Ważne
W trakcie
Nadchodzące
Ważne
Koniec
W trakcie
Nadchodzące
Profil użytkownika unlukasz
  • Zarejestrowany od 419 dni
  • Dodanych komentarzy 328
  • Dodanych do sportbuzz 1
  • Łącznie ocen 2147
  • Plusów 1974
  • Minusów 173
Ostatnio dodane do sportbuzz
-23
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
{{resource.title}} ({{resource.comments_count}})
Ostatnio dodane komentarze
+2
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Co do wymienionych zawodników to oprócz Suarez'a i Kane'a to każdy potrafi przytrzymać piłkę i rozegrać ją do kolegów ze składu. Piątek niestety nie potrafi tego robić i nie jest takim typem zawodnika, lecz świetnie wychodzi jemu gra z klepki(na jeden kontakt) oraz biega i walczy siłowo z linią obrony co jest dużym atutem. Milan robi błędy jakich mało bo przekładając całą sytuację na budowę samochodu to kupują samochód rodzinny powypadkowy, po czym inwestują w części od klasyków, tanie zamienniki oraz niepotrzebne dodatki. Inwestycje z letniego okienka transferowego są jak kupno świetnych alufelg do auta idącego na kasację. Powinni zainwestować w porządnego szkoleniowca i budować razem z nim skład mogącym się rozwijać(zatrudnianie Giampaolo i tworzenie rewolucji kadrowej z nim skończyło się zwolnieniem w wakacje oraz piłkarzami których ciężko dopasować).
+15
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Takie zachowanie i cenienie siebie jest pełne podziwu. Wielu Polskich trenerów zatrudnia się na warunkach gdzie nie mogą pracować na poziomie co skutkuje częstymi zmianami w naszej lidze. Kluby muszą się nauczyć, że nie wystarczy wymienić trenera i wszystko nagle się zmieni zostawiając resztę pracowników/współpracowników trenera zwolnionego dla nowego trenera(błędne koło niestety). Jako trener jest to jeden z lepszych w naszym kraju więc życzę jemu wyjazdu za granicę i objęcia sterów w jakimś topowym Ukraińskim albo Rosyjskim zespole.
-4
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Fajnie, że do Messiego się nie czepiają. Messi jest zawodnikiem klasy światowej ale pokazuje to przeważnie w komfortowych sytuacjach czyli w klubie gdzie budują skład pod jego styl i umiejętności zaś w reprezentacji ciężko jemu idzie patrząc ogólnie po trofeach(były momenty wielkie ale moim zdaniem to przebłyski). Lewandowski ma troszkę podobnie, lecz on w przeciwieństwie do Messiego dobrze grał w 2 ligach i w 3 zespołach topowych w swoich ligach co jest wielkim osiągnięciem. Obaj zawodnicy są i tam klasą światową, lecz moim zdaniem Cristiano Ronaldo jest najbardziej sprawdzonym zawodnikiem przez występy w reprezentacji i innych ligach. Wszyscy zasługują na miano topowych zawodników tylko, że wszyscy powinni być jedynie powołani do tego turnieju a wygranym powinien być VVD za grę w reprezentacji i uszczelnienie obrony do niesamowitego poziomu.
-3
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Bredzisz i to strasznie głupio. Dzisiaj było widać ile daje sam Basha który nie ma zmiennika i jest jedynym typowym pomocnikiem defensywnym. Jeśli Błaszczykowski, Basha i Buksa nie będą kontuzjowani i nikt nie dojdzie z grupy Wojtkowski, Klemenz, Sadlok, Buchalik i Niepsuj to Wisła powinna się utrzymać. Szczerze jest ciężki okres ale w większości przegranych spotkaniach to Wisła wyglądała lepiej i prowadziła grę tracąc gole po błędach indywidualnych. Szkoda, że w okienku nie postarali się o jakiegoś defensywnego pomocnika bo Plewka był za słaby na ekstraklasie i się ogrywa, lecz reszta jest za bardzo ofensywna jak na możliwości defensorów. Najgorszym nabytkiem jest Janicki bo pobiera sporą pensję a gra gorzej niż Hoyo-Kowalski który świetnie się spisywał i daje dalej szansę na zarobek. Wracając do gry Wisły to brakuje osoby która będzie brała ciężar gry na siebie jak Wolski, Stilić czy Brlek. Najlepszy jest obecnie w składzie Wojtkowski i najbardziej chce grać co pokazał i dzisiaj i w poprzednich meczach(za wyjątkiwm Legii bo tam jak biegasz i podań nie otrzymujesz to ciężko coś zrobić). Po stracie gola on oraz Błaszczykowski ciągneli ofensywne ataki gdzie jedna akcja była by akcją sezonu gsyby zakończył rajd golem lub asystą. Pisać o spadku jest jescze za szybko ale są elementy do poprawy i możliwości na środek tabeli tylko potrzebny jest