Profil użytkownika stivus

Junior starszy
  • Zarejestrowany od 707 dni
  • Dodanych komentarzy 492
  • Dodanych do sportbuzz 0
  • Łącznie ocen 2913
  • +
    Plusów 2503
  • -
    Minusów -410

Kibicuje drużynom

Ostatnio dodane do Sportbuzz

Ostatnio dodane komentarze

13 lut 2021 | 01:32
Nikt tu się nad nikim nie użala, Iwan mowi o demonach, bo jest uzależniony, a to jednostka chorobowa. Zanim cię to nie spotka, możesz pisać takie rzeczy. Twoje spojrzenie zmieniłoby się, gdybyś na te chorobę zapadł. Gość naprawdę potrafi szczerze i świadomie mowić o swojej chorobie. A osobiście jestem zdania, że są to rzeczy społecznie bardzo istotne.
13 lut 2021 | 00:54
Nie rozumiem dlaczego go obrażasz. Piłkarz jest jak aktor: ma grać tak, jak od niego wymagają. Innymi słowy: ma grać to, co mu trener nakreśli.
29 sty 2021 | 22:19
Samo podium w dwóch konkursach to zdecydowanie za mało jak na nasz obecny potencjał. Jesteśmy potęgą w skokach, tu trzeba walczyć o zwycięstwa. Szczególnie liczę na Żylę i jego lotnicze DNA.
29 sty 2021 | 22:15
A jutro Muranka stoczy dramatyczny bój z Kytosaho i Aigro o awans do serii punktowanej.
29 sty 2021 | 22:13
Chyba przespałeś ostatnie 10 lat. Belka, przeliczniki, styl, wszystko sie liczy a nie sama odleglość. W warunkach Murańki taki Granerud musialby ratować się lądowaniem awaryjnym (vide: ostatni konkurs w Lahti) albo mocno skrócic skok, bo z jego techniką lotu byłoby pod 160 metr, co jest już praktycznie nie do ustania.
23 sty 2021 | 23:02
Bednarek zbiera dobre noty w Sothampton, Walukiewicz w Cagliari pewnie też długo nie pogra. Duet stoperów dla reprezentacji wydaje sie o tyle prawdopodobny, że już mieli okazje razem sie sprawdzić, ale i dlatego, że we wszystkich klubach prowadzonych przez Sousę stoperzy odgrywali ważną rolę przy wyprowadzaniu piłki i zawiązywaniu akcji drużyny. Kamil Glik ma już swoje lata, poza tym akurat w tym elemencie wirtuozem nie jest. Możliwe że Sousa postawi na ten duet, choc z drugiej strony meczów kontrolnych nie ma praktycznie żadnych, więc może i ryzyko zbyt duże.
23 sty 2021 | 21:08
Słaby to był mecz, szczególnie w 1. połowie. Węgrzy zdominowali nas w każdym elemencie handballowego rzemiosła. Ich skuteczna gra na kole to głównie wynik naszej nieporadności w grze obronnej. Ale jest w tej drużynie potencjał, warto w tych chłopaków inwestować. Teraz mecz z Niemcami o pietruszkę, ale zwycięstwo byłoby dla tych chlopaków piękną sprawą.
20 sty 2021 | 21:37
Swoją drogą ten enigmatyczny piłkarz, który wyjechał z tekstem w strone Salwina nie powiedzial wcale nic odkrywczego. Przecież chyba każdy albo prawie każdy wie, że psycholog musi co pewien czas spotykać się z tzw supervisorem, czyli innym psychologiem. Psycholog to tez człowiek, mający swoje emocje, problemy jego pacjentow są po części też jego problemami, więc potrzebuje oczyszczenia umysłu co jakiś czas. Wydaje mi się, że na siłe robi się z Salwina kozła ofiarnego. Zupełnie niepotrzebnie, bo przecież osobą odpowiedzialną za całokształt kadry był Brzęczek (nie mogę uwierzyć, że piszę o tym w czasie przeszlym ;-). I to on powinien ponosić pełną odpowiedzialność za to, co stalo się w kadrze przez ostatnie 2 lata. Najgorsze jest to, że są to lata calkowicie stracone, może poza tym, że jednak pokazalo się w kadrze kilku ciekawych młodych piłkarzy. No, ale to jakby oczywista i naturalna zmiana pokoleniowa, więc żadna wielka zasługa Brzęczka. Ale Lewy, Sczęsny, Grosik czy Krycha mlodsi już nie będą. Każdy wiedzial, że ta drużyna mogła i powinnna grać dużo lepiej. Ale nie grała. W Bindeslidze nikt nie mógł zatrzymać Roberta, a naszemu Czarodziejowi z Truskolasów się to udało.
19 sty 2021 | 22:37
Fajny mecz, ale teraz zaczynają sie schody. Urugwaj do ogrania, pewnie większą różnica bramek niż 10, ale Niemcy i Węgry będą trudniejszym przeciwnikiem. Węgrzy przed chwilą pokonali Niemców rożnica 1 bramki, więc do drugiej rundy zabierają 4 pkt, Niemcy będą mieli jak my 2 pkt, Hiszpania 3 pkt, ale z nimi już graliśmy. Szkoda tej przegranej bo przy remisie to my mielibyśmy 3 pkt, a oni 2. Tak więc nasza grupa w drugiej rundzie: 1. Węgry 4pkt 2. Hiszpania 3 pkt. 3. Polska 2 pkt. 4. Niemcy 2 pkt 5, Brazylia 1 pkt 6. Urugwaj 0 pkt
18 sty 2021 | 23:11
Dobrze że Romek nie emanuje negatywną energią jak już o tym mówimy.