Profil użytkownika kamil-kamil

Junior starszy
  • Zarejestrowany od 853 dni
  • Dodanych komentarzy 409
  • Dodanych do sportbuzz 0
  • Łącznie ocen 2743
  • +
    Plusów 2007
  • -
    Minusów -736

Kibicuje drużynom

Ostatnio dodane do Sportbuzz

Ostatnio dodane komentarze

Wczoraj | 21:22
Uli Hoeness niby grałeś w piłkę a jesteś laik. Idiotyczne jest porównywanie tamtych czasow do dzisiejszych. wtedu zespoły były nastawiane na atak i strzelanie goli a w bramkach i na obronie zawsze grli gorsi piłkarze. Tak było i na zachodzie jak ina wschodzie i tak było na boiskach podwórkowych. I zbiegiem lat futbol zaczął się zmieniać zaczęto szukać dobrych pomcników obrońcóe i ramkarzy tak że dzisiaj jest trudnij zdobywać gole. A że Lewandowski jest fenomenem więc strzela jak na zawołanie . Kibice wołają Lewy gola i już Lewy zdobywa gola.
Wczoraj | 21:10
Panie Uli Hoeness Twój pupil był kurduplem a kurduplowi jest zawsze łatwiej sie wywinąći jak móisz strzelał i barkiem a przy tym i ręką. A powiedz mi Uli Hoeness czy twój pupilek strzelał gole penisem? No i nie strzelał bo jego penis był taki malutki jak u królika. I skącz waś nadal powielać ideologię niemiecką a przedewszystkim nie był Aryjczykiem co wyklucza go z rasy niemieckiej.
28 paź 2020 | 08:28
Kolego nie do końca jest tak że polski piłksż nie poradzi sobie w Bundeslidze. am ci przzykłdy" Lewandowski, Błaszczykowski, Piszczek, Józkowiak. I jakoś dawali radę i zawsze grali i byli szanowani i są. Tylk coły dowcip poleg n tym że sam talent w dzisiejszej piłce nie wiele znaczy. Tlent powinien być poparty ciężką pracą wtedy są efekty a doskonały przykład to Lewandowski, A ta reszta piłkarzy na zachodzie to dostała jakieś euro i już myśleli że złapali pana boga za nogi,
28 paź 2020 | 07:50
Ha h ha To niech mądrala Borek kupi Piątka za 100 milionów a potem odsprzeda do PSG za 250 milionów.
28 paź 2020 | 07:46
Oj borek borek coś żle dział ci ten intrres i rozporek. Skończ wreszcie pier do lić głupoty. Bo wszystko co pieprzysz to totalne bzdury i zawodnikom mącisz w głowach jacy to są wielcy piłkarzyki których równasz do Lewandowskiego. Taki talent w Polsce rodzi sie raz na kilkadziesiąt lat. Wsponę ty Włodk Lubańskiego i Roberts Lewandowskiego. To dwa talenty Powojennej polskiej piłki nożnej a reszta talentów to po kilku latach poszła do lamusa tacy jak Boniek, Lato, Szarmach i inni to był tylko sezon paru lat i żaden z nich nie wybił się na poziom Lewandoskiech chociaż by w 50 procentach.
28 paź 2020 | 07:14
Albo ty głupi albo idiot. Pole ksrne w bamce bramkar przd leym trzch obrońców Lewy się przedrł a obrońca go w tym momencie fauluje i to ewidentnie ięc jsk mógł być spalony. Spalony to masz ty i sędzia mózg wy kacapskie mordy świńskie.
26 paź 2020 | 08:34
Borek żygać mi się chce jak czytam twe wypociny i idiotyczne wywody. Ju tylu piłkarzyków z ekstra klapy wychwalałeść jaki to mieli mieć sukcedy na zachodzi a okazało się że nadal szmaciankę kopią w ekstra klapie a jeśli już jakiemuś się udało grać na zachodzie to tułają się nieboaki po eutopie bo nie potrafią grać na poziomie europejskim.Tak że skończ waś opowiadać te pierdoły i nie mąć mózgów chłopakom bo tylko im robisz krzywdę. A co do tego z Lecha cóż on wielkiego pokazał rozrgrał raptem 41 meczy i zaledwie zdbył 7 bramek i jedna asysta to żadem wielki dorobek by jak mącisz że będzie najdroższym piłkarzem. Wiely przez ciebie borku tak wychwalanych wyjechało na zachód i szybciej wróciło niż wyjechało albo tułają się po zapleczu europejkskich lig
23 paź 2020 | 10:24
To nie Barka gra dobrze ale piłkarze a klub sypie się jak domek z kart.
23 paź 2020 | 10:20
A ja mam zasadnicze pytanie Ile zarabiaPanisko prezes i jego świta. Może by sami obniżyli sobie pensje o 70 procent, sończyli z bezsensownymi zakupami i wydatkami na jakieś pierdoły. W styczniu czytałem jak klub się chwalił że na 2020 rok ma budrzet ponad miliard euro. To pytam się fdzie się podział te miliard? Wniosek albo zdefraudował prezes tą kasę albo nigdy nie było tej kasy. I na jedno wychodzi panowie piłkarze bierzcie taczkę z gównem wsadzcie do niej prezesa i wywieżcie go na gnojowisko. POwodzenia pikarze
22 paź 2020 | 09:05
siedieć na dupie w pakamere czy biurzze jest łatwo pisać pierdoły i oceniać każdego. Lewandowski i w tym meczu grał wspaniale ale nie musi ciągle w każdym meczu zdobywać bramki. Sama jego obecność na boislu powoduje że Lewandowskiego pilnuje kllku obrońców więc ma mniejsze szanse na zdobywanie bramek. I jak każdy piłkarz tej klasy ma wspaniałe mecze w których zdobywa wiele bramek a są i takie w których nie zdobędzie bramki ale swoją obecnością ściąga kilku obrońców na siebie przez co inni mają więcej miejsca i zdoywają gole i tak było w tym meczu. A więc zamknijcie dzioby redaktorki i zajmijcie się swymi żonami bo wy na stadion komentować a żony w tym czasie przyjmują w waszych łóżkach kochanków i nie wiecie cyje dzieci wychowujecie. Pozdrawiam was redaktorki. Ciekaw jestem który z was wuchowuje moje spłodki z waszymi żonami.