Profil użytkownika xlawlx

Junior starszy
  • Zarejestrowany od 1168 dni
  • Dodanych komentarzy 297
  • Dodanych do sportbuzz 0
  • Łącznie ocen 3554
  • +
    Plusów 3475
  • -
    Minusów -79

Ostatnio dodane do Sportbuzz

Ostatnio dodane komentarze

24 lip 2021 | 09:23
I bardzo dobrze. Od kręcenia tych wszystkich fikołków ideologicznych sami siebie wyjaśniają. Skoro to wszystko tyczy się wolności jednostki to jeśli chłop czuje się kobietą to wg wszystkich protolerancyjnych idiotów dlaczego ma nie rywalizować z kobietami? Sami doprowadzili do tego a nagle olśnienie. Jednak są różnice i jednak jakieś rozróżnienie musi być. Szok! Niedowierzanie... I hipokryzja wylewającą się z każdej strony. Jeszcze brakuje żeby transplciowy facet oskarżył środowiska lewicowe i feministyczne i wygrał odszkodowanie. Salto mortale.
19 lip 2021 | 22:39
Osobiście byłem przekonany, że Oyarzabal to ma pod 30tkę, a tu raptem 24 lata :o
12 lip 2021 | 16:13
Football is comming to Rome. On your face
12 lip 2021 | 00:04
I to taki soczysty i wycelowany prosto w twarz. Nic lepszego nie mógł powiedzieć do kamery. Ta radość reszty świata - nie do opisania.
12 lip 2021 | 00:02
To szybko zweryfikowali Twoje słowa wielce cywilizowani ludzie z północy.
11 lip 2021 | 19:20
Nie od dziś wiadomo, że angielscy kibice to bydło. Nie tylko kibice, ale społeczność jako taka w dużej mierze. Latają "wielcy panowie i władcy" Europy po państwach jak Polska, Czechy itp i robią chlew. Jak widać zaczęli srać już nawet pod siebie. Chciałbym widzieć bana dla widowni w ramach kary, ale od UEFY nie można niczego oczekiwać.
30 cze 2021 | 00:14
Nic się nie stało? Zobaczysz że w najlepszym przypadku poszły jedynie poboczne więzadła. Choć dla mnie kolano do roboty na grubo. Dowiemy się za dzień lub dwa. Na pewno długa przerwa od gry czeka Ukraińca.
21 cze 2021 | 23:24
A ja bym chciał i to jako kibic Realu. Dlaczego? Dlatego, że Trio Aguero, Messi i Ronaldo to 3 graczy mniej w grze obronnej i wbrew wyobraźni ludzi, wydaje mi się, że byłoby to większym problemem taktycznym aniżeli pożytkiem. Tym bardziej, gdzie najlepsze lata mają już za sobą. W dodatku finansowe hipotezy na temat marketingu? Powodzenia przy pensji Messiego, Ronaldo będzie chciał równie dużo. W dodatku cała reszta i z transferów bezgotówkowych robi się i tak multum wydatków na wypłaty. Szczerze, chciałbym to zobaczyć i patrzeć jak fantazja o gigancie przemienia się w domek z kart.
3 cze 2021 | 23:48
No i udowadniasz, że nie wiesz jak działa biznes. Jeżeli ktoś robi jakąś robotę i prosi o podwyżkę, to zaraz przyjdzie następny pracownik, który będzie twierdził, że też powinien zarabiać więcej, za nim kolejny i tak z "jednego" zawodnika pół składu będzie wnioskowała od kopa, a kolejne pół w późniejszym terminie o podwyżki. Dlatego została stworzona drabinka płacowa, żeby zachować jakiś bilans i hierarchię. Ronaldo zarabiał więcej, bo więcej generował, ale sam pucharów nie wygrywał. Doszedł do sufitu i stąd ewakuacja. Perez jaki by nie był, to nie doprowadził do sytuacji, gdzie ogon macha psem. Do czego to doprowadziło widzimy w Barcelonie, która tonie w długach, a zawodnicy mieli większy wpływ na decyzję niż ich sternik. Uważasz, że tak to powinno wyglądać? Wykańczanie legend to kolejny argument z... sami wiemy skąd. Raul? Casillas? O kogo Ci chodzi? Owszem, nie można im odjąć tego ile dla klubu zrobili, ale ślepy tylko nie widział, jak poziom sportowy leciał w dół. Niestety Real to nie jest klub jak Roma, która pozwoli sobie na dreptającego Tottiego - jakim magikiem by nie był, to fizycznie pół zawodnika na boisku było. Można takie klub szanować, ale mówienie, że Perez wykończył legendy to głupota. Raul miał 33 lata jak odchodził do Schalke (obecnie taki wiek to szczyt kariery, ale 10 lat temu, to była emerytura). Fizycznie Raul też już nie dojeżdzał, a do tego nie godził się z pozycją rezerwowego. Casillas miał 34 lata i jego gra też sporo do życzenia w ostatnich 2 sezonach dawała. Nie jestem fanem trzymania kogoś za zasługi, bo w szerszej perspektywie to pewna porażka. Każdy lubi sentymentalne historie, ale Real Madryt to nie miejsce na sentymenty. Stety, niestety, tak działa świat, tak ewoluowały kluby, piłka i jak ktoś chce być na topie, musi spoglądać na klub jak na biznes. Globalnie i bez emocji.