Profil użytkownika mirgol

Junior
  • Zarejestrowany od 881 dni
  • Dodanych komentarzy 117
  • Dodanych do sportbuzz 0
  • Łącznie ocen 738
  • +
    Plusów 457
  • -
    Minusów -281

Kibicuje drużynom

Ostatnio dodane do Sportbuzz

Ostatnio dodane komentarze

Przedwczoraj | 22:54
Tak bogaty facet w rozwiniętej cywilizacji i nie miał monitoringu z sygnałem do agencjii ochrony mienia co w Polsce jest warunkiem przyjęcia takiego domu do ubezpieczenia i prawie wszyscy to mają? Jak tego nie miał to albo przygłup albo ustawka.
4 sie 2021 | 11:14
Ja się tylko pytam, po co są cytowane przez dziennikarzy tego portalu takie kretyńskie antypolskie wypowiedzi?
12 lip 2021 | 22:08
Najsłabszym ogniwem Anglików był ich trener, który mając wspaniałych napastników kisił ich na ławie a grał bez mian szóstką defensywnych zawodników, a po meczu narzekał że zabrakło im sił. Gdy Mancini wpuszczał na zmiany śmiało zawodników o wartości rynkowej około 30-40 mln w Anglii na ławie siedzieli zawodnicy o wartości 80-100 mln. Wycena rynkowa odzwierciedla umiejętności zawodników na podstawie ich obserwacje przez specjalistów. Nikt nie wydaje tak wielkich pieniędzy bez analizy umiejętności piłkarskich. Dopóki Anglicy nie znajdą trenera potrafiącego wykorzystać fantastyczny potencjał tych zawodników to nie wygrają żadnego tytułu. Gdyby Mancini prowadził Anglię to pewnie była by mistrzem. Wielu z tych zawodników było zawiedzonych i wściekłych że nie dostało prawdziwej szansy, a zdejmowali medale bo wierzą że stać ich było na wgranie turnieju, gdyby trener dał im możliwość ofensywnie grać i zakomunikowali światu że nie zadowalają ich srebrne medale bo będą usatysfakcjonowani tylko złotem. Czy trzeba karać sportowców za ambicje? Przecież po to się wychodzi na boisko by wgrywać!!
12 lip 2021 | 16:36
Dyskusja o tym kto miał strzelać karne jest bez sensu. Wszyscy powtarzają że karne to loteria i nie należy do nich dopuścić, tylko strać się wygrać w podczas gry. Najsłabszym ogniwem Anglików był ich trener, który mając wspaniałych napastników kisił ich na ławie a grał bez mian szóstką defensywnych zawodników, a po meczu narzekał że zabrakło im sił. Gdy Mancini wpuszczał na zmiany śmiało zawodników o wartości rynkowej około 30-40 mln w Anglii na ławie siedzieli zawodnicy o wartości 80-100 mln. Wycena rynkowa odzwierciedla umiejętności zawodników na podstawie ich obserwacje przez specjalistów. Nikt nie wydaje tak wielkich pieniędzy bez analizy umiejętności piłkarskich. Dopóki Anglicy nie znajdą trenera potrafiącego wykorzystać fantastyczny potencjał tych zawodników to nie wygrają żadnego tytułu. Gdyby Mancini prowadził Anglię to pewnie była by mistrzem
12 lip 2021 | 12:26
Dyskusja o tym kto miał strzelać karne jest bez sensu. Wszyscy powtarzają że karne to loteria i nie należy do nich dopuścić, tylko strać się wygrać w podczas gry. Najsłabszym ogniwem Anglików był ich trener, który mając wspaniałych ofensywnych napastników kisił ich na ławie a grał bez mian szóstką defensywnych zawodników, a po meczu narzekał że zabrakło im sił. Gdy Mancini wpuszczał na zmiany śmiało zawodników o wartości rynkowej około 30-40 mln w Anglii na ławie siedzieli zawodnicy o wartości 80-100 mln. Wycena rynkowa odzwierciedla umiejętności zawodników na podstawie ich obserwacje przez specjalistów. Nikt nie wydaje tak wielkich pieniędzy bez analizy umiejętności piłkarskich. Dopóki Anglicy nie znajdą trenera potrafiącego wykorzystać fantastyczny potencjał tych zawodników to nie wygrają żadnego tytułu.
12 lip 2021 | 11:53
Dyskusja o tym kto miał strzelać karne jest bez sensu. Wszyscy powtarzają że karne to loteria i nie należy do nich dopuścić, tylko strać się wygrać w podczas gry. Najsłabszym ogniwem Anglików był ich trener, który mając wspaniałych napastników kisił ich na ławie a grał bez mian szóstką defensywnych zawodników, a po meczu narzekał że zabrakło im sił. Gdy Mancini wpuszczał na zmiany śmiało zawodników o wartości rynkowej około 30-40 mln w Anglii na ławie siedzieli zawodnicy o wartości 80-100 mln. Wycena rynkowa odzwierciedla umiejętności zawodników na podstawie ich obserwacje przez specjalistów. Nikt nie wydaje tak wielkich pieniędzy bez analizy umiejętności piłkarskich. Dopóki Anglicy nie znajdą trenera potrafiącego wykorzystać fantastyczny potencjał tych zawodników to nie wygrają żadnego tytułu.
11 lip 2021 | 20:08
Przecież to nie angielscy kibice tną i tańczą po włoskiej fladze ale kilku idiotów, bo wiedzą że jakiś kretyn kręci filmik, a potem wrzuca do sieci. Nie ma odpowiedzialności zbiorowej , a debile są wszystkich narodowości starczy trochę ich poszukać, a łatwo sprowokować.
8 lip 2021 | 20:36
Przeraża mnie wulgarne chamstwo kiboli na tym portalu. To smutne że nie potrafią dyskutować używając argumentów w pięknym polskim języku, tylko posługują się prymitywnym knajackim narzeczem.
8 lip 2021 | 15:02
Tatalna paranoja. "prawdziwi miłośnicy" futbolu są oburzeni że wygrała na boisku drużyna zdecydowanie lepsza. Ja się tylko Was pytam, czy to byłoby piękne gdyby i służyło rozwojowi futbolu gdyby gorsi na boisku Duńczycy przetrzymali do jedenastek i je wygrali? To na tym ma polegać futbol by wygrywali ci których lubimy a nie ci co lepiej grają w piłkę? Mnie się nie podoba taktyka ich trenera bo uważam ją za zbyt zachowawczą, gdy na ławce jest tylu świetnych zawodników ofensywnych. Ale nie zmienia to faktu że wygrała drużyn lepiej grająca przez większość meczu a więc wygrał futbol, a nie murowanie bramki jaką demonstrowali od drugiej połowy Duńczycy!
7 lip 2021 | 13:25
0
Można wyrażać swoją opinię, ale wulgarne chamstwo osobnika zwącego się pan-puchacz powinien zmienić po tym co napisał nazwę na cham-puchacz.