Profil użytkownika allszef

Senior
  • Zarejestrowany od 834 dni
  • Dodanych komentarzy 617
  • Dodanych do sportbuzz 0
  • Łącznie ocen 5103
  • +
    Plusów 4701
  • -
    Minusów -402

Ostatnio dodane do Sportbuzz

Ostatnio dodane komentarze

Wczoraj | 11:33
Nie jest regułą, że drużyna, w której gra najlepszy zawodnik na świecie wygrywa wszystkie trofea. Messi nawet jeśli gra słabiej to i tak gra wciąż lepiej od innych. Nie oszukujmy się, bo przewaga w umiejętnościach nad resztą stawki dwóch panów CR7 i Leo przez ponad dekadę była miażdżąco wysoka. Gruby jak schudnie 10 kg to jest to prawie niezauważalne. Poza tym nie pisaną regułą jest, że aby pokonać mistrza to nie wystarczy toczyć z nim wyrównany bój, a nawet być nieco lepszym. Trzeba z nim wygrać zdecydowanie i najlepiej spektakularnie. Wtedy nikt nie ma wątpliwości kto jest tym nowym championem. Messi i CR7 wciąż grają i wciąż potrafią zachwycić i wszyscy mają w pamięci ich kosmiczne statystyki i występy. Takich mistrzów trudno jest tak po prostu odsunąć w cień, bo ktoś tam ociera się o poziom ich podłogi z najlepszego okresu, a do ich sufitu wciąż daleko.
Wczoraj | 10:21
Nie oszukujmy się, że popularność wygrywa. Popularność się zyskuje, bo się jest wybitnym i jest oglądalność, jest popyt. Jakąś tam gwiazdkę pop można wywindować na topową półkę nawet gdy fałszuje i gubi rytm, bo są na to techniczne sposoby, ale z piłkarzem to się nie uda. Messi i CR7 są mega popularni, bo są po prostu najlepsi. Teraz są u schyłku kariery i ich statystyki i obraz gry nie powalają i dlatego jest szansa na ZP dla innych. Nie ma co biadolić, że Lewy jest niedoceniany itp. Uważam, że póki co raczej był oceniany sprawiedliwie, bo w rozgrywkach innych niż ligowe niczego wielkiego nie zawojował. Wyobraźcie sobie taką sytuację, że Robert w sierpniowych meczach LM strzela jeszcze 4,5 ważnych bramek i wygrywa z Bayernem finał. Przypomnijcie sobie jego dwie genialne akcje w meczu ze Słowenią (pierwsza to gol po serii zwodów, a druga to fajerwerki na skrzydle i znakomite podanie do Grosika dające zwycięskiego gola) i niech coś takiego RL9 pokaże w finale to czy znajdzie się ktoś kto nie będzie oklaskiwała Lewego na stojąco? Docenią go wtedy i właśnie przez to jego popularność pójdzie jeszcze bardziej w górę, a wtedy gdyby tej ZP nie wygrał zasadne będzie biadolić.
7 lip 2020 | 10:15
Na razie notowania Lewego stoją wysoko, bo ma bardzo dobre statystyki i jest armatka, mistrzostwo i puchar Niemiec. W LM Robert lideruje w tabeli strzelców i jeśli utrzyma pozycję do końca, a Bayern zamelduje się w finale to jego szansę na ZP będą bardzo duże. Jedyne co może pójść nie tak to wczesne odpadnięcie Bayernu, a w finale jakiś spektakularny występ CR7 lub Leo.
6 lip 2020 | 22:44
Ocena pracy Brzęczka raczej obiektywna. Trzeba docenić selekcjonera za to, że dał szansę młodzieży i mamy kilku nowych, którzy test przeszli pozytywnie. Uważam, że punkty w LN są ważne, ale nie powinno to zamykać możliwości pokazania się kolejnym debiutantom. Mamy w kadrze weteranów, dla których jest perspektywa co najwyżej kilku, a w najlepszym razie kilkunastu występów w koszulce z orłem na piersi. To na pewno Kuba, Cionek, Jędrzejczyk a także Grosik I Glik. Niebawem do tej listy dołączą inni i dla nich też trzeba szukać zmienników.
30 cze 2020 | 17:20
Można się Bońkiem zgodzić albo nie. Mnie w związku z jego opinią nurtuje pytanie kogo to na prezydenta wybrałaby warstwa uprzywilejowanych. Jakoś nie jestem przekonany, że wybór mocno różniłby się od tego co mamy, a jeśli już to na niekorzyść. Mądrość wcale nie idzie w parze z inteligencją, wykształceniem czy też formalnym statusem społecznym. Często prości ludzie mają więcej zdrowego rozsądku, charakteru i godności niż ci z wyżyn społecznych.
29 cze 2020 | 19:34
Bramkarz i tak miał sporo szczęścia, bo kibic był jasnej karnacji.
26 cze 2020 | 20:57
Pierwsze co mi przyszło do głowy po przeczytaniu tytułu było: kto zadał to pytanie?
23 cze 2020 | 21:49
Nigdy nie mów nigdy Dieter. Mądrzysz się teraz chłopie, bo została tylko jedna kolejka. Niestety dla ciebie Dieter, ale do strzelenia 40 goli Lewemu zabrakło tylko nieco szczęścia. Jednak rozegrał tylko 30 meczów, a mógł i powinien 33. Wszyscy wiemy, że pierwsze dwie kolejki po plandemii grał jak Rasiak i mimo to coś tam strzelił. Wskutek przerwy w rozgrywkach Robert został wybity z rytmu /zresztą jak cały Bayern/. Jeśli strzeli w ostatniej kolejce np. 2 Wolfsburgowi to będzie tych goli 35, a więc do 40 brakuje zabraknie tylko 5. Przyznasz Dieter, że strzelenie przez Lewandowskiego 5 goli w trzech meczach, w których nie dane było mu zagrać to jest bułka z masłem. Dlatego Dieter nigdy nie mów nigdy. No chyba, że chcesz rozjuszyć bestie Dieter, ale wiesz, że będziesz musiał wtedy wejść pod stół i odszczekać.
22 cze 2020 | 17:49
Adam Małysz ogłosił, że jest chory na Covid-19. Po tym, jak miał kontakt z osobą zakażoną, postanowił się zbadać. Wynik przyszedł w poniedziałek. - Czuję się bardzo dobrze - przekonuje legenda polskich skoków. https://sportowefakty.wp.pl/skoki-narciarskie/887459/adam-malysz-przekazal-najnowsze-informacje-nie-mam-zadnych-objawow Szumowski zapowiada drugą falę i powrót do obowiązkowych maseczek. https://www.youtube.com/watch?v=i7bug8WzwzA Wicepremier przemawia z ambony na Jasnej Górze. https://www.youtube.com/watch?v=srVWCtv0WHY