Profil użytkownika Mopsmaster

Junior starszy
  • Zarejestrowany od 871 dni
  • Dodanych komentarzy 403
  • Dodanych do sportbuzz 1
  • Łącznie ocen 3361
  • +
    Plusów 2573
  • -
    Minusów -788

Kibicuje drużynom

Ostatnio dodane do Sportbuzz

Ostatnio dodane komentarze

Wczoraj | 21:03
Powiedzcie mi w końcu Zieliński podpisał ten nowy kontrakt z tą lipną drużyną Napoli czy w końcu będzie sie rozwijał gdzieś indziej?
19 lip 2020 | 02:59
Powinien ćpanie odstawić daje tym do zrozumienia, że nie zna się na piłce.
10 lip 2020 | 22:43
Ta wiadomość o ile prawdziwa to chyba jeden z największych zawodów ostatnich lat większości polskich kibiców którzy znają sie na piłce nożnej. Brak słów i troche niedowierzanie każdy prawdziwy kibic czekał na jego transfer do lepszego klubu gdzie w końcu rozwinie skrzydła u boku lepszych graczy którzy potrafiliby wykorzystywać jego zagrania.
10 lip 2020 | 22:35
Widać, że chłop nie ma dobrego doradcy zmarnować taki talent z taką łatwością to jest szok a naprawdę mógł być z niego prawdziwy diamencik w koronie króla gdyby grał z lepszymi ponieważ on ma w sobie tą maestrie footballu która cechuje najlepszych na świecie ale w Napoli niestety nie ma z kim grać i taka jest prawda więc wielki smutek jeśli to się ma tak skończyć.
10 lip 2020 | 22:23
Dla Ziela przydałby się chyba psycholog to po pierwsze a po drugie rada jakiegoś dobrego kumpla i to nie z jego obecnego klubu... Naprawdę wielka szkoda gdyby taki talent miał się zmarnować w tym beznadziejnym klubie... Jedynie co oni tam mają to tradycje plus dwóch piłkarzy klasy światowej i to wszystko.
10 lip 2020 | 22:12
też się zawiodłem jeśli to prawda co pisza to je**ć go straciłem do niego cały szacunek tfuu już nie będe nigdy oglądał meczów Napoli tego włoskiego przeciętniaka. Pewnie nawet od słabego milanu nawet dostaną za 2 dni z tym drewniakiem insignie i żelusiem cajekulfonem. Jedyni gracze w tej drużynie godni poziomu Europejskiego to Kulibali i Mertens i to wszystko Zieliński skoro nie chce się rozwijać to normalnie dla mnie zawiódł polskich kibiców i się zeszmacił niestety, bardzo przykra sprawa.
10 lip 2020 | 21:57
Już menadzerowie zrujnowali wiele karier dobrym piłkarzom dlatego samemu trzeba mieć odrobine rozumu i chęć rozwoju i grania z lepszymi piłkarzami w lepszym klubie to jest logiczne. Nie rozumiem dlaczego zostawać w średniaku europejskim gdy bardzo chcą Cie widzieć u siebie najlepsze kluby w Europie i na świecie... Już mógłby poczekać aż skonczy się umowa podpisać inną na rok z lepszym klubem a potem renegocjować nowe warunki. Poszedł na łatwizne a manadżer to musi być niezła gnida. Zieliński też widać, że nie używa mózgu bo zamiast czekać aż skończy się mu kontrakt tak jak zrobił to Lewy w Borussi to on go przedłuża aby mieć spokój i pewnie pod żonusie. 2 te rzeczy które najbardziej ruinowały kariery piłkarzom to żony i menadżerowie. Potem na starość będzie się chłopina pluł w brode, że mógł grać dla realu athletico barcy czy manchesteru , mógł być milionerem i mieć prace w klubie do końća życia za grubą kase ale wybrał zostać w miejscu bez perspektyw tylko aby dla żonusi było wygodniej bo nie potrafiła używać mózgu i wiedzieć, że gdy będzie w nowym klubie to będzie o wiele bogatszy a wtedy by mogła mieć co się jej tylko zamarzy. Oi Zielu użyj troche mózgu skoro ona nie potrafi.
10 lip 2020 | 21:50
Wielka szkoda , że się zatrzymał w rozwoju i nigdy nie pójdzie już dalej poddał się a szkoda bo zmarnował swój wielki talent zamiast go rozwijać i grać z lepszymi piłkarzami. Jak by nie było Napoli to Europejski przeciętniak gdzie Zielu ma większe możliwości niż na tego średniaka szkoda, że już nigdy nie zobaczymy go w lepszym klubie gdy podpisze kontrakt bo gdyby grał z lepszymi to naprawdę stać go na bardzo wiele niż do tej pory mogliśmy zauważyć. Szkoda, że nie chciał grać z lepszymi graczami zarabiać większych pieniędzy i postanowaił przestać się rozwijać. Już na pewno postawie na nim krzyżyk gdy podpisze ten żenujący kontrakt. Jedynie co Milik poszedł po rozum do głowy i odejdzie do Juve. Dla Ziela później będzie już za późno i nikt go nie zechce w wieku 29 lat jako CMa czy AMFa w żadnym poważnym klubie, podpisanie tego kontraktu to przekreślenie sobie kariery niestety i odpuszczenie sobie szans na dalszy rozwój, Zieliński w Napoli stoi w miejscu gdzie właśnie teraz powinien się najbardziej rozwijać a za 3 lata będzie już za późno.
19 cze 2020 | 19:34
No jasne taki sam news jak to, że Zieliński miał przedłużyć kontrakt z Napoli na swoje urodziny haha co za bzdury brawo meczyki :'D
31 maj 2020 | 09:53
0
Do szkoły pajacu wracaj jak czytać ze zrozumieniem nie potrafisz a nie się wymądrzasz i to ci nawet nie wychodzi gównojadzie.