Profil użytkownika Sekstus

Senior
  • Zarejestrowany od 1255 dni
  • Dodanych komentarzy 709
  • Dodanych do sportbuzz 0
  • Łącznie ocen 5312
  • +
    Plusów 4668
  • -
    Minusów -644

Ostatnio dodane do Sportbuzz

Ostatnio dodane komentarze

11 wrz 2021 | 05:41
Hahaha, bardzo fajne ujęcia i bardzo fajne dzieciaki, ale potem był też czarnowłosy, któremu łzy się cisły do oczu przy stanie 0:1. Co za paranoicy. Hahahaha.
8 wrz 2021 | 18:36
Zabawne, że Sousa zagrał raz jednym napastnikiem i było to po tym jak Tomaszewski apelował, żeby grać jednym. Na meczykach był tytuał "Tomaszewski APALEUJE". Było to przed meczem ze Słowacją. We wszystkich pozostałych graliśmy dwoma. Sousa nie słuchaj więcej tego bezczelnego mędrkowania(głupota, katastrofa i amatorszczyzna, jak tylko jest coś nie tak, jak sobie Jasiu ubzdurał). Z tym najlepszym pokoleniem, to też już jest nudne. Oprócz Lewego w 11 Górskiego z 74 nikt by się nie zmieścił oprócz może jeszcze Szczęsnego, co by było o tyle dobre, że teraz by pan Tomaszewski nie mędrkował.
27 sie 2021 | 12:58
Ta reforma jest dla nas spoko. Przynajmniej konferencję mistrz powinien mieć prawie zawsze w kieszeni, a o LE i LM jest tak samo trudno jak było, a dla pozostałych LK niewiele się różni od LE wcześniej. Rubin i Gent, żeby awansować, a niby taki ogórkowy puchar. W sumie bardzo dobra reforma dla słabszych, bo mistrz to prawie pewne puchary i kasa.
21 sie 2021 | 11:47
Co za tasiemiec. Ale ile ta cała infrastruktura, ta siłownia może kosztować? 5-10 mln funtów, 20? Każdy klub choćby ocierający sie o PL stać, zeby taką infrastrukturę zbudować na przestrzeni powiedzmy dekady i każdy ją tam ma i wątpię, zeby rozbudowa infrastruktury musiala byc gdziekolwiek w Anglii kosztem transferów i żeby gdziekolwiek była tam zaniedbana, więc opowiadanie o dylemacie napastnik albo siłownia, to jakieś populistyczne bajdolenie.
12 sie 2021 | 22:23
I Kuna do kadry, bo lepszych nie tam nie mamy na lewym skrzydle. A sędzia beznadziejny. Dał czerwoną po której Raków wyszedł na 1-0, to dla równowagi karny z kapelusza, bo się przestraszył, że tamtych skrzywdził. Daremny, słaby psychicznie sędzia.
12 sie 2021 | 18:57
On jest cieńki. W najważniejszym momencie w finale LM był najsłabszy na boisku, teraz na Euro też za dużo nie pograł. Jak mu się nie da rozpędzić, to przeciętniak z niego.
11 sie 2021 | 13:34
Przecież nie można tego porównywać, bo wtedy nikt nie wyjeżdżał. Co z tego, że mamy dwie gwiazdy, czterech bardzo dobrych, jeżeli reszta jest słaba, a jeden z tych niby bardzo dobrych w kluczowym momencie okazuje się najsłabszy, jeżeii wtedy też były ze dwie gwiazdy( Deyna był bliski wygrania złotej piłki, a Lato był królem strzelców mundialu), sześciu bardzo dobrych, a słaby nie był nikt? Skrzydła mamy najsłabsze od lat, kto by tam nie grał i w jakim systemie.
10 sie 2021 | 23:49
Dwie kwestie. Lopez zszedł 70 minut za późno. Nic nie grał, a na ławie siedział młody zdolny co dwa razy wszedł i dwa razy trafił z 25 metrów. Głupota z jego strony, że tak się dał rozszyfrować na wstępie, tylko dlatego, że naiwnie myślał, że wywalczy pierwszą 11. Liczy się równa gra przez 90 minut, a nie jakieś tam przebłyski. Ale Lopeza widziałem dwa razy na boisku. Raz jak był na spalonym i raz jak wstawał i błysnął w kamerę różowymi butami. Stroi się jak baba, to potem gra jak baba. Druga kwestia to wrzutki z rożnych Mladenowicia. On tak już któryś sezon wrzuca te zawiesiny odchodzące na 15 metr? 15 kornerów, wszystkie tak samo spartolone, oprócz jednego, jak mu zeszła i był ten przypadkowy strzał w poprzeczkę. Widać ile mieli "wariantów stałych fragmentów gry". Mecz sezonu i zaprezentowali jeden wariant, który powinni usunąć z wariantów. Już lepiej wybić na aut i robić presing, niż te zawiesiny rzucać. Po dwóch takich wrzutkach zmieniłbym wykonawcę, a on już tak kopie trzeci sezon. Dlatego odpadają.
9 sie 2021 | 18:18
Wystarczyło, żeby się zgodził, żeby mu płacili ten wynegocjonowany już kontrakt przez dłuższy czas, powiedzmy, że byłby opłacany jeszcze przez pięć lat po jego wygaśnięciu, po to, żeby w jego trakcie była płacona tylko jego część i zamknął się budżet i już mógłby grać dalej, więc niech się nie ośmiesza.