Profil użytkownika GORZYC

Junior starszy
  • Zarejestrowany od 594 dni
  • Dodanych komentarzy 514
  • Dodanych do sportbuzz 0
  • Łącznie ocen 4469
  • +
    Plusów 1828
  • -
    Minusów -2641

Ostatnio dodane do Sportbuzz

Ostatnio dodane komentarze

19 paź 2020 | 20:03
Wiem ze poziom polskiej ligi jest słabszy od angielskiej ale bez przesady. Derby to bardzo przeciętna drużyna i zupełnie nie rozumiałem takiej "podniety" tym transferem. Rozumiałby jakby przeszedł do premier league, ale nie do 2 ligowej kopanki angielskiej. Jóźwiak śmiało mógł jeszcze grac w Lechu i tutaj pomagać w walce o awans z grupy. Przecież to całe pozał się Derby nie walczy nawet o awans do Premier League. Z Lechem by przegrali.
19 paź 2020 | 17:05
Wychodzi na to że Jóźwiak, którego transferem na Wyspy tak do przesady aż jarała się cała Polska odszedł do gorszego klubu niż Lech. I Jóźwiak zamiast kopać w przecietnym Derby mógł pomóc Lechowi w walce w grupie. W obecnej formie Lech śmiało ograłby Derby. Tak samo jak z Mainz
17 paź 2020 | 17:36
Jeden z liderów 2-giej drużyny ligi rosyjskiej od którego trener rozpoczyna skład ma nie mieć miejsca w reprezentacji na Euro. I co "eksperci" z kanału sportowo-weszłowego teraz powiedzą? Może sie skupcie na trybunowiczu z Neapolu czy niebawem drugim trybunowiczem w WBA (przez własną głupotę) zamiast na Krychowiaku? Czemu o nich nie "Debatujecie"? Bo co Rudy zabronił??? Borka jak lubiłem i szanowałem, tak za jego wypowiedzi o Miliku że musi grać itp traci u mnie szacunek. Niestety odkad przeszedł do TVP to obniżył loty chyba że został przepłacony przez Rudego żeby tylko dobrze mówić o jego ulubiencach (czyli Miliku i Grosickim) Mam nadzieję że Krychowiak zamknął wam usta eksperci. Skupcie się na tych co rzeczywiście mają problemy w klubach i to wyłącznie na WŁASNE ŻYCZENIE.
17 paź 2020 | 10:19
Rudy jest przykładem człowieka jak można tak nisko upaść w przeciągu krótkiego czasu. Ten człowiek stracił szacunek u kibiców za swoje decyzje i żenujące wypowiedzi, których w ostatnim czasie było sporo. Autorytet to on ma chyba tylko u Pola i fachowców z kanału sportowego którzy się nad nim spuszczają i nawet już mu po imieniu nie mówią. Wszyscy Panie Prezesie, żenujące to trochę zwłaszcza że było się po imieniu przez lata (vide Borek, Kowalczyk czy wspomniany Pol). Nagle przestał być Zibim dla nich.. - Kompromitacja z wypowiedzią o Kloppie.. - Twitterowe zaczepki - Stawianie do porzygania tylko na polskich trenerów - Ustalanie składu z jego genialnym pomysłem (4 bramkarzy i 3 świete krowy z ataku nie doruszenia niezaleznie czy graja w klubach czy nie) - Hipokryzja Rudego,gdyż sam nie tak dawno głosił że "kto nie gra w klubie ten nie gra w reprezentacji" a teraz nagle Milik i kto wie czy nie Grosicki wręcz przeciwnie będą grali w reprezentacji bo nie są w rytmach meczowych czyli tzw święte krowy żeby sobie pograły. Bo za "zasługi" muszą grać. To niektóre punkty czemu teraz Rudy tak obniżył loty u kibiców i nie tylko. Coraz więcej do zarzucenia mają już mu nawet dziennikarze sportowi (vide Rokuszewski).
16 paź 2020 | 23:41
