Profil użytkownika Tracert

Senior
  • Zarejestrowany od 744 dni
  • Dodanych komentarzy 900
  • Dodanych do sportbuzz 0
  • Łącznie ocen 11558
  • +
    Plusów 10933
  • -
    Minusów -625

Kibicuje drużynom

Ostatnio dodane do Sportbuzz

Ostatnio dodane komentarze

Wczoraj | 17:24
No to teraz już wgl RL ma wszystko żeby zostać wybranym najlepszym piłkarzem na świecie, bo chyba tylko afery podatkowej mu brakowało... A tak serio, to wątpię, że są jakiekolwiek dowody. Jeżeli maila nie pisał bezpośrednio Lewandowski (a w to wątpię) to są to tylko poszlaki. Równie dobrze już wtedy ktoś mógł kombinować, żeby teraz RL szantażować. To byłoby super proste - zatrudnić się u RL, wkręcić kogoś do drugiej firmy i napisać maila który za x lat będzie dowodem... Kucharski robi coś co go absolutnie definitywnie przekreśli jako agenta, a jak RL uzna, że chce iść z nim na wojnę to go zmiecie z powierzchni... Poza tym unikanie podatków jest raczej normalne wśród bogatych, bo im się to po prostu opłaca...
Przedwczoraj | 17:55
Tak, zemsta za 7 miejsce w tabeli w poprzednim sezonie - teraz się na pewno podbudował...
Przedwczoraj | 16:56
Wynik spoko, ale z pochwałami proponuję poczekać do czasu awansu do fazy grupowej.
19 wrz 2020 | 11:04
Rakitic miał zarobki 8kk euro za sezon. Chcieli go się pozbyć, ma 32 lata i miał rok kontraktu z Barcą - nowy klub musiał kontraktować dłuższą umowę (stanęło na 4 latach) - bo inaczej dlaczego zawodnik po co miałby tam przechodzić? 4 lata w przypadku piłkarza 32 letniego to ryzyko. Dlatego był tani. Vidal - nowy kontrakt 2 lata. Ma 33. Sytuacja analogiczna, tylko piłkarz jeszcze starszy. Metryki nie oszukasz, na starszych piłkarzach nie zarobisz. Barcelonie bardziej zależało, żeby im nie płacić niż dostać jakąś kasę za nich. To logiczne. Z boku to wygląda jakby niewiadomo jak tanio sprzedawali piłkarzy, ale kto by wziął takiego 33letniego Vidala za 20-30mln euro z kontraktem na 2 lata? Problemem Barcelony jest wiek kluczowych piłkarzy.
13 wrz 2020 | 11:52
No tak niby dużo 25mln, ale licząc na grubych cyfrach to 125mln za 5 lat. Wyceniany jest na 60mln około, więc skoro mu się kończy kontrakt to naturalne, że sobie swoją wycenę wlicza - bo klub nie ma już do niego żadnych extra praw i równie dobrze powinien to zapłacić na poziomie rynkowym jakby pozyskiwali kogoś nowego. Pozostaje 65mln/5 czyli około 13mln za sezon (a ma chyba teraz około 10). Pytanie jest tylko czy ktoś mu da kontrakt na 5 lat i czy nie powinien wliczać trochę mniej do swojej wartości. Poza tym jeszcze ma trochę czasu na podjęcie decyzji, więc może "twardo" grać.
13 wrz 2020 | 11:36
Myślę, że i tak nie brakuje. To reprezentacja i tak ogląda ją prawie każdy kto lubi piłkę... A reszta sztabu? Raczej też nie ściągnie zaplecza po 10k pln/m-c. Poza tym z tą piłką przyjemną dla oka nie ma żadnej pewności. Jak wspomniałem powyżej, w klubie trener mówi jakich chce zawodników, w reprezentacji dostaje skład. Trener to nie to samo co selekcjoner.
13 wrz 2020 | 11:33
Widzisz... U nas by go po takich MŚ by zwolnili, a Ci wszyscy co chcieli by jego zatrudnienia by pisali, że się nie nadaje (i nie byłoby ani Copa ani IO). Poza tym IO to jednak nie jest jakaś mega prestiżowa impreza. Copa ok fajnie, że finał, ale tak jak mówię, mając piłkarzy na poziomie Zanettiego, Crespo nie wyszedł z grupy na MŚ.
13 wrz 2020 | 11:03
Piłka klubowa to co innego niż reprezentacja... Bielsa mając Argentynę odpadł z mundialu na poziomie fazy grupowej... W kadrze gra się tym kogo się ma, w klubie można sobie zespół ułożyć... Zresztą on zarabia w Leeds 3mln euro rocznie...
8 wrz 2020 | 18:27
Dobra, bez przesady z wielkimi wnioskami. Włosi zremisowali z Bośnią i Hercegowiną 1-1. Holandia wygrała z nami 1-0, a Włosi z Holandią 1-0. Już po wynikach widać, że nic nie widać... Piłkarze nie są raczej w optymalnych dyspozycjach i tyczy się to i tych topowych i tych słabszych. Chociaż powiem szczerze, że o co grali w pierwszej połowie Polacy to była jakaś kpina... Od Grosikiego to się piłka odbijała, Jóźwiak ok robił trochę szumu, ale ten przerzut kilka metrów do tyłu wyglądał mega tragicznie... Tempo całej drużyny zabójcze... No, ale nic jakby nie było wygrali mecz tracąc bramkę więc nie ma co na siłę szukać dziury w całym. Wygrywanie spotkań w których nie idzie to też sztuka.