czas i pieniądze na wzmocnienia pomocy(może zbiórka to chętnie znowu coś dorzucę). Ja osobiście bym nie wystawiał 3 graczy z dzisiejszego meczu(Janicki, Brożek i Carlos) i spróbował grą 2 napastnikami(Buksa i Wojtkowski gdzie wojtkowski był by zawodnikiem podwajającym skrzydła atak i pomoc skoro co mecz biega najwięcej ze wszystkich i by mógł pokazać więcej swoich możliwości). Stoperów bym złożym z Klemenza i kogoś z trójki Wasilewski/Szota/Hoyo-Kowalski. Boki obrony to standardowo Niepsuj i Sadlok którzy umiejętności mają różne ale zaangażowania odmówić im nie można. Środek to musi być Basha ale tutaj jest pole do popisu dla Savicević'a i Boguskiego którzy powinni być wystawiani zależnie od rywala(mocniejszy to Boguski gdyż mniej ryzykuje i lepszy jest w defensywie). Skrzydła to Błaszczykowski i może być ktoś z dwójki Mak oraz Chuca(jeden woli dryblować drugi podawać). To jest możliwie najmocniejszy skład, lecz mogę pisać swoje pomysły ale i tak kontuzje wszystko by popsuły, ponieważ większość topowych zawodników albo ma ograniczenia przez kontuzje i gra na tabletkach(jak kiedyś Brożek przez 2 sezony) albo są kontuzjowani lub wracają po kontuzji. Zawodnicy powinni się cieszyć, że cała krytyka spada na Stolarczyka który nie ma puzzli do ułożenia układanki(powinien spróbować jak w poprzednim sezonie gdzie skupił się na ofensywie a defensywę zostawił dla Wasilewskiego i Sadloka). Kadra potrzebuje oczyszczenia które nastąpi po sezonie i tylko modlić się zostaje by byli to zawodnicy którzy zostali ściągnięci przypadkowo niż ktoś z topu jak Buksa czy Wojtkowski.
-4
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Wina Interu lub Conte bo je$li masz ograniczony budżet to sprowadzasz zawodników na swoje możliwości finansowe. Tutaj Inter poszedł zdecydowanie w jakość sprowadzając drogich zawodników niekoniecznie patrząc długofalowo. Oczywiście mogli pójść na kompromis i sprowadzić zawodników obecnie gorszych, lecz przyszłościowych to postanowili inaczej. Pretensje są bezsensowne i tyle bo złego składu nie mają a powinni bardziej rotować 11 by nie zajechać zawodników.
+6
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Od kiedy podczas stłuczki są martwi? Jedynie jak karawan na pogrzeb się zderzy i tylko wtedy. Faul Sona był brutalny i zawieszenie musi być. Co do usprawiedliwienia to jest głupie, lecz można pobłażliwie troszkę podejść do kary gdyż presja i kara psychiczna już go dopadła więc głupio nie brać tego pod uwagę w sporcie kontaktowym.
+2
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Co do stwierdzenia się zgodzę, lecz przykład Recy jest nietrafiony i tyle bo trener nie chciał ryzykować wystawiając go, ponieważ bał?się o jego błąd podczas gry oraz wolał korzystać ze sprawdzonych rozwiązań. Co do prygotowań to Dziczek miał ciężki poprzedni sezon dlatego, że grał ponad 100% swoich możliwości w ekstraklasie chcąc pokazać się innym klubom(mimo, że co tydzień to jednak organizm lekko to odczuwa a końcówka sezonu była w stylu Angielskim więc wymagająca), gra w turnieju u21, krótki urlop spowodowany eliminacjami do LM, chcęć pokazania się w nowym klubie i praca na większych obciążeniach. Lepszym przykładem był by Salamon w Milanie gdzie przechodząc z zaplecza jako topowy?obrońca zostaje skreślony przez słabe parametry fizyczne i brak znaczących rozwojów pewnych aspektów fizycznych i piłkarskich.
+6
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Mocne zachowaniebi zarazem ryzykowne, lecz ultrasi jeśli dotkneli by Gikiewicza to by nie skończyło się jedynie na karze finansowej a uefa dała by im popalić oraz sam klub. Co do pewnej postawy i typowego określenia"facet z jajami" to Probierz jest numer jeden moim zdaniem. Zawsze jak mam jakieś sytuację gdzie się stresuję to przypominam sobie jak ówczesny trener Jagielonii stając w obronie zawodników chciał utemperować głupotę wybrańców elity głupich ultrasów Jagielonii. Jeśli kilka tysięcy osób krzyczy i wyzywa a kilkudziesięciu debili chce ukarać piłkarzy zabraniem koszulki i rękoczynem to postawa Probierza jest nadwyraz głupia i chwalebna. Na sam koniec komentarza i tematu o Proboerzu ciekawi mnie co by on zrobił kiedy by był na trenerem Legii za Jozaka i był by w sytuacji gdzie kibole chcą policzkować piłkarzy.
