Profil użytkownika jelon888

Junior
  • Zarejestrowany od 491 dni
  • Dodanych komentarzy 165
  • Dodanych do sportbuzz 0
  • Łącznie ocen 2125
  • +
    Plusów 1877
  • -
    Minusów -248

Ostatnio dodane do Sportbuzz

Ostatnio dodane komentarze

23 lis 2020 | 19:18
Polecam sprawdzić skład jakim dysponował Leo. W ataku takie tuzy jak Saganowski, Zahorski Matusiak. Ale jednak potrafił zbudować drużynę, Ci zawodnicy grali na 120% swoich możliwości. Zrobił z nimi to co mógł najlepszego. Brzęczek z całą kadrą w dobrych europejskich klubach nie potrafi od dwóch lat wprowadzić sensownego stylu gry... A co do wypowiedzi to aż płakać się chce. Tam do masy rzeczy można się odnieść, ale popatrzmy na jeden fragment. Leo chciał zmienić coś więcej, może młodzież, może zarządzanie, coś ze szkolenia, nie wiem... Widzimy jakie oburzenie w polskim grajdołku sprawia zrobienie czegoś sensownie, bez układów