W trakcie
Nadchodzące
Ważne
Koniec
W trakcie
Nadchodzące
Profil użytkownika her_Kules
  • Zarejestrowany od 509 dni
  • Dodanych komentarzy 427
  • Dodanych do sportbuzz 0
  • Łącznie ocen 4723
  • Plusów 3252
  • Minusów 1471
Ostatnio dodane komentarze
-2
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Ciekawe komu zależało na wykończeniu klubu? To chyba oczywiste że Wisła miała długi po tym jak Cupiał zabrał cały szmal. Kiedy sytuacja się się zaczęła pogarszać, ktoś zwęszył możliwość zniszczenia klub. Skąd taki wniosek? A to stąd i to jest oczywiste że ataki TVNu który pracuje na zlecenia różnych przestępców od politycznych do gospodarczych, zaatakował klub w momencie kiedy można było jeszcze ratować sytuację szukając sponsorów i tym samym dać więcej czasu na szukanie inwestora. Ataki TVN skupione na kibolach wyeliminowały możliwość znalezienia sponsorów bo nikt w takiej sytuacji nie będzie się pchał z forsą bo to bije po jego reputacji. Jeżeli Wisłą kręcili kibole to musiało to trwać wiele lat. Dlaczego TVN i żydek Jadczak zaczęli wywlekać rzekome powiązania Wisły jako klubu z ludźmi ze świata kiboli wtenczas kiedy Wisła zaczęła mieć poważne kłopoty? Przypominam że kibole Wisły tworzą wrażenie antysemitów nazywając Cracovię żydowskim klubem i tworzą symbole przekreślonego jude. To oczywiście nie ma nic wspólnego z antysemityzmem bo w zamyśle nie chodzi o żydów. Przypominam że stacja TVN jest stacją semicką w której znaleźli swoją oazę ludzie pracujący dawniej dla SB. Min. pani Monika Olejnik jest oficerem w "stanie spoczynku" właśnie tych służb. Bliskie kontakty z Michnikiem, Urbanem są zarejestrowane w postaci filmu z potajemnych spotkań na które ktoś kiedyś przypolował i nagrał film który jest na YT. To że Wisła borykała się z problemami to każdy wiedział ale to kto przyłożył rękę do odcięcia klubu od możliwości ratowania to drugie. To perfidna gra której narzędziem było i jest TVN. Kiedy Polska była atakowana o to że stworzono przepisy które są dla Polski dobre ale blokują narzędzie nacisku grup żydowskich na Polskę, nagle wzmogły się ataki o antysemityzm w Polsce i TVN pokazał film z urodzin Hitlera który sami spreparowali. Ten schemat działania powiela się w przypadku Wisły choć z innym podłożem. I nie ma się z czego cieszyć, to do tych dla których Wisła to "wróg", bo upadek tego klubu będzie miał wpływ na wiele spraw łącznie z atakiem na środowiska kibicowskie w różnych klubach. Druga sprawa to stadion Wisły który będzie stał bezużyteczny choć miasto z pieniędzy podatników wydało na niego ponad 600 mln zł!!! Jedno jest pewne że TVN wykonało zlecone zadanie. Oni są jak bandyci do wynajęcia. Zaatakują wszystkich oprócz swoich.
-4
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Widocznie tworzący tabelę mają inne preferencje i patrzą nie na statystyki jako główny element oceny. Jak to kiedyś powiedział komentator Szurkowski cudowne dziecko dwóch pedałów.
0
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
No tytoń już pali się do gry za dolary. Hetman Zamość jest w Primera Division? Ja pierdzielę gratulacje!!!
-2
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Do zasmarkanych ekspertów z tego forum. Zatrzymanie się, oznacza to kiedy obie nogi stoją nieruchomo! U Lewandowskiego jedna noga stała ale druga była w ruchu, a to oznacza że się nie zatrzymał. mógłby zwolnić tempo tak że wyglądało by to jak zatrzymanie a nie było by nim. Ale to trzeba umieć a on potrafi tak zrobić. doGaunterODimm: głupi trollu matka nie nauczyła cię kultury?? Miała sama z ty problem?? A może ojciec jest takim burakiem i zarazem autorytetem buractwa że go naśladujesz? Widać twój ojciec musi tak do ciebie mówić zamknij ryj, kiedy się odezwiesz.Nauka nie idzie w las.
+23
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Nie zrobił tego specjalnie ale to było bardzo groźne bo jakby nieszczęśliwie trafił to mógłby gościa poważnie uszkodzić. To ze nie chciał nie zwalnia go i każdego innego piłkarza od uważania aby nie zrobić przeciwnikowi krzywdy! Zawodnik Ajaxu wyleciał bo chciał połamać nogi przeciwnikowi a Mueller chciał chyba zabić przeciwnika. Trochę to był popier... mecz. Więcej naparzanki niż gry. Oczywiście kibice Ajaxu nie mogli się pogodzić ze wycięcie przy linii to była czerwona kartka bo dla nich faul jest wtenczas kiedy przeciwnicy nie mają nóg! W przypadku ich zawodników to wystarczy ich osmarkać i powinna być czerwień. Holendrzy to porąbany strasznie głupi naród.
-8
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Bayern gra chaotycznie, bez jakiegoś planu, idei. Zawodnik który zaczął robić różnicę wchodzi pod koniec meczu. Lewy chowa się za obrońcami. Dwa pudła w sytuacji 100%. Reszta zupełnie nic, oprócz Comana który zagrał na swoim poziomie. Wszyscy polewali z MIlika i krytykowali go, a miał trudniejszą sytuację niż Lewy!!! W dodatku jedną, a Lewy miał dwie 100!! Potrzebował tylko troszkę precyzji aby strzelić bo nawet nie musiał się wysilać. Mimo dość słabego meczu Bayernu i Ajaxu który nadrabiał zaciekłością jakby się czymś najarali bo nie wyglądało to zbyt normalnie, to można przynajmniej się ucieszyć że rodak jest na czubie tabeli strzelców LM. Gdyby ktoś ponad 10 lat temu powiedział że tak będzie to by się wszyscy pukali w głowę bo obiegowa opinia była taka że Polacy to dziadostwo, tępota, ciemnogród, beznadziejni piłkarze którzy grają w słabych zachodnich klubach. Nie udał się plan złym ludziom robienia z Polaków głupków między innymi dzięki sukcesom sportowców. Jak nie będzie ludzi wyznających OTUAsów to na nie jednym polu Polacy pokażą na co ich naprawdę stać bo zaczną się mnożyć możliwości ku temu.
0
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
OTUA
+2
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
On za platformę płaci 2 mln euro bo zniszczył chroniony kawałek lasu i to nie ważne że był taką gwiazdą, a w Polsce za PO wybudowano zamek na terenie parku narodowego do którego jeszcze musi być droga i nie dla terenówek tylko drogich aut czyli droga asfaltowa, która tworzy pas zniszczonego terenu. Zwierzęta muszą się wynieść z daleka od niej. Sam zamek musi mieć prąd, taki obiekt musie też mieć ujście dla śmieci, ścieków. Dla takiego budynku to szambo musiałby chyba mieć 20 m średnicy. Pozwolenie na jakąś stodołę zamieniło się w zamek. I nikt jak dotąd nie poniósł za to odpowiedzialności a zamku nie rozebrano!! Aż dziwne ze Polscy nie domagają się wyjaśnienia i ukarania winnych oraz rozebrania obiektu!! Przecież park narodowy to wspólna przestrzeń wszystkich Polaków. Podejrzewam ze gdyby tam rozbić namiot to już były by problemy. Ciekawe czym się skończy sprawa tego zamku. Bo to skandal potężny. Kiedy ratowano lasy i trzeba było wyciąć chore drzewa to Bruksela zrobiła napaść na Polskę. Kiedy ktoś tajemniczy wybudował zamek bez pozwolenia w parku narodowym to Bruksela milczy! Dlaczego?
+24
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Jeszcze trener powinien przeprosić że dał mało czasu Milikowi.
0
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Włoch popełnił błąd! Nie wpuścił od początku drugiej połowy na silnych obrońców równie silnego Milika! Gonił tam tylko ten malutki który nic nie mógł zrobić. Wejście Polaków zmieniło mecz. Pociągnęli Napoli. Wyśmiewanie Milika w tym momencie jest zwykła złośliwością i głupotą. Miał okazję ale też miał bardzo mało czasu na reakcję tym bardziej ze nie był ułożony wygodnie do strzału.. Jak widać po okrzykniętym genialnym Mane, obecnie piłkarze nie mają takiej techniki jak kiedyś. Większość zamyka oczy i wali przed siebie albo strzela gdzieś obok co kiedyś uchodziło za totalny wstyd. To co zrobił dzisiaj Mane to kompromitacja piłkarza. Milik dobrze zagrał i widać było że zrobił różnicę. Gdyby wpuścił ich od początku to Napoli by zremisowało na 100%.Druga sprawa to nie danie czerwonej kartki za atak wyprostowaną nogą. Nie wiele brakowało aby miał złamaną nogę. Gdyby trafił centralnie to noga by poszła do gipsu. Widać sędzia forował Liverpool. Czerwień 100%
{{comment.created_datetime}}
{{comment.content}}
×
Włącz powiadomienia przeglądarkowe i otrzymuj od nas najważniejsze wiadomości sportowe! Kliknij w poniższą instrukcję i dowiedz się, jak to zrobić.