-4
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Ja sam osobiście oglądam FAME MMA, ponieważ widać tam w niektórych walkach chęć walki. To komicznie wygląda jak biją się dwie osoby bez techniki ale i tak jest widowisko pełne emocji. Tak dla sprostowania to interesuję się sportami walki oraz piłką nożną jeśli chodzi o sport plus występy Polskich zawodników w różnych dyscyplinach ale to oglądam jak nie mam co robić czyli bardzo rzadko. Taka gala jest dla zabicia czasu/wieczoru i ze znajomymi przy piwie może to sobie lecieć w tle, lecz federacja od polsatu jest znana z kopii Fame MMA czyli to już dużego sukcesu nie wróży oraz są praktycznie zamknięci na osoby znane w telewizji(internetowi raczej pójdą do Fame MMA za większymi pieniędzmi i sławą oraz jak pokazuje przykład Najmana za zbudowaniem dobrego PRu wokół siebie). Najśmieszniejsze w całej dyskusji jest ustalanie przez kogoś jak ma spędzać wolny czas i co jest dobre a co jest złe. Sam uważam, że jest dużo głupoty w internecie, lecz nie wyzywam nikogo od biedoty intelektualnej bo ogląda filmiki jak ktoś robi jakieś "challenge" albo ogląda coś w postaci Big Brother'a(sam nie oglądam by sobie głowy nie zawracać głupotami). Dla kogoś oglądanie sportu może być głupie bo to nic nie uczy tylko zabiera czas. Podsumowując to lepiej nie wrzucać wszystkich do jednego kubła i nie pisać głupich komentarzy które są jedynie do zapychania działu komentarzy. To jak ktoś spędza czas wolny zależy od niego i znam ludzi co lubią obejrzeć coś bardzo głupiego jedynie by odpocząć mimo, że nawet nie lubią danego programu oglądać(czasem się tylko pośmiać z irracjonalnych pomysłów na scenariusz i gry aktorskiej ludzi).
+9
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Również to zauważyłem, że kibice po serii 3 przegranych zaczeli domagać się zwolnienia. Pytaniem jest dlaczego oni nie wspierają drużyny? Niektórzy jeszcze zapomnieli, że Wisła ma problemy finansowe i odpady z innych klubów oraz najważniejsze, że nie jest już to topowa drużyna tylko odbudowywany klub. Ja jestem za pozostaniem Stolarcztka nawet jak przegra 20 meczów z rzędu, ponieważ trzeba wznieść wzrok wyżej niż wyniki i statystyki. Lepiej pomóc trenerowi niż zwolnić i mieć niewiadomą w postaci nowego szkoleniowca. Stolarczyk zasługuje na pomoc więc mniejszym kosztem będzie zatrudnienie psychologa sportowego czy analizy bądź zmiany sposobu przygotowania piłkarzy niż zatrudnienie nowego sztabu. Można nawet innego trenera zatrudnić tymczasowo do analizy i pomocy w znalezieniu problemu co by pokazywało jakim klubem jest Wisła(chodzi mi o nie zatrudnianie 3 trenerów na sezon jak niektóre ekipy i jeszcze te same osoby które nic nowego nie wnoszą). Osobiście uważam, że problem leży w motywacji zawodników bo po odejściu Sobolewskiego brakuje pazura zawodnikom. Drugim problemem jest brak szczęścia, ponieważ analizując stracone bramki to większość była tracona z głupoty, brawury zawodnika bądź głupiej straty co u młodych na orlikach to występuje, lecz kilka bramek tracą po rykoszetach gdzie bramkarz w ostatniej chwili ma zmieniony tor lotu piłki czy piłka się odbija niefortunnie pod nogi rywala. Na koniec jeszcze raz napiszę, że Wisła jest perfekcyjnie zarządzana i pozostawienie Stolarczyka jest obowiązkowe co pokazuje inteligencję władz, że decyzje podejmowane są na spokojnie a nie jak trener Arki przez twittera cze Legii odrazu po meczu przegranym.
{{comment.created_datetime}}
{{comment.content}}
×
Włącz powiadomienia przeglądarkowe i otrzymuj od nas najważniejsze wiadomości sportowe! Kliknij w poniższą instrukcję i dowiedz się, jak to zrobić.