Profil użytkownika Konradek68

Junior starszy
  • Zarejestrowany od 948 dni
  • Dodanych komentarzy 321
  • Dodanych do sportbuzz 5
  • Łącznie ocen 4515
  • +
    Plusów 4435
  • -
    Minusów -80

Kibicuje drużynom

Ostatnio dodane do Sportbuzz

Ostatnio dodane komentarze

12 paź 2020 | 15:10
Kółko wzajemnej adoracji! Za Michniewicza Magiera, po następnym blamażu za Magierę inny przedstawiciel "polskiej myśli szkoleniowej" i tak w koło Macieju. Swoją drogą ciekawy typ z tego rudego prezesa. Jeżeli ważniejsze dla niego jest dobro klubu [już pal licho jakiego, ale znowu padło na Legię:] niż dobro jednej z reprezentacji, to nie mam pytań. Niech już się kończy ta jego i tak przedłużona kadencja i spierdala jak najdalej od polskiej piłki. Obawiam się tylko, że może zaistnieć w polityce.
10 paź 2020 | 16:46
Brawo Iga! Króluj na kortach przez długie lata!!!
9 paź 2020 | 00:00
Pozwolę sobie wkleić posta, którego wczoraj napisałem pod jakimś artykułem o naszej gwiazdeczce: Zakładam, że skończy się rozwiązaniem kontraktu za porozumieniem stron. Milik pewnie będzie chciał grać gdziekolwiek, a mając kartę na ręku znajdzie robotę w Bolonii albo innej Fiorentinie. No chyba że jest zupełnie pozbawiony ambicji, to będzie gnił na trybunach w Neapolu. Klub z pewnością chciałby już teraz zejść z jego pensji, bo jaki ma interes płacąc grajkowi za nic? Nie ma też żadnej gwarancji, że w następnym okienku ktoś go zechce kupić za jakiekolwiek pieniądze. Ciekawi mnie, że taki średni grajek poczuł taki twardy grunt pod nogami, że miał wyjątkowo wygórowane wymagania. Coś mi się zdaje, że agenci nakladli mu bzdur do łba, a ten dał się podpuścić.
7 paź 2020 | 23:04
Zakładam, że skończy się rozwiązaniem kontraktu za porozumieniem stron. Milik pewnie będzie chciał grać gdziekolwiek, a mając kartę na ręku znajdzie robotę w Bolonii albo innej Fiorentinie. No chyba że jest zupełnie pozbawiony ambicji, to będzie gnił na trybunach w Neapolu. Klub z pewnością chciałby już teraz zejść z jego pensji, bo jaki ma interes płacąc grajkowi za nic? Nie ma też żadnej gwarancji, że w następnym okienku ktoś go zechce kupić za jakiekolwiek pieniądze. Ciekawi mnie, że taki średni grajek poczuł taki twardy grunt pod nogami, że miał wyjątkowo wygórowane wymagania. Coś mi się zdaje, że agenci nakladli mu bzdur do łba, a ten dał się podpuścić.
18 wrz 2020 | 21:41
Jestem pewny, że 99,9% grajków nie miałoby odwagi odwiedzić tych "januszy" na trybunie.
18 wrz 2020 | 19:54
I to jest gość! Trzeba mieć naprawdę jaja, żeby sobie wejść w grupę kiboli i wymierzyć sprawiedliwość. Szkoda tylko że "beknie" za ten incydent.
5 wrz 2020 | 13:58
Podejrzewam, że to raczej agent piłkarza szuka mu klubu. Chłopak gra mało, chciałby więcej, więc ten szuka mu miejsca na ziemi. No a gdzie piłkarz może grać więcej niż w Izraelu a do tego jeszcze nieźle zarobić? Jedynie w lidze słabszej od ichniejszej, a że w Lechu akurat trafia się okazja... Na polską ligę niepotrzebne jest jakieś wybitne cv, więc wcale się nie zdziwię jak chłopak u nas odpali. Na transfer Ishaka wielu (w tym ja) patrzyło z politowaniem, a tymczasem grajek staje się gwiazdą ligi. W każdym razie bądź razie, jeśli wypożyczenie dojdzie do skutku, to tak jak każdemu nowemu zawodnikowi życzę powodzenia w Lechu.
5 wrz 2020 | 13:24
Zachowując proporcje trzeba przyznać że "Kowal" ma rację. To pokolenie piłkarzy się kończy, w życiowej formie byli 4 lata temu. Gdyby wtedy prowadził ich prawdziwy trener a nie Nawałka, to byliby Mistrzami Europy, a przynajmniej powinni grać w finale EURO. Boniek, jego przydupasy i większość dziennikarzy uznała jednak selekcjonera za geniusza, a ćwierćfinał za sukces, a co najgorsze, wielu kibiców w to uwierzyło. Prawdziwą wartość Nawałki zweryfikowały Mistrzostwa Świata, gdy większość naszych grajków nie była optymalnie przygotowana. Jeszcze dobitniej pokazał swoją "klasę" w Lechu, gdzie na szczęście pogoniono go po kilku miesiącach. Po co wspominam Nawałkę? Ano po to, że Boniek to tępa dzida, który nie widzi oczywistych rzeczy i jednego kiepskiego trenera wymienia na jeszcze gorszego. Reprezentację powinien prowadzić dobry trener z zagranicy, i to naprawdę taki z samego topu. Boniek zawsze się chwalił, że finanse PZPN-u są ok, więc już dawno powinien zatrudnić wybitnego fachowca z charyzmą. Nasi piłkarze nie są jakimiś wirtuozami, a maksimum ich możliwości można wykrzesać wyłącznie poprzez taktykę i zaangażowanie na boisku. Brzęczek pojęcia o taktyce nie ma w ogóle, nie ma też ani krzty charyzmy.
29 sie 2020 | 19:08
Rudy naśmiewa się z łysego: - Nie dała Bozia włosów, nie dała? - Chciała dać rude, ale ja ich nie chciałem:))
27 sie 2020 | 19:52
Czy Bayern nie mógł wygrać z Barceloną np. 3:2? Nie byłoby durnych spekulacji na temat przenosin Messiego do tego czy innego klubu. "Meczyki" i tak by miały o czym pisać.