Profil użytkownika andryu

Senior
  • Zarejestrowany od 910 dni
  • Dodanych komentarzy 659
  • Dodanych do sportbuzz 3
  • Łącznie ocen 12049
  • +
    Plusów 11719
  • -
    Minusów -330

Kibicuje drużynom

Ostatnio dodane do Sportbuzz

Ostatnio dodane komentarze

19 wrz 2021 | 06:13
Mi się wydaje, że to jest po prostu przygryzka za to, co siatkarze mówili o pensjach piłkarzy.
18 wrz 2021 | 14:23
Nie zna sprawy, ale wie że nie ma paszportu xd sam sobie zaprzeczył xd
17 wrz 2021 | 08:59
Czy ja wiem czy to takie złe słowa dla Polaka? Autor założył, że Szczęsny stoi w miejscu, a jednak większość by powiedziała że zjeżdża w dół. A to, że Maignan jest stosunkowo młody jak na bramkarza i się rozwija to chyba dość oczywiste.
17 wrz 2021 | 08:16
Jak sytuacja się nie zmieni, to musi się zawinąć w następnym okienku.
16 wrz 2021 | 18:58
Kończysz dyskusje, bo wiesz że nie masz racji. Szkoda, że nie potrafiłeś wskazać ani jednego zdania, które kwalifikowałoby mnie jako pisiora. Debil również oznacza osobę w stanie upośledzenia umysłowego, komuchu. Tyle ma lat, a nie umie rozróżnić wyzwiska od obrazy. https://slang.pl/pisior/ "Pisior to także potoczne i obraźliwe określenie(...)" Dałeś piękny przykład odwagi i honoru, rozpoczynając kanonadę wyzwisk. A starsza osoba, z objawami demencji czy miażdżycy może być określona idiotą, w sposób medyczny nie obrażając nikogo. Więc tak naprawdę to Ty mnie obrażałeś, a ja dokonałem medycznej diagnozy. Może niecelnej. Może nie jesteś aż tak mało inteligentny by móc Cię zdiagnozować jako idiotę. Może jesteś imbecylem, może debilem, nie wiem. Musiałbyś się zbadać, żeby ocenić czy przekraczasz 70 IQ. 2% społeczeństwa ma powyżej 140 punktów IQ, 2% ma poniżej punktów 60 IQ. Kto wie, może spotkały się dwa przeciwieństwa? Jeżeli oczekujesz szacunku to najpierw musisz sam ten szacunek okazywać. Tamte czasy były lepsze, bo takie stare pruchna nie miały kontaktu ze światem. Tylko najbliżsi musieli się męczyć ich towarzystwem. Twoja zaletą jest taka, że przynajmniej potrafisz poprawnie formułować zdania. To było stwierdzenie faktu, nazwa własna czy już obraza?
16 wrz 2021 | 11:33
Skoro ten ranking ma wpływ na rozstawienia przy losowaniu, no to ciężko go nie brać na poważnie. Aczkolwiek fakt - sposób liczenia punktów jest kiepski. Już samo to, że nie opłaca się grać meczy towarzyskich, pokazuje że coś z nim nie tak.
16 wrz 2021 | 10:48
Suszarka to była modna już za czasów Fergusona, chociaż wtedy chyba Meczyków nie było. Może po prostu wcześniej nie było okazji wykorzystać tego sformułowania?
16 wrz 2021 | 08:56
Powiedz co dokładnie napisałem, że można było po moim wpisie odnieść takie wrażenie. Podaj konkretne zdania. Twoja definicja "pisiora" jest uwłaczeniem inteligencji, a zatem słusznie zinterpretowałem, że w Twoich ustach wyzywanie kogoś od pisiorów, jest równoznaczne z nazywaniem kogoś idiotą. Więc tak - to Ty zacząłeś. Może Was w szkole uczyli, że jak ktoś na Ciebie pluje to należy udawać, że to deszcz. A generalnie nazwanie kogoś idiotą, również nie jest wyzwiskiem - to jest określenie choroby. A po Twoich wpisach, wnioskach i interpretacjach można odnieść wrażenie, że na nią cierpisz. Ciekawe co by się stało, gdybyś w szkole danego nauczyciela nazwał "komuchem" albo "służbą zachodniego kapitalizmu". Bo mi się wydaje, że niektórzy mogliby się poczuć gorzej dotknięci, niż gdybyś nazwał ich idiotą. Widocznie tamte metody wychowawcze nie były efektywne... albo po prostu już zbyt dawno od nikogo paskiem po dupie nie dostałeś ;) choć raczej wątpię by nauczyło Cię to empatii. A to pokolenie wygląda jak wygląda, bo Twoje pokolenie tak je wychowało. Ten świat wygląda jak wygląda bo to Twoje pokolenie rządzi światem/krajem. Wystarczy sprawdzić wiek głów państw najważniejszych krajów. Więc jeżeli tamte czasy były "chyba lepsze" to najpierw uderz w swoją pierś.
16 wrz 2021 | 08:27
Alaba narzekał, że musi grać na obronie... dlatego odszedł do Realu gdzie gra na obronie ¯\_(ツ)_/¯
15 wrz 2021 | 13:25
Może dlatego, że to nakręca rywalizację przez co działa mobilizująco.