Ostatnio dodane komentarze

avatar
I boisko do siatkówki plażowej....szczególnie w grudniu , styczniu i lutym🤣🤣🤣
Zwiń
Wczoraj, 15:25
avatar
Bereszynski na wahadle???🤣🤣🤣🤣🤣 Zalewski bez gry - przecież z Holandią głównie się zastawiał pod faule , z których co 10ty był gwizdany??? Generalnie po ch..j te gówniane ustawienie grubasa z wahadlami? Skóras w formie na ławie - no ale pewnie dlatego , że z jego agentami Czesiu biznesów nie ma. Kryminał. Weź już grubasie wyp...laj, bez względu na dzisiejszy rezultat.
Zwiń
25 wrz 19:40
avatar
Przecież to Karbowski😂😂😂 Jeśli robi kopiuj-wklej , to jeszcze coś wychodzi, a kiedy ma samodzielnie coś napisać - wychodzi na idiotę 🤣🤣🤣🤣 bramkarz na 5metrze, skracający kąt, Ishak w ekwilibrystycznym wślizgu , po mocnym zagraniu z krótkim czasem reakcji - uderza nad bramką - rzeczywiście k...was , pudło sezonu🤣🤣🤣🤣Milik miał 200% i jakoś pan Marcin nic nie pisał.
Zwiń
25 wrz 10:20
avatar
Hahaha na pewno. Podliński to taki typowy łeb, który warsztat ma żaden , za to ego pseudoeksperta wielkie. Dobrze, że najpierw vd brom , potem Leszek ,a teraz Sousa zamyka mu ryj. Może w końcu leśne dziadki z TVP przejrzą na oczy jaki to jest pionek.
Zwiń
24 wrz 22:20
avatar
Węgrzy jak za czasów Puskasa. Grubo
Zwiń
23 wrz 23:05
avatar
Nie zamkną bo to kolega. Trener z Czesława żaden. Potwierdził tylko , że jedyne co potrafi to murarka i konterka - taki nasz narodowy klasyk, który potrafi ustawić nawet randomowy trener z 3 ligi w PP. Forsowanie na siłe (chyba tylko dlatego , że obecnie modne) ustawienia z wahadłowymi pożegna Czesława po MŚ. Nie mamy wykonawców, którzy potrafiliby grać w tym ustawieniu , a jak pokazywały wcześniejsze mecze : z czwórką z tyły reprze gra się lepiej w każdej formacji. Dramat
Zwiń
23 wrz 06:32
avatar
Dadzą radę. Skóraś wejdzie na podmęczonych holendrów i zaliczy trafienie albo asystę 😂😂😂
Zwiń
22 wrz 17:36
avatar
Hahah
Zwiń
22 wrz 17:34
avatar
W przeciwieństwie do ległej , za KAŻDYM razem kiedy zdobywał mistrzostwo grał w fazie grupowej europejskich pucharów, a nie dawał dupy z kazachami, Słowakami, Cypryjczykami, mołdawianami czy azerami co nie? 4 lata wstydu ległej :-) Najsilniejszy bo 74 punktów nawet nie potrafiliście miernoty uciułać gdy sezon podzielony był na dwie fazy i meczów było więcej 😂😂😂 Górnik ma tylko jeden tytuł mniej za to jako jedyny grał w finale w europejskich pucharów więc legła może mu palke zrobić co najwyżej😂😂😂😂 Znów z matematyką masz problemy ? Lech jest 7 i ma tyle samo pkt co szósta Cracovia. Po nadrobieniu z miedzią jest czwarty , a po przerwie reprezentacyjnej zrzuca ległą za plecy 😂😂😂😂 proste , czego nie rozumiesz?
Zwiń
22 wrz 17:29
avatar
No Tak , bo transfer Gumnego do Augsburga grany byl już rok wcześniej, żeby chłopak mógł nauczyć sie języka Perfect 🤣🤣🤣🤣 Chłopie pomyśl zanim coś napiszesz 😂 Robert przyjechal do Niemiec i w 2,5 miesiąca miał opanować niemiecki w stopniu zaawansowanym , żeby w pełni zrozumieć wszystkie niuanse, które ten Szwab miał mu do przekazania? Oni w akademii Lecha uczą się angielskiego (co wydaje się logiczne ze względu na jego powszechnosć). To, że szkopy nawet , kiedy znają angielski , niechętnie się do tego przyznają , o posługiwaniu się nim nie wspomnę - to jest fakt. Szkopy kupiły młokosa z Polski ze znajomością angielskiego ale już po miesiącu wymagają rozmów po szkopsku ? Tak to nie wygląda. Dlatego poprosili konfidenta o pomoc w tłumaczeniu - bo byli leniwi , albo trener jest lingwistycznym niedorozwojem. I pewnie ten konfident chętnie chodziłby na takie rozmowy żeby mieć się czym pochwalić swoim przydupasom z kału sportowego. Gikiewicz zrobił z siebie zwykłego cwela więc o kadrze może pomarzyć. Jest toksycznym niedorozwojem społecznym.
Zwiń
21 wrz 15:43