Krychowiak ma pewne miejsce w składzie, w odróżnieniu od niektórych świętych krów GRA W KLUBIE. A Rudy ktory sie kompromituje z dnia na dzien coraz bardziej juz zapowiedział że nawet jak Milik nie bedzie tyle gral i tak pojedzie na Euro. I niebawem dojdzie do tej grupy Grosicki bo ten jego nie wiadomo po co transfer nie wypalil do konca. Z reszta widac już ze Milik nie gra w klubie. W ostatnim meczu to bylo widac az nadto. Pilka odskakuje, brakuje wyczucia itp.. no ale na Euro pojedzie. Nie dziwie sie irytacji tam Przybyłki itp, graja w klubach sa w gazie i nawet nie dostana szansy. Bo wg debilnej mysli typow z PZPN-u lepiej powoływać 5 chyba bramkarza, a te 3 święte krowy z ataku są nie do ruszenia. W zyciu nie przypuszczalem że Rudy będzie tak się kompromitował.. niestety zawiódł chyba kazdego jako prezes PZPN w ostatnim czasie. O niegrających w klubie powinna być dyskusja czy mają jechać czy nie na Euro. A nie o Krychowiaku ktory w kazdej chwili może wrócić do formy. Co Stanowski, Rudy wąs zakazał gadki o swoim ulubiencu z trybun w Neapolu?
16 paź 2020 | 23:34
Matoł i tyle. Chciał grać w swojej wymarzonej lidze angielskiej to trzeba było walczyć o skład. A tak będzie kopanie w żenującym Forest, nawet jeszcze chyba gorszy niż w Hull. Ciekawy który "łekspert" polecił ten żenujący klub z konca 2 ligi angielskiej.. to zasługa bardziej tego "łeksperta" niż samego Grosickiego. A równie dobrze może teraz nie grać nigdzie, bo sobie tym transferem nagrabił w WBA gdy nie dojdzie do skutku. coś jak Milik w obecnej sytuacji. I tak dojdzie już drugi typ w kadrze nie grający w klubie i jadący na Euro kosztem kogoś grającego.. Bo wiemy że nawet jakby sie tak stalo to za zaslugi pojedzie. Po co kombinował? Trzeba było powalczyć o skład, Klichowi się udało. A Grosicki jakims gorszym pilkarzem od Klicha nie jest. Chyba lozo ekspertow z kanalu sportowego mu tak swietnie poleciło, a może nawet sam Rudy?
14 paź 2020 | 18:16
I nie mają w tvp sport jakichs innych ekspertów tylko wiecznie musi byc Mila i ten drugi Podalinski? wszedzie są, za duzo ich ostatnio. Wczesniej katowali Żewłakowami teraz Milą i Podalińskim.. Może jakas nowosc? Może Mieczysław Agafon??
14 paź 2020 | 18:14
Lewandowski z Milikiem powinien grać. Na średnią druzynę trzeba grac dwoma napastnikami bo tak sie reprezentacji Polski czuje najlepiej, chyba nie zamierzamy sie z Bosnia bronic? Jeszcze Włochy rozumialem, ale tutaj to Polacy maja atakowac i byc stroną dominujaca bo maja zdecydowanie lepszych piłkarzów i potencjał.
14 paź 2020 | 18:12
Góralski?? On jest dobry na sparingi i mecze o nic, tutaj zagra Krychowiak na spółkę z Linettym albo Moderem. Arkadiusz Reca wrocil chyba do formy skoro na niego trener stawia. Za niego zawsze moze wejsc Karbownik ktory ma swietne predyspozycje ofensywne i czaruje grą w ataku.
11 paź 2020 | 19:43
Brak odwagi zeby postawic na Karbownika, to trzeba dalej popełniac po raz n-ty ten bład bo kaleki Reca albo znwo nie gra albo kontuzjowany. Czuc tu Bonkiem na odleglosc, bo wg jego chorej teorii pewnie tylko Reca ma prawo grac na lewej stronie, ewentualnie po wielkich bolach Rybus. Zeby wystawic Karbownika to nie ma odwagi, Boniek jest tylko mocny na twitterze i pie.. o Kloppie, tutaj wychodzi jego "moc" własnie. Bo to on ustala sklad a nie Brzęczek. I tak jest od dawna.