Ostatnio dodane komentarze

11 kwi 2020 | 23:15
No to masz rozsądne podejście, pracodawca decyduje :) Z tego co widziałem już ustalili w Realu iż obniżą pensję o 10%. Jak na razie nie wiadomo jaka będzie skala tego kryzysu bo jest on wywołany w pewnym sensie dobrowolnie. Zachód (cywilizacyjnie) wybrał zdrowie ludzi zamiast gospodarki i chwała im za to. Jeżeli chodzi o małe firmy, które upadały po 2-3 tygodniach kwarantanny - no sorry ale jak ktoś ma firmę i nie ma szmalu na 3 tygodnie nie-pracowania to taka firma i tak by długo nie pociągnęła i w tą próżnie po niej zaraz wskoczy ktoś inny, kto rozumie potrzebę odkładania pieniędzy.
9 kwi 2020 | 17:20
Real ma dług, gdzie napisałem iż go nie ma? Real ma jakiś maluśki dług, który mogliby spłacić nawet teraz :) Polecam google : real madrid financial report 2019
8 kwi 2020 | 21:28
Barcelona płaci te pensje niższe o 70% bo by zbankrutowała w innym wypadku. Poczytaj sobie o ich finansach. Kredyt na kredycie, Messi sam zgarnia 100kk rocznie brutto z budżetu.. Taka ciekawostka - Messi nawet z 70% ucięciem pensji nadal zarabia więcej od Kroosa mającego 100% pensji xDDD! Messi 30% pensji = 15kk rocznie, Kroos 100% = 11kk rocznie. Zabawne, prawda?
8 kwi 2020 | 21:25
Chce pełną pensję bo Real na to stać. Real to nie jest Barcelona, mają mega zajebiście ogarnięte finanse, mogą wypłacać 100% baaardzo długi czas. Ale jak każdy, Kroos rozumie iż są kluby mniej "dobrze" zarządzane, jak na przykład Barcelona, które ten kryzys może zniszczyć kompletnie. Czego tu nie rozumieć? Twój pracodawca ma głowę na karku i kupę szmalu, zgodziłbyś się na cięcie wypłaty? W innej sytuacji jest Barcelona, która ledwo spinała budżet w ostatnich latach i musieli brać pożyczki na transfery np. Griezmanna. W Barcelonie zawodnicy zgadzając się na cięcie pensji ratują przede wszystkim swojego pracodawce od bankructwa. W Realu takiej potrzeby nie ma.
8 kwi 2020 | 21:23
Real jest jednym z najlepiej zarządzanych ekonomicznie klubów i organizacji sportowych na świecie. Mają płynność finansową nawet na 2 lata braku gry. Podobnie ma na przykład Bayern Monachium, bardzo mądrze zarządzany klub. Z kolei kluby lecące na pożyczkach jak Barcelona są już teraz w ciemnej dupie xD
8 kwi 2020 | 21:20
Stary... Jeżeli Kroos jest dzbanem to co powiesz o klubie, któremu kibicujesz? Bo chyba zdajesz sobie sprawę, że Liverpool wyciągnął łapy do rządu UK o wsparcie dziesiątkami milionów funtów na "pensję dla kadr"? Klub bogaty i każdy myślał, że z klasą.. No ale cóż. Real przynajmniej płaci ze swoich a nie wyciąga łapy po kasę przeznaczoną dla biednych firm i ludzi na krawędzi bankructwa bo chcą sobie jeszcze zarobić na tragedii.
8 kwi 2020 | 21:18
Jak piłkarze zaczną używać kasy jak papieru toaletowego to my już od kilku lat będziemy gnić w glebie. Skala kryzysu, która by dosięgnęła nawet takich ludzie jak piłkarze zaorałaby w pierwszej kolejności każdego z czytelników meczyków i innych szarych ludzików. Więc skąd ta radość w Tobie?
8 kwi 2020 | 21:16
Przecież Kroos mówił o kwotach transferów a nie o zarobkach. Kwoty transferowe BYŁY EKSTREMALNE. Taki Kroos przeszedł do Realu za 25mln euro a Vinicius całkiem niedawno za bodajże 40 czy 60. Różnica klasy ogromna bo Kroos był już ukształtowanym zawodnikiem gdy przechodził do Realu za 25kk. Ciekawi mnie jakiego zachowania oczekujesz od człowieka, który wygrał wszystko i jest jednym z najlepszych w swoim fachu (na pozycji pomocnika)? Zarabia tyle ile ludzie z całego świata są skłonni płacić za bilety, gadżety i inne duperele z czego klub zarabia na pensje i inne kwestie budżetu. Naprawdę ciekawi mnie to i chciałbym przeczytać jak Twoim zdaniem miałby się wypowiadać gość, który w wieku bodajże 26 lat zdobył w swoim sporcie wszystko co było do zdobycia. Jeżeli on nie ma prawa wypowiadać się z pozycji eksperta, to Ty masz? xD
6 kwi 2020 | 19:46
Nie wiem czy wpuszczanie Pepe na mecz z emerytami to byłby dobry pomysł :D
8 mar 2020 | 22:45
Z karnego xD Z akcji nadal posucha