Profil użytkownika MiroslawWielblad

Senior
  • Zarejestrowany od 1167 dni
  • Dodanych komentarzy 770
  • Dodanych do sportbuzz 0
  • Łącznie ocen 10422
  • +
    Plusów 7400
  • -
    Minusów -3022

Kibicuje drużynom

Ostatnio dodane do Sportbuzz

Ostatnio dodane komentarze

avatar
Z Michniewiczem nikt nie miał problemu.
Zwiń
18 maj 21:07
avatar
Klopp to psychopata, Liverpool to najgorszy możliwy wybór
Zwiń
16 maj 13:16
avatar
Nigdy nie sprawiał wrażenia zdrowego psychicznie
Zwiń
5 maj 20:06
avatar
Mongołem to jesteś ty, że twój zakuty łeb nie potrafi sobie wyobrazić Lewandowskiego w innym klubie niż Bayern. Tak jak kolega wyżej napisał; Messi, Ronaldo, Neymar, o nich Janusze twojego pokroju mówili to samo. Widać, że twoje IQ jest na poziomie deski do prasowania, poćwicz myślenie.
Zwiń
4 maj 08:06
avatar
"Przede wszystkim uważaj, żebyś nie złapał jakiejś kontuzji. Dbaj o dobre przygotowanie motoryczne i psychiczne. Przeanalizuj mecze, które grałeś w reprezentacji. Nastrzelałeś sporo bramek, z którym piłkarzem grało ci się najlepiej, który najlepiej cię wyczuwa" PŁOMIENNA PRZEMOWA 🔥🔥🔥Wietrz pokój przed snem, zdrowo się odżywaj, używkom powiedz stanowcze NIE, antycypuj na boisku, nie śpij mniej niż 8h 🔥🔥🔥
Zwiń
3 maj 18:18
avatar
Ta, powiedział Ci
Zwiń
3 maj 17:20
avatar
Były newsy, że może odejść, a nie że odchodzi. Poza tym to nie jest zero-jedynkowe, a nikt nie jest jasnowidzem. Najzabawniejsi są ci oburzeni Janusze, że ktoś tyle o tym pisał, a ostatecznie nie doszło to do skutku, gdzie tak naprawdę wszyscy ch.. o tym wiemy, może Lewy na poważnie rozważał taką opcję, a może od początku miał to być teatrzyk zrobiony dla podbicia kontraktu, możemy tylko w coś wierzyć lub nie, a nie wiem co jest złego w napisaniu, że Zahavi gdzieś tam poleciał itp. Poważniejsi ludzie niż meczykowi redaktorzy nad tym rozprawiali.
Zwiń
3 maj 17:12
avatar
Jego wynalazek Jerzy Brzęczinho na pewno postawiłby Legię na nogi
Zwiń
26 kwi 03:32
avatar
Musisz spytać Matiego BORA
Zwiń
26 kwi 00:49
avatar
Przyszedł do śmiesznej eklasy, budował sobie markę tyle lat, teraz walczy o mistrzostwo i miałby po tym wszystkim robić regres sportowy i przejść do Legii, zamiast np. jakiegoś poważnego klubu z Niemiec?
Zwiń
24 kwi 21:11