W trakcie
Nadchodzące
Ważne
Koniec
W trakcie
Nadchodzące
Profil użytkownika Prawdziwy_Kibic
  • Zarejestrowany od 372 dni
  • Dodanych komentarzy 5
  • Dodanych do sportbuzz 0
  • Łącznie ocen 174
  • Plusów 174
  • Minusów 0
Ostatnio dodane komentarze
+58
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Według mnie są jednak plusy tej porażki a mianowicie ci wszyscy pseudo eksperci, dziennikarze i znawcy futbolu mają za swoje. Pan Pol z Panem Rudzkim siedzą przy śniadaniu i radzą. Może by tak zmienić 5 zawodników z pierwszego meczu dać młodych: Kownackiego, Bereszyńskiego, Bednarka. Jako przecinaka Górala. Nie dawać Milika bo słaby itd. Nawałka to robi ale czy słuchając opinii publicznej czy zgodnie ze swoim przekonaniem robi roszady i co i gówno. Wszyscy okazali się słabi albo zajechani. To bardzo dziwne że na euro z mocnymi drużynami takimi jak Niemcy, Szwajcaria czy Portugalia walczyli jak równy z równym a tu nic zero. I co Pan Borek z Panem Rudzkim teraz na to a no fala krytyki pewnie na kadrę bo pewnie widzieli by to teraz inaczej, może warto by było dać Milika, może potrzebny byłby Kuba i tak w koło. Prawda jest taka że oni nie mają aż tak wielkiej wiedzy o piłce jak co niektórzy z meczyków. Wypowiadają się pięknie i spójnie ale tak naprawdę o niczym i wkoło to te same puste frazesy. Słyszałem opinie tych ekspertów po meczu z Senegalem i już snuli ze swoim składem zwycięstwo. Tak naprawdę chyba tylko Hajto (tak wiem zajebał mundial 2002) mówił o złym przygotowaniu fizycznym i słabej taktyce. To się potwierdziło dlatego można go lubić lub nie lubić ale ma chłop rację i wypowiada się obiektywnie. Co do kadry odejdą najstarsi zostanie Lewy, Krycha, bednarek dołączą młodzi i trzeba będzie zapierdalać w Lidze Narodów. Tak patrząc na to wszystko z boku dzięki kanałowi łączy nas piłka zastanawiam się tak na prawdę czy Polański nie miał racji odnośnie metod treningowych Nawałki, które być może są słabe. Bo tak naprawdę nasza Kadra odnosiła sukcesy tylko wtedy gdy jak pierwsza strzelała bramkę. Po za chyba meczami ze Szkocją gdzie dwukrotnie przegrywali 1:2 potrafili się podnieść. Pozostałe mecze jak przegrywali to dostawali w pizdę. Także nie róbmy z niego Maga bo nim nie jest, tylko trafił na dobre pokolenie, które po Euro 2016 było już niestety 2 lata starsze. Dziękuję.
2018-06-19 14:16:14
+89
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Dwa miesiące analiz rozważań Januszy w 3 minuty poszło się jebać:)
2018-06-17 19:27:16
+21
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
A Bild napisze, że to wina Lewandowskiego:)
+1
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
O i jest pierwszy Janusz. Napisał po 20 czyli już zeżarł kiełbasę z cebulą. Teraz pewnie pali samoróbki i wylewa żale bo jutro idzie jebać za 8 zł brutto:) Niestety na chamstwo odpowiada się chamstwem.
+5
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Naprawdę nie rozumiem ludzi, którzy wylewają tutaj swoje żale i frustracje. Po 12 latach Polska jedzie na Mundial pierwszy raz od dawna mając w składzie naprawdę dobrych zawodników (tak wiem nie wszyscy grają w swoich klubach itd.) Byliśmy bardzo nisko w rankingu FIFA na początku pracy Nawałki było narzekanie. Teraz jesteśmy w 10 i też jest źle. Kurwa co za kraj Januszy (oczywiście nie tyczy się to wszystkich użytkowników. Śledząc forum naprawdę można znaleźć fajne i trafne opinie). Taka Kostaryka w 2014 też skazywana była na porażkę a ograła Włochy Urugwaj i po karnych odpadła z Holandią. Nie wierzysz w Kadrę to nie właź tu i nie komentuj. Po co w ogóle emocjonować się Mundialem skoro na naszych wylewa się tylko pomyje. Najlepiej kibicować Portugalii, Brazylii czy Argentynie.
{{comment.created_datetime}}
{{comment.content}}
×
Włącz powiadomienia przeglądarkowe i otrzymuj od nas najważniejsze wiadomości sportowe! Kliknij w poniższą instrukcję i dowiedz się, jak to zrobić.