Profil użytkownika Podstoli

Junior starszy
  • Zarejestrowany od 679 dni
  • Dodanych komentarzy 405
  • Dodanych do sportbuzz 0
  • Łącznie ocen 5606
  • +
    Plusów 5173
  • -
    Minusów -433

Ostatnio dodane do Sportbuzz

Ostatnio dodane komentarze

14 kwi 2021 | 02:41
poniewaz wyraz ten jest z j. angielskiego podam definicje angielska: _ the action of providing or being provided with amusement or enjoyment. _ an event, performance, or activity designed to entertain others. kapujesz? :)))
13 kwi 2021 | 17:29
O masz ci los. Piłka nożna nie jest moim jedynym tematem życia. To tylko entertainment jak wiele innych. Nie pamiętam linków z przed kilku miesięcy a domaganie się tego to absurd. Czytałem o tym w ""zagranicznych" mediach jak i polskich. Co więcej, na 80% pewny jestem że na "Meczyki" także ukazał się ten temat.
13 kwi 2021 | 16:19
Oczywiście że jest kontrakt ale niedawno szefowie Bayernu wypowiedzieli się iż jeżeli Lewandowski będzie chciał opuścić Bayern to oni z żalem ale nie będą robić mu przeszkód. Tak więc to tylko od Lewego zależy. Co dla piłkarza byłoby lepsze tego nie piszę bo nie wiem.
13 kwi 2021 | 16:09
Jeżeli Lewemu nie uda się w tym roku pobić rekordu Mullera, co jest bardzo prawdopodobne, to naprawdę oprócz jego i rodziny zwykłej i zrozumiałej wygody nie ma powodu aby z Bayernu nie odejść i poszukać nowych wyzwań jak i wrażeń. Czas w Bayernie z powodu bicia rekordów i tak jest przedłużony do logicznego maksimum. Możliwe że zawodnik zdecyduje się na odejście. Kasy ma dostatek więc nic oprócz osobistego komfortu zasiedzenia w Niemczech jego nie trzyma.
9 kwi 2021 | 20:07
No dobra a gdyby to się stało w meczu z Anglią byłoby wszystko w porządku? Lewy ze względu na możliwość pobicia rekordów wogule nie powinien przyjeżdżać na kadrę. Piszę jak najbardziej poważnie. Mleko się jednak rozlało.
9 kwi 2021 | 01:16
Przed spotkaniami kadry pisałem że dobrze by było aby kluby niemieckie nie puściły Lewego na mecze. Pisałem że nie są one aż tak ważne gdyż i tak daleko nie zajedziemy a pobicie rekordu Mullera jest dla polskiej piłki o wiele ważniejsze aniżeli jego występy w kadrowych meczach. Tak jakbym coś przeczuwał i wykrakałem. Rekord jest pod wielkim znakiem zapytania a trzy mecze to była jak zawsze po prostu padaka i w dodatku bez Lewego. Pamiętam także że za te wywody oberwało mi się od was i to porządnie. Co teraz na ten temat powiecie, było warto ryzykować?
1 kwi 2021 | 23:49
Każdy mądry po szkodzie. Mleko się rozlało, nie ma sensu wracać do przeszłości lecz patrzeć w przyszłość. Zdecydowana większość władz jak i kibiców chciała zagraniczniaka więc go mamy. Ciche wnioski wyciągnijmy na przyszłość.
1 kwi 2021 | 17:07
Głównym kłopotem reprezentacji jest to że nie ma na dzisiaj zawodników aby cokolwiek ugrać. Posuchą jak trwała tak i będzie trwać jeszcze przynajmniej dekadę. Większość się ze mną tu nie zgodzi ale nawet Lewandowski przy całym swoim geniuszu nie ma papierów na wielkiego reprezentanta. W tej roli gra już ponad 10 lat i pomimo wspaniałego przebłysku na eliminacjach Euro do Francji nie ma zdolności aby ten styl utrzymać a opaskę kapitana dzierży tylko za zasługi klubowe bo jako kapitan kadry się nie sprawdza oraz najzwyczajniej nie nadaje. Nie ma do tego predyspozycji. Kadra to nie klub i aby stworzyć coś pięknego trzeba mieć piłkarzy o odpowiedniej charakterystyce współżycia z całą grupą. Na indywidualnościach typu Zieliński daleko nie zajedziemy. W Polakach i nie tylko piłkarzach generalnie coś pękło na niekorzyść i nie zdolni są już do wielkich wzniesień i poświęceń. Ogólnie opanowała nas szarość, bylejakość jak i obojętność. W ten sposób nigdzie nic nie osiągniemy... nie tylko w futbolu.
1 kwi 2021 | 03:06
Miałem przeczucie że dzisiaj wygramy. No cóż, przeczucie zawiodło. Zamiast oceniać zawodników powiem tylko tyle. Anglia grała bardzo przeciętny futbol. Tam nie było w tym ich kopaniu nic specjalnego. Jeżeli przegrywamy z tak grającymi drużynami więc po prostu i szczerze jesteśmy realnie w trzecim koszyku europejskich drużyn. Nie czarujmy się bo jesteśmy przeciętniakami. W taki sposób przechodźmy do wyników bo bez rewolucji w polskiej piłce nic nie zmienimy. Poza tym, teraz wyraźnie widać że to nie za bardzo od selekcjonera zależy jak polscy zawodnicy grają. Z biegiem ostatnich dekad nasza polska mentalność po prostu straciła na błysku. Dzisiejsi Polacy generalnie nie mają już takiego charakteru jak Polacy z przed 30 lat i to jest fakt.