Profil użytkownika alterego1985

Solidny ligowiec
  • Zarejestrowany od 521 dni
  • Dodanych komentarzy 1374
  • Dodanych do sportbuzz 0
  • Łącznie ocen 10034
  • +
    Plusów 9049
  • -
    Minusów -985

Kibicuje drużynom

Ostatnio dodane do Sportbuzz

Ostatnio dodane komentarze

Dzisiaj | 17:07
Wypożyczenie wydaje się być najbardziej sensowną opcją. W końcu to na wypożyczeniu z Benfiki do tej pory najbardziej zyskał na wartości.
Dzisiaj | 15:13
W tej ankiecie nigdy nie będzie pierwszy...chociaż chciałbym się pomylić (ja wierzę ,że najlepszy sezon Roberta jest dopiero przed nim). Być może w tej ankiecie nie chodzi tylko o popularność ,ale decydują również inne czynniki jak na przykład ilość meczów. To nawet ciekawe ,że czasem kibice wybierają Neuera ,a czasem Kimmicha czy Boateng ,którzy teraz nie znaleźli się nawet w pierwszej trójce. A Lewy z tego co kojarzę zawsze jest w ankiecie wysoko ,ale nigdy jej nie wygrał. Na pewno nie decyduje o tym popularność już bardziej lojalność ,a tego u Roberta w pewnym momencie zabrakło - gdy zatrudnił Zahaviego i domagał się głośno transferu do Realu. Czy gra w Realu to jego marzenie? Być może...w końcu nigdy tego nie ukrywał. Ja jednak stworzyłem mu alternatywną rzeczywistość w ,której coś miedzy nim ,a Zizu nie do końca "pykło". Dlatego też często faworyzuje swojego pupilka Beznemę jego kosztem - który również odżył po przyjściu takiego piłkarza Lewy i zmotywowało go to do cięższej pracy. LM może by zdobyli ,a może by nie zdobyli ,bo przegraliby w finale po dogrywce i karnych może nawet i z Bayernem ;p (Lewy by strzelił karnego) - Złotej Piłki by nie wygrał...a pewnego dnia siedząc sobie na ławeczce w meczu z Levante czy inną Mallorcą. Wspominałby te czasy gdy miał wszystko. Był przez wszystkich szanowany i podziwiany. Wspominałby "Oktoberfest" i Bawarię...by po chwili uświadomić sobie ,że tak naprawdę to był szczęśliwszy gdzie indziej. Nie zgadzam się ,że za 2-3 lata nie zapracuje sobie na podobny szacunek w Bayernie co Robben i Ribery. Już jest 3 kapitanem zespołu ,więc to po prostu nieuniknione. Jak dokończy kontrakt i odejdzie to będzie na równi z nimi.
Dzisiaj | 12:10
Ja się tylko cieszę ,że Lewy tam nie poszedł. Myślę ,że u Zidane'a nie miałby wcale tak kolorowo jak się co niektórym wydaje. I nawet gdyby Lewy odwalił znowu na kimś "Wolfsburg" tylko powiedzmy 5 goli w 10 minut z ławki...to on by sobie pomyślał ,że tą jego złość trzeba wykorzystać znacznie częściej. Przypomnijmy ,że Guardiola się wtedy w Lewandowskim zakochał. Zidane powie ,że tego oczekuje od niego w każdym meczu. Lewy by się tam zasiedział potem łapałby głupie urazy i skończyłoby się to tylko tym ,że Polacy straciliby swojego absolutnego lidera i tytana pracy w ataku - Niemcy Króla Bundesligi - zyskałby jedynie Bale ,bo znalazłby wreszcie kompana do gry w golfa. Tak mi się coś wydaje ,że panowie by się zaprzyjaźnili.
Dzisiaj | 11:41
Tylko ,że akurat te 2 bramki strzelił wchodząc z ławki (łącznie 12 razy) ,asystował jak grał od początku. Czyli 4 spotkania od początku i 0 goli i 1 asysta. Wiem ,że to wiesz i starasz się tylko spojrzeć na jego statystyki w innym świetle. Nie zrozum mnie źle ,bo w sumie się z tobą zgadzam ,zwłaszcza co do Zizu ,ale tak generalnie to zawiódł ,bo oczekiwania w stosunku do niego były dużo większe. Strzeliłby z 5-6 bramek więcej i w ogóle nie byłoby tematu. A teraz wyciągają mu nawet jego charakter i twierdzą ,że nie umie się dostosować. Wyciągać mu będą też brak dyscypliny ,którym wykazał się podczas przerwy spowodowanej wirusem. Dlatego chyba lepiej sprzedać ,bo gość jest spalony.
Dzisiaj | 10:43
"Legia pany i tym podobne" czyli Lech,Widzew,Górnik,Wisła i tak można wymieniać jak Polska piękna długa i szeroka. Co do wylewania odchodów - to nie wiem. Coś mi się kiedyś obiło o uszy ,ale nie jestem ani należycie poinformowany ,ani nie jestem żadnym ekspertem w tej dziedzinie. Nie wiem czy wylewanie gówna do rzek w tym kraju to norma ,czy tylko jeden odosobniony przypadek. Jeśli to norma to znaczy ,że wszyscy byliśmy,jesteśmy i będziemy w dupie. A to co się dzieje w trakcie kampanii to jakaś kpina. Dwóch kandydatów i dwie debaty z samym sobą przejdą chyba do historii. Wybacz ,ale dla mnie za dużo się od siebie nie różnią. I jeden i drugi zostali wyciągnięci z magicznego kapelusza obciachu. Tylko ,że raper Dudi trochę szybciej.
Wczoraj | 16:13
No proszę. Jeszcze nie został piłkarzem "Królewskich" ,a już został przez nich poinformowany ,że może sobie szukać innego zespołu. Mogli dodać ,że jeżeli "chce" to może szukać sobie innego klubu lub nawet zostać w Ajaxie i tam kontynuować dalszą karierę.
Wczoraj | 13:35
W zabawny sposób wypowiedział się jakiś czas temu na temat pisania po murach i budynkach haseł typu "LEGIA PANY itp." pan Krzysztof Stanowski w swoim "Stanowisku" na yt. Porównał tych wandali do piesków ,które zaznaczają swoje terytorium ;) Tak mi się to tylko skojarzyło z twoim komentarzem ,bo przesłanie jest bardzo podobne. On opowiadał o ludziach ,którzy malowali ten mur ,włożyli w to czas i wysiłek...zainwestowali w farbę.
Wczoraj | 09:49
Podobno Zlatan po karnym odwrócił się w stronę Ronaldo i powiedział "Zrobiliście duży błąd. Chcieliście wydymać Freda ,to teraz Fred wydyma was"
Przedwczoraj | 18:04
To chyba ty nie wiesz co piszesz. Jak ci się uda to może znajdziesz wypowiedz w ,której pan Janek stawia między Piątkiem i Lewym znak równości. Twierdził ,że to dokładnie tacy sami zawodnicy...Stąd mu się wzięło to ,że nie ma miejsca na boisku na dwie "9" - Zauważ ,że on nie mówi ,że raz taktyka na jednego napastnika , czy na dwóch napastników ,albo na trzech. Tylko cały czas bredzi o tych "dziewiątkach". Naprawdę tego nie łapiesz? Wiem ,że chodzi mu m.in. o taktykę. Dlatego napisałem ,że gdyby np. powiedział ,że Piątek jest za słaby i lepiej grać z Zielińskim i dwoma defensywnymi pomocnikami Góralskim (Bielikiem) i Krychowiakiem ,to ja nie miałbym problemu ,bo to jego sprawa co tam sobie myśli. Ale nie będę słuchał imbecyla co najpierw twierdzi ,że Lewy to taki sam zawodnik jak Piątek. Teraz się niby z tego wycofuje ,bo Piątek już nie taki mocny jak się okazało...ale dalej idzie w zaparte i pierdoli o tych "dziewiątkach". Dałem przykład Milika i Nawałki ,bo istotnie wtedy zupełnie mu to nie przeszkadzało ,że po boisku biegały dwie "9"...A kwestia stylu i chaosu spowodowany jest prawdopodobnie brakiem skrzydłowych z prawdziwego zdarzenia i ciągła rotacja na tej pozycji ,a nie ilość napastników (tzn. dziewiątek ;p) ,bo u nas i tak zawsze jeden jest cofnięty ,więc to prawie na jedno wychodzi.
Przedwczoraj | 14:40
No tak Jan Tomaszewski hejtuje Piątka ,a ty go tylko bronisz i tylko go popierasz...Więc ja jestem hejterem ,bo go hejtuję. Chyba zrozumiałem ,a to "a kysz" to twoje argumenty? czy jakaś forma egzorcyzmu? bo złowrogo to zabrzmiało w stosunku do mnie...