W trakcie
Nadchodzące
Ważne
Koniec
W trakcie
Nadchodzące
Profil użytkownika neetro
  • Zarejestrowany od 182 dni
  • Dodanych komentarzy 15
  • Dodanych do sportbuzz 0
  • Łącznie ocen 46
  • Plusów 24
  • Minusów 22
Ostatnio dodane komentarze
0
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
No oczywiście trzeba było wspomnieć o sukcesach w kadrze... Ronaldo wielki kadrowicz który siedział na ławce albo właściwie nic specjalnego nie robił gdy Portugalia zdobywała sukcesy. Ogarnij się...
+3
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Lewy nie miał i nie ma ma takiej lekkości czy przyspieszenia Ronaldo. Ok, w filmiku są jakieś kiwki. W kilku faktycznie minął 2-3 rywali i jednak przesunął się do przodu. Mi chodziło od początku o fakt że postawiłeś Messiego obok Ronaldo mówiąc o dryblingu, jednak jak nawet z tego filmiku wynika, jednego do drugiego porównać nie można a tym bardziej tego trzeciego (Lewego). Messi to inna liga i piłkarz kompletny więc wyłączmy z tej dyskusji. Ronaldo pomimo wielkiego talentu i ogromu strzelonych goli na przestrzeni lat, jak możemy dostrzec w tym filmiku, nie strzelał goli dzięki umiejętności dryblingu (z wyjątkiem paru biorąc pod uwagę resztę goli) chociaż dryblingiem dysponuje. Teraz jeszcze raz zobacz co ten drybling w filmiku daje Ronaldo i drużynie. A no bardzo często coś w postaci powstrzymywania rozpędzonej/napędzonej już akcji co ma efekt odwrotny od założonego. Zobacz ile z tych dryblingów w filmiku kończyło się pudłem. Lewy nie ma tego co CR7 i nie robi sztuczek bo są mało efektywne w meczach ale gole strzela jak nakręcony. Wiele z tych goli to nie są tylko dobitki do pustej bramki a wypracowanie sobie miejsca do strzału i pokonanie bramkarza. Technikę też ma niesamowitą. Także wniosek jest taki iż nie potrzeba Lewandowskiemu cech które ma Ronaldo. Nie porównujmy bo nie da się tego zrobić równo. Cieszmy się każdym z tych piłkarzy z osobna bo każdy oferuje coś innego. Pozdrawiam
-2
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Piotrass, poproszę o filmik, kompilacje zagrań CR7 gdzie mija 2-3 zawodników. Jak dasz link to pogadamy. I nie mam na myśli czegoś takiego jak zwykle robił czyli kiwał się ze swoim cieniem kiedy zawodnik stoi 2 metry przed nim i czeka na jego ruch. Strzelił może z 10 takich bramek w swojej karierze? Także jego drybling to mit. Mijanie 1v1 na pełnej szybkości czy korzystając z przyśpieszenia to nie drybling na poziomie Messi'ego, czy innego Neymar'a lub Salaha. Lewy jest właśnie bardzo podobny do takiego Ronaldo sprzed lat który robi robotę strzelając gole jako typowa 9'tka.
0
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Poproszę w takim razie o filmik gdzie mija 2, 3, 4 obrońców i kończy bramką... Zamiast komentować idź już i szukaj, bo Ci to zajmie całą wieczność.
-6
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Jeżeli mówisz o CR7 to on też tego nie miał i nie ma. Sporadycznie się zdarzało, tyle ile Lewemu.
+1
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Pamiętam. Również niedoskonale ale jednak. Myślę że jak zawsze będą geniusze swojego czasu ale takich rzeczy my za swojego życia raczej już nie zobaczymy. Przynajmniej nie w takiej częstotliwości i nie w takiej skali. Mimo wszystko obym się mylił bo fajnie się na to patrzy więc oby jak najczęściej.
