Ostatnio dodane komentarze

Wczoraj | 12:27
W 2002 roku reprezentacja Polski przegrała z Łotwą u siebie 0:1. Selekcjonerem repry był Zbigniew Boniek.
Wczoraj | 09:57
Kluczowy był koniec marzeń Lewego o transferze do Realu. Gdy pogodził się z tym, że zostanie w Bayernie, zaczął funkcjonować w drużynie. Przestał być egoistą co było widać zwłaszcza w sezonie 2017 - 2018 gdy myślał, że indywidualną statystyką i dobrym występem na Mundialu, zasłuży na transfer. Ostatecznie został. Zaakceptował swoją sytuację. I wygrał LM z Bayernem.
9 kwi 2021 | 09:14
Pełna zgoda. Problem polega na tym, że pandemia i zakazy z niej wynikające są na rękę obecnej władzy. Można w czasie pandemii zaostrzyć prawo aborcyjne i zrobić z Polski katotaliban. Można też doprowadzać do upadłości przedsiębiorców z wybranych branż po by ich upadające biznesy przejąć prawie za bezcen. Tak jak stało się z jednym hotelem obok ambasady Rosji. Nie mówiąc o tym, że nawet szczepionka jest wykorzystywana politycznie. W magazynach jest blisko 2 mln sztuk a szczepimy tyle co kot napłakał, za wyjątkiem Rzeszowa, gdzie nagle przyspieszyło bo w maju wybory na urząd prezydenta miasta.
8 kwi 2021 | 21:46
Najlepiej by było gdyby obaj, zarówno Kucharski jak i Lewandowski, nagrywali potajemnie swoje spotkania i rozmowy. Lewandowski przedstawiłby swój zapis rozmów z Kucharskim, Kucharski przedstawiłby swój zapis rozmów z Lewandowskim. Porównalibyśmy je ... i wyjaśniłoby się kto manipulował przy nagraniu.
7 kwi 2021 | 13:14
Dokładnie. Jest duża różnica. Problem polega na tym, że to zmanipulowane nagranie dostarczył do prokuratury ... Lewandowski. Bo to na jego zawiadomienie dzieje się ta sprawa. A już sam fakt grzebania przy nagraniu przez Lewego wskazuje, że chciał coś ukryć. Prawda?
7 kwi 2021 | 12:10
Cóż, teraz wszystko w rękach prokuratorów od Ziobry. Lewy zrobił swoje - zgodził się wziąć udział w wielkim propagandowym przedsięwzięciu PiS, które z powodu pandemii oraz artykułów o zbawicielu z Orlenu, zostało ograniczone tylko do wręczenia mu odznaczenia. Pierwotnie ten wielki propagandowy show miał zacząć się w sobotę 20-ego marca prezentacją tzw. Nowego Ładu (nie mylić z Nową Ekonomiczną Polityką Lenina) a skończyć w poniedziałek 22-ego marca wręczeniem odznaczenia. Wyszło, jak wyszło. W każdym razie, Lewy swoją robotę wykonał, teraz czas aby Ziobro się odwdzięczył. O ile jeszcze mu po drodze z Kaczyńskim, patrząc po ostatnim wywiadzie dziadzi z Żoliborza dla Gazety Polskiej.
3 kwi 2021 | 19:32
Stanooski pogratulował Mioduskiemu - koniec świata
3 kwi 2021 | 19:24
Ottmar Hitzfeld Stadium położony w wiosce Gspon w Szwajcarii na wysokości 2 000 m n.p.m. Mecze rozgrywa na nim Gspon FC, który występuje w szwajcarskiej lidze górskiej.
31 mar 2021 | 16:45
Gerd jest w takim stanie, że nie sądzę aby ogarniał co się wokół niego dzieje.