Profil użytkownika PrzemoChelsea

Junior starszy
  • Zarejestrowany od 399 dni
  • Dodanych komentarzy 498
  • Dodanych do sportbuzz 0
  • Łącznie ocen 2816
  • +
    Plusów 2483
  • -
    Minusów -333

Kibicuje drużynom

Ostatnio dodane do Sportbuzz

Ostatnio dodane komentarze

Wczoraj | 20:53
Został ponieważ Conte go chciał zatrzymać? Chociaż,Conte mocno skrytykował zarząd Interu po ostatnim meczu więc już mocno media spekuluje że może odejść:)? Wątpię w to bo jak na pierwszy sezon zrobił bardzo dużo w mojej ocenie..
Wczoraj | 19:16
Plotki,ploteczki transferowe:) Wdech jest tego:) Ale taki jest układ w piłce. Kto ma dużo na koncie ten może pozwolić sobie na wiele. Generalnie coś podobnie jak w życiu codziennym. Ktoś mało zarabia więc jeździ autem 20 letnim ale jak ktoś już więcej to ma auto 3 letnie np.jakiegoś mercedesa.:) Chociaż bywa że są osoby które mają pieniądze ale nic a nic nie widać tego po nich.
Wczoraj | 19:10
Być może będzie potrzebny sezon na zagranie drużyny,od tak niczego się nie zbuduje tak.. Ale z drugiej strony musi co jak co na już zacząć działać poprawnie blok defensywy. Brakuje wyraźnie lidera defensywy,taki jak np.Romagnoli,Koulibaly,Skriniar podaje przykłady.. W trudnych momentach taki zawodnik wstrząśnie drużyną czy kolegami na boisku,nawet w momencie prowadzenia przez Chelsea 1:0 2:0 taki zawodnik obecnością swoją będzie otrzymywał koncentrację u innych. Chociaż każdy zawodnik musi pozytywnie wpływać na drużynę..
Wczoraj | 19:04
Wiem że muszą obronę wzmocnić,może poprzez nowego bramkarza obrona zacznie spisywać się lepiej? Ale SO musi przyjść pokroju Koulibaly,Romagnoli,Skriniar,De Vraij bo nie mamy obecnie lidera defensywny który w momentach trudnych czy nawet prowadząc 1:0 2:0 Chelsea będzie spokojnie grała pod jego obecność na boisku.
Wczoraj | 17:36
Kante zostanie chyba że sam poprosi o transfer. Za wymienionych zawodników Chelsea może uzyskać plus,minus 150 miln. Kepa pójdzie na wypożyczenie uważam.. Do klubu dołączyć może nowy BR,SO,LO i mówi się o Havertzie. Wydatek na czterech zawodników to koszt około 180 miln.200 miln.kwestia kogo klub będzie próbował pozyskać.. Więc plan odświeżenia kadry jest powoli,małymi krokamiwdrażany ponieważ w krótkim czasie nic nie można osiągnąć. Owszem,można ale raz na 20 przypadków..
Wczoraj | 17:28
Dobrze mówisz tylko ja biorę pod uwagę że transfery za duże pieniądze nie idą w parze z sukcesami czy zdobywaniem trofeów. Nie zawsze tak jest,podchodzę do wniosku że drużyny bez presji,drużyny które mogą nie wydać dużej sumy na transfery mogą się dobrze przygotować do sezonu. Wiadomo że Premier League jest ligą bardzo fizyczną,każda z drużyn może mieć urazy a to nie pomaga więc szeroki skład,taka kadra wyrównana będzie istotna dla każdej z drużyn które będą po cichu liczyły na osiągnięcie czegoś.. Kupując duże nazwiska,kupując nowych zawodników do drużyny to jedno a drugie że trener ma za zadanie pomóc takiemu zawodnikowi dobrze wejść do drużyny a nie zawsze to wychodzi w praktyce.. Nie powiem teraz czy Liverpool lub City dalej będą mocnni w przyszłym sezonie,ponieważ już teraz zawiesili wysoko poprzeczkę i mogą owszem dalej grać jak grali ale z roku na rok trenerzy innych drużyn są w stanie rozgryźć taką drużynę,co zrobić i jak zagrać z taką drużyną np. Ja osobiście stawiam że przyszły sezon może być jeszcze bardziej nie przewidywalny..
Wczoraj | 16:15
Ciekawie się robi w Premier League. Chelsea zrobiła już wzmocnienia i na tym nie koniec,MU jest blisko pozyskania Sancho,City za chwilę kupią Torresa i Ake,Liverpool z pewnością odświeża kadrę,Arsenal mimo braku większych funduszy z Arteta mogą coś pokazać w przyszłym sezonie,Tottenham z JM też bym nie skreslal,Lisy też maja z pewnością fundusze na transfery, dodając że są jeszcze takie drużyny jak Wolves,Everton które mogą zamieszać w czołówce:)no no no.. Czyli walka w przyszłym sezonie o Mistrzostwo i LM może być do ostatniej kolejki i mogą brać udział nie 4 drużyny tylko 6 np.:)
Wczoraj | 14:55
O tym Sarr to nic nie wiem ale dzięki za info sobie go sprawdzę:)
Wczoraj | 14:21
Nic nowego jak dla mnie. Ma 31 lat,może ale nie koniecznie bez kontuzji pogra sezon lub dwa wchodząc z ławki. Chociaż zmiana otoczenia może mu wyjść na dobre,może być jakimś ważnym zawodnikiem pod skrzydłami nowego szkoleniowca? Ja osobiście nic do niego nie mam,zostanie powiedzmy to z ławki chodząc może wnieść dużo energi na podmeczonego przeciwnika.. Jak odejdzie a na to wszystko wskazuje to pozegnamy go jak każdego zawodnika pomijać fakt że dołączyć może do Arsenalu co się mówi o tym czy np.do Tottenhamu. Taki jest sport,na skrzydłach mamy obecnie Pulisicia,Calluma,Mount może tam zagrać chociaż nie jest skrzydlowym,Werner jest i Ziyech. A może Lampard włączyć do składu na tą pozycję z akademii. Bardziej skupiam się kogo Chelsea pozyska do obrony,na pozycję SO i LO?
Wczoraj | 12:01
Jest pozyskany Werner i Ziyech,dojdzie raczej Havertz,w takim razie odejdzie Jorginho. Odejdą też min.Willian,Pedro Michi,Emerson,ktoś z dwójki Zouma/Christensen i Kepa wypozyczenie a są plotki że Chelsea pyta o Nicka Pope? Więc z pewnością będą zmiany które. .muszą..wnieść dużo jakości w zarazem musi być duża rywalizacja i wyjściową 11-stke. Kto przyjdzie nowy do środka obrony plus na lewą stronę to jeszcze sam nie wiem..