Profil użytkownika PrzemoChelsea

Junior starszy
  • Zarejestrowany od 330 dni
  • Dodanych komentarzy 332
  • Dodanych do sportbuzz 0
  • Łącznie ocen 1674
  • +
    Plusów 1411
  • -
    Minusów -263

Kibicuje drużynom

Ostatnio dodane do Sportbuzz

Ostatnio dodane komentarze

Dzisiaj | 08:42
Nawet nie zdobywając Mistrzostwa,Favre powinien zostać,wykonuje dobrą pracę,ciężko jest stworzyć coś w krótkim czasie. Zatrudnia nowego szkoleniowca i co,jest mała szansa że od tak w pierwszym sezonie wygra mistrzostwo. Dałbym mu czas,niech po pracuje jeszcze z BVB,nie sądzę że to jest dobry moment na oceny pod jego adresem.
Dzisiaj | 08:35
A Lewandowski co mecz ma bramki strzelać? Jest napastnikiem i ok jest rozliczany z goli ale nawet bez bramek wykonuje dużą pracę na boisku. Oglądałeś mecz?Wiesz co to wysiłek fizyczny? Lewandowski wczoraj nawet wracal do obrony,napastnik wraca do obrony!? Dodając że ma w sobie dużo dynamiki bardzo często schodził na boki ofensywy,robił dużo ""dobrego""dla kolegów z drużyny..
Dzisiaj | 08:29
Chyba wiadomo że chodzi o BVB i Bayern. Wiadomo że BVB jest słabsza drużyną pod wieloma względami min.finansowym,napisałem że muszą dalej tak grać ponieważ są słabsze drużyny od nich w Bundeslidze i z taką grą i z lepsza skutecznością będą zdobywać pewnie 3 pkt. Przecież po porażce BVB mają co,usiąść,mieć wyrzuty sumienia,bo przegrali??? Ok,można mieć ale przez kilka godzin,to jest dla nich lekcja pokory,dalej muszą iść swoją drogą,nie mogą zaprzestać na tym co sięgnęli do tej pory..
Wczoraj | 21:57
Pomijając kontrowersje jakie były w tym meczu czy w meczach na szczycie to mecz mi się bardzo podobał z obu stron. Byłem bardziej za BVB ale grali dobrze do momentu utraty gola. Już w drugiej połowie nie byli drużyną,być może opadli z sił,być może zabrakło doświadczenia? Suma sumarow BVB może po takim meczu czuć nie dosyt,ale trzeba umieć przegrywać i docenić przeciwnika. Bayern był lepsza drużyną przez 93 minuty i nie ma co gdybac. BVB muszą grać dalej to samo co grają i po cichutku liczyć że Bayern pogubi w "jakiś"sposób punkty w następnych meczach..
Wczoraj | 13:50
Racja kolego ALE...:)?Będę szczery mimo że Lewandowski nasz człowiek,w tym meczu jest za BVB!:) Podoba mi się ich gra,dodając że mają w składzie zawodników młodych nie doświadczonych a każdy widząc jak grają wie co ma robić,to zaangażowanie każdego jakby w każdym meczu grali w LM.. Myślę że Bayern będzie częściej przy piłce ale BVB będą liczyć na kontry..
Przedwczoraj | 16:37
Co mecz Havertz pokazuje ogromne zaangażowanie dla swojej drużyny. Gra na całej wręcz lini ofensywnej,jest nie wygodny dla obrońców drużyny przeciwnej ale... Czy jest wart 100 miln.w czasie pandemi? Nie sądzę,jest warty maksymalnie 70 miln. Każdego zawodnika wartość spadła,a czy taktycznie trafi do Bayernu to czas tylko pokaze nam i czy on sam bierze pod uwagę taki kierunek.
22 maj 2020 | 19:43
Raczej jestem na nie jak mowa o Chelsea. Myślę że ciężko byłby mu udowodnić swoja wartość w takiej drużynie. Co nie znaczy że źle mu życzę,wręcz przeciwnie ale jak chce wejść na level wyżej Milik to niech myśli o innej dryzynie z ligi włoskiej lub Bundesligi.. Tam jego predyspozycje myślę że by bardzo pasowały. W lidze Angielskiej cały czas trzeba toczyć bój z obrońcami a co mowa o zdobywaniu bramek lub granie pod presją.
22 maj 2020 | 18:04
Wiele klubów interesuje się Sancho,pomijać Bayern to nie tylko oni nie dadzą za niego 120 miln. Jest kryzys,wiele klubów zmieniło plany transferowe na letnie okienko. Zresztą Sancho sam nie wie gdzie chce grać,nic publicznie nie mówi... Która drużyna zaoferuje mu tygodniowke np.rzędu 300 tys.to tam przejdzie i będzie grał..
22 maj 2020 | 11:17
Tak lewy obrońca,silny fizycznie gra na wahadle w Atalancie,myślę że poradzi sobie w bloku czteroosobowy.. Cena nie jes tduża a umiejętność ma,widziałem go w akcji:).. Jestem na tak..
21 maj 2020 | 22:33
Żadne zaskoczenie,co drugi klub płacących duże tygodniowki poniesie ogromne straty finansowe. Myślę że za tym stoją też plusy,nie będzie może transferow za 100 miln.bo jednak kto zabroni bogatemu ale mimo ,,wszystko,,piłka szła i nadal idzie w złym kierunku.