Ostatnio dodane komentarze

Wczoraj | 17:58
Ja
Wczoraj | 10:42
"Uważałem, że gra mi się należy" - Panie Grzegorzu, przyjęcie postawy typu "coś mi się należy" ma sens tylko wtedy gdy sami jesteśmy w stanie to "coś" sobie zapewnić. Czyli, premier Beata Szydło mówiąca "te premie nam się należały" podeszła do kwestii "coś mi się należy" w sposób całkowicie logiczny bo sama była decydentem w przyznawaniu nagród sobie oraz podległym jej urzędnikom. Natomiast Pan, zależny od decyzji sztabu szkoleniowego klubu, podszedł do kwestii "coś mi się należy" w sposób całkowicie nielogiczny. Jeśli miałoby to Panu pomóc to dodam, że trudno z taką głową zrobić karierę.
Przedwczoraj | 21:38
Spokojnie Patryku, w tym roku zgarnie ją Robert Lewandowski.
12 paź 2021 | 12:18
To zależy kiedy został on podłożony. Jeśli za czasów Zbigniewa Bońka to w grę mogło wchodzić szukanie haków na Zibiego przez tzw dziennikarza śledczego, Piotra Nisztora. On napisał kilka paszkiwli na temat Bońka, został pozwany przez Zibiego do sądu, gdzie przegrał. Może ten podsłuch miał mu dać materiał na skompromitowanie Bońka i wysadzenie go z fotela prezesa PZPN? Albo nawet, gdyby haki były odpowiednio mocne, wprowadzenie jakiegoś rządowego komisarza do PZPN? W każdym razie Nisztor nic wielkiego na Bońka nie miał, jego artykuły to paszkwile. No i to właśnie Nisztor opublikował na TT zdjęcie tego urządzenia podsłuchowego, po wykryciu go w gabinecie szefa PZPN. Operacja podsłuchowa została zakończona?
9 paź 2021 | 12:30
Ten podsłuch to na Bońka był założony. Dziennikarz Piotr Nisztor opublikował kilka artykułów o rzekomo niekorzystnych dla PZPN działaniach prowadzonych przez Zbigniewa Bońka. 30 lipca zapadł wyrok, korzystny dla Bońka. Teraz jakaś zewnętrzna firma znajduje w gabinecie prezesa PZPN urządzenie podsłuchowe a zdjęcia tego urządzenia publikuje ... Piotr Nisztor :) Wygląda to na wycofanie się z operacji podsłuchowej prowadzonej przeciw Bońkowi. W obliczu nie znalezienia na Bońka niczego kompromitującego czas zdemontować podsłuch, zwłaszcza że Kulesza jest uważany za swojaka.
9 paź 2021 | 11:12
A zdjęcia urządzenia podsłuchowego opublikował oczywiście Piotr Nisztor, ten sam, który odgrywał jedną z głównych ról w upowszechnianiu podsłuchanych rozmów u Sowy. To wtedy zaczęły się metody rodem z SB, o której wspomniał pan Nisztor.
4 paź 2021 | 19:19
Sądzę, że nowy szef Europejskiego Stowarzyszenia Klubów, Nasser Al-Khelaifi, będzie mocno kibicował tej inicjatywie.
2 paź 2021 | 10:14
Ponad milion Polaków na Wyspach. Około 700 tys w Niemczech. Mniejsze skupiska w innych krajach. Dzieci tych Polaków rodzą się poza granicami Polski. Z małżeństw między Polakami, jak i mieszanych. Gdy zaczną grać w piłkę, osiągną poziom reprezentacyjny, Polska będzie ich pierwszym, drugim a nawet trzecim wyborem. Takie czasy idą, trzeba się do tego przyzwyczaić. Ważne aby byli w stanie wyrobić polski paszport w normalnym trybie a nie nadzwyczajnym za pomocą decyzji prezydenta RP. Kto wie, może kiedyś Michał Żuk będzie wybierał między reprezentacjami Hiszpanii i Polski?