie w nie klikac. Redaktorzy meczykow sobie tego nie wymyslaja, tylko powoluja sie na lepiej poinformowane zrodla - jesli o Krzysku jest az tyle szumu ostatnio, to znaczy ze faktycznie jest zainteresowanie i moze jeszcze dojsc do jakiegos transferu. Mnie to na przyklad interesuje - transfery pilkarskie nie sa takie proste, zazwyczaj sklada sie na nie duzo czynnikow i negocjacji, wiec jak jest nius ze np. Totenham rozmawia z Milanem w sprawie Piatka, to jeszcze nie znaczy ze musi tam przejsc. Jesli ciebie to nie obchodzi, to nie klikaj i czekaj na oficjalne potwierdzenia, zamiast wchodzic w artykuły o PLOTKACH transferowych i narzekac ze sa w nich plotki xDD