Profil użytkownika neetro

Trampkarz
  • Zarejestrowany od 404 dni
  • Dodanych komentarzy 18
  • Dodanych do sportbuzz 0
  • Łącznie ocen 73
  • +
    Plusów 35
  • -
    Minusów -38

Ostatnio dodane do Sportbuzz

Ostatnio dodane komentarze

23 lut 2020 | 18:55
Nie nie. Ty pokaż mi taki filmik na YouTube z kompilacją powiedzmy, przynajmniej 10 takich goli. Strzelił kilka takich ładnych bramek ale na tle Messi'ego jest cienki pod tym względem bo to że drybluje 2-3m przed zawodnikiem nie świadczy że to jest dobry czy właściwie udany drybling jeżeli piłkę potem stracił...
22 lut 2020 | 14:51
Dokładnie tak. Każde wyszczególnione "żądanie" Xavi'ego, to podstawowe prawa, które są potrzebne do osiągnięcia sukcesu.
22 lut 2020 | 02:45
Bierz tylko pół albo odstaw całkiem...
16 lis 2019 | 02:28
No oczywiście trzeba było wspomnieć o sukcesach w kadrze... Ronaldo wielki kadrowicz który siedział na ławce albo właściwie nic specjalnego nie robił gdy Portugalia zdobywała sukcesy. Ogarnij się...
10 lis 2019 | 15:41
Lewy nie miał i nie ma ma takiej lekkości czy przyspieszenia Ronaldo. Ok, w filmiku są jakieś kiwki. W kilku faktycznie minął 2-3 rywali i jednak przesunął się do przodu. Mi chodziło od początku o fakt że postawiłeś Messiego obok Ronaldo mówiąc o dryblingu, jednak jak nawet z tego filmiku wynika, jednego do drugiego porównać nie można a tym bardziej tego trzeciego (Lewego). Messi to inna liga i piłkarz kompletny więc wyłączmy z tej dyskusji. Ronaldo pomimo wielkiego talentu i ogromu strzelonych goli na przestrzeni lat, jak możemy dostrzec w tym filmiku, nie strzelał goli dzięki umiejętności dryblingu (z wyjątkiem paru biorąc pod uwagę resztę goli) chociaż dryblingiem dysponuje. Teraz jeszcze raz zobacz co ten drybling w filmiku daje Ronaldo i drużynie. A no bardzo często coś w postaci powstrzymywania rozpędzonej/napędzonej już akcji co ma efekt odwrotny od założonego. Zobacz ile z tych dryblingów w filmiku kończyło się pudłem. Lewy nie ma tego co CR7 i nie robi sztuczek bo są mało efektywne w meczach ale gole strzela jak nakręcony. Wiele z tych goli to nie są tylko dobitki do pustej bramki a wypracowanie sobie miejsca do strzału i pokonanie bramkarza. Technikę też ma niesamowitą. Także wniosek jest taki iż nie potrzeba Lewandowskiemu cech które ma Ronaldo. Nie porównujmy bo nie da się tego zrobić równo. Cieszmy się każdym z tych piłkarzy z osobna bo każdy oferuje coś innego. Pozdrawiam
10 lis 2019 | 14:48
Piotrass, poproszę o filmik, kompilacje zagrań CR7 gdzie mija 2-3 zawodników. Jak dasz link to pogadamy. I nie mam na myśli czegoś takiego jak zwykle robił czyli kiwał się ze swoim cieniem kiedy zawodnik stoi 2 metry przed nim i czeka na jego ruch. Strzelił może z 10 takich bramek w swojej karierze? Także jego drybling to mit. Mijanie 1v1 na pełnej szybkości czy korzystając z przyśpieszenia to nie drybling na poziomie Messi'ego, czy innego Neymar'a lub Salaha. Lewy jest właśnie bardzo podobny do takiego Ronaldo sprzed lat który robi robotę strzelając gole jako typowa 9'tka.
10 lis 2019 | 13:53
Poproszę w takim razie o filmik gdzie mija 2, 3, 4 obrońców i kończy bramką... Zamiast komentować idź już i szukaj, bo Ci to zajmie całą wieczność.
10 lis 2019 | 13:50
Jeżeli mówisz o CR7 to on też tego nie miał i nie ma. Sporadycznie się zdarzało, tyle ile Lewemu.
6 lis 2019 | 22:07
Pamiętam. Również niedoskonale ale jednak. Myślę że jak zawsze będą geniusze swojego czasu ale takich rzeczy my za swojego życia raczej już nie zobaczymy. Przynajmniej nie w takiej częstotliwości i nie w takiej skali. Mimo wszystko obym się mylił bo fajnie się na to patrzy więc oby jak najczęściej.
6 lis 2019 | 21:32
Co Wy ku*wa z tą psychiką Ronaldo? Ronaldo ma psychikę, tak? Zwłaszcza jak wku*wia się kiedy strzela jego kumpel z drużyny a nie on? Ronaldo dryblerem był i zawsze świetnie kiwał się ze swoim cieniem (rywal 2-3 metry przed nim). Pokaż mi filmik gdzie CR7 przechodzi przynajmniej 3-4 rywali i kończy golem a jeszcze gdyby dodać mecz o stawkę to już w ogóle pozamiatane. Tylko proszę, nie jedną akcję a jakąś składankę takich bramek. Mówiąc o mocnych stronach zapomniałeś o dodaniu jeszcze przynajmniej jednej, według mnie, najważniejszej stronie w tym sporcie który osoby popierające Ronaldo mają w dupie, a mianowicie, podaniach / asystach. Czy to nie jest najważniejsze w grze zespołowej? Powiedziałeś rozegranie, ale samo oddawanie piłki przez Messi'ego który pozwalał swoim kolegom strzelać do pustej to jest też cecha która go wyróżnia w tym pojedynku. Porównywać sobie można ale to nie zmienia faktu że jest jeden na absolutnym topie od lat następnie długo, długo, długo nic, potem Ronaldo i dalej reszta. Żeby to zrozumieć nie trzeba być fanem Messiego czy Ronaldo tylko należy być fanem piłki nożnej, sportu DRUŻYNOWEGO.