0
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Co Wy ku*wa z tą psychiką Ronaldo? Ronaldo ma psychikę, tak? Zwłaszcza jak wku*wia się kiedy strzela jego kumpel z drużyny a nie on? Ronaldo dryblerem był i zawsze świetnie kiwał się ze swoim cieniem (rywal 2-3 metry przed nim). Pokaż mi filmik gdzie CR7 przechodzi przynajmniej 3-4 rywali i kończy golem a jeszcze gdyby dodać mecz o stawkę to już w ogóle pozamiatane. Tylko proszę, nie jedną akcję a jakąś składankę takich bramek. Mówiąc o mocnych stronach zapomniałeś o dodaniu jeszcze przynajmniej jednej, według mnie, najważniejszej stronie w tym sporcie który osoby popierające Ronaldo mają w dupie, a mianowicie, podaniach / asystach. Czy to nie jest najważniejsze w grze zespołowej? Powiedziałeś rozegranie, ale samo oddawanie piłki przez Messi'ego który pozwalał swoim kolegom strzelać do pustej to jest też cecha która go wyróżnia w tym pojedynku. Porównywać sobie można ale to nie zmienia faktu że jest jeden na absolutnym topie od lat następnie długo, długo, długo nic, potem Ronaldo i dalej reszta. Żeby to zrozumieć nie trzeba być fanem Messiego czy Ronaldo tylko należy być fanem piłki nożnej, sportu DRUŻYNOWEGO.
0
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
No mówiło się o Messi'm i nadal się mówi. :) Według mnie Mbappe nie jest i nie będzie aż tak dobry, nie odbierając mu niczego bo to jest geniusz.
-6
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Jesteś upośledzony... Załączam Ci młocie komentarz jakiegoś użytkownika. "Hipokryta albo nie śledzi uważnie co się dzieje ale wątpię bo tu dane Messiego z tego samego podwórka: Messi zakończył sezon z 47 trafieniami w 51 meczach Sezon 2010/2011 W 55 spotkaniach zdobył 53 bramki Sezon 2011/2012 Messi zdobył 73 gole w 60 pojedynkach. Sezon 2012/2013 Sezon zakończył z dorobkiem 60 goli w 50 pojedynkach a licząc cały sezon 2012 zdobył 91 goli !! bijąc rekord Gerda Müllera pod względem liczby bramek w jednym roku kalendarzowym. Sezon 2013/2014 zdobył 41w 46 meczach Sezon 2014/2015 Argentyńczyk zdobył 58 bramek w 57 starciach. Sezon 2015/2016 41 bramek w 46 występach. Sezon 2016/2017 54 brami w 50 występach. I jak teraz panie Szmajchel wyglądają statystyki twojego pupila ?" Przeczytaj sobie gałganie dokładnie i jeszcze sprawdź czy aby cytat z liczbami niezakłamany. Czy Real nie grał pod Ronaldo? Każda drużyna mająca takiego lidera jak Ronaldo czy Messi ustawia całą drużynę pod nich. Czy to jest takie trudne do zrozumienia? I teraz jeszcze argument że Messi gra tylko w jednej drużynie. No ok, a czy Ronaldo był taki dobry i miał statystki w MU? Czy ma w ogóle jakieś statystyki w Juve? Otrząśnij się.
+14
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Jakaś bardzo podejrzana cisza pod Twoim komentarzem ziomuś... :D Moment kiedy 'statystyki' - ulubiony argument fanów CR7 zwracają się przeciw nim. :D Schmeichel nawiedzony... Ma swojego idola, ok, nie ma z tym problemu ale kto mógłby coś takiego zrobić?! No kto?! Only the G.O.A.T :) Pozdro!
{{comment.created_datetime}}
{{comment.content}}
×
Włącz powiadomienia przeglądarkowe i otrzymuj od nas najważniejsze wiadomości sportowe! Kliknij w poniższą instrukcję i dowiedz się, jak to zrobić.