Ostatnio dodane komentarze

19 wrz 2020 | 18:56
Panie Prezesie, widział Pan wpis redaktora Stanowskiego? https://demotywatory.pl/5023235/Przyjaciele-odwracaja-sie-od-Bonka
16 wrz 2020 | 09:51
Kopalnie to przede wszystkim spółki skarbu państwa, kilkanaście dni temu minister aktywów państwowych Jacek Sasin przywiózł na Śląsk projekt likwidacji ponad 30 polskich państwowych kopalń. Piszą o tym każde media, więc nie rozumiem dlaczego jesteś niedopoinformowany. Do UE wstąpiliśmy w 2004 roku, największa emigracja przypadła na lata 2005-2007 czyli okres światowej koniunktury gospodarczej, rządził wtedy w Polsce PiS. A czemu Polacy wyjeżdżają? Polak pracujący w Anglii rozlicza się wg kwoty wolnej od podatku wynoszącej w przeliczeniu na złotówki 60 tys. Polak pracujący w Niemczech rozlicza się wg kwoty wolnej od podatku wynoszącej około 40 tys zł. Polak pracujący w Polsce rozlicza się wg kwoty wolnej od podatku wynoszącej 3091 zł. Polska jest tak chorym krajem, że uzdrowić ją może tylko bankructwo. Tylko takie wydarzenie sprawi, że zaczniecie rozumieć gospodarkę wolnorynkową. Na razie zbyt mocno siedzi w Was komuna.
16 wrz 2020 | 09:10
Wziął przykład z Beaty Szydło. Ona wbiła się w bok prawidłowo ustawionego do skrętu w lewo seicento, wyprzedzając go z lewej strony, przeciwległym pasem ruchu. Rejestrator w tym luksusowym audi się popsuł, nie ma dowodów na to z jaką prędkością jechało audi z Beatą Szydło. Wyrok jaki zapadł przed PiSowskim sądem mógł być tylko jeden: kierowca seicento winny. A nadzwyczajna kasta polityków PiS właśnie przepycha w sejmie przepisy, które zwolnią PiSowców z odpowiedzialności karnej za tzw. przestępstwo urzędnicze, jeśli zostało popełnione w związku z COVID-19.
15 wrz 2020 | 11:10
Ale my nie potrzebujemy cudotwórcy. Potrzebujemy selekcjonera z prawdziwego zdarzenia. Kogoś, kto wykorzysta potencjał piłkarzy jakich posiadamy. Kogoś kto nie będzie zadowolony z faktu, że przez cały mecz z Holandią staliśmy przed własnym polem karnym realizując tę jakże wyszukaną strategię trenera Brzęczka.
4 wrz 2020 | 13:55
Adolf urodził się jako obywatel Austro-Węgier a z wyglądu najbardziej przypominał Żyda.
4 wrz 2020 | 08:31
Panie Bartomeu, Pan weźmie przykład z Dobrej Zmiany, która do zaszczuwania przeciwników ma własną telewizję. Publiczną na dodatek, utrzymywaną przez podatników, także tych, których ona niszczy. Pan przyjedzie na korepetycje do Jacka Kurskiego :)
3 wrz 2020 | 22:41
Szału nie było, Hiszpania bez wyrazu. Chciałbym zobaczyć dokładne powtórki z ostatniej akcji a konkretnie położenia kolana bodajże Gosensa względem linii końcowej. Bo nie jestem przekonany, czy gol dla Hiszpanów powinien zostać uznany.
2 wrz 2020 | 17:49
"Nie wierzę w to, że przyszedłby do Realu Madryt. Do tego trzeba mieć jaja" :D :D :D
2 wrz 2020 | 09:42
Tutaj chyba najbardziej winny jest system wyboru prezydenta Barcelony w wyborach nazwijmy to powszechnych, przez tzw socios. To sprawia, że na czele klubu może stanąć ktoś kto nie jest do tej roli przygotowany, ale za to przeprowadził sprawną kampanię pełną obietnic. A ludzie lubią żeby im obiecywać. Zwłaszcza gruszki na wierzbie. I tak dla kontrastu spójrzmy na Bayern, zarządzany przez ludzi, którzy na futbolu zjedli przysłowiowe zęby. Którzy nawet smak szatni znają z własnego piłkarskiego doświadczenia. Bayern przy Barcelonie to klub niemalże z innej planety. Oczywiście odrębną kwestią jest to, że Bartomeu i Barcelona stali się zakładnikami piłkarskiego geniusza, któremu powierzyli nawet kapitańską opaskę, choć on do tej roli nie nadaje się. Co dobitnie pokazał zwłaszcza w ostatnich dniach. Ale to, tak jak napisałem, odrębna kwestia, temat na powieść. Albo film z kategorii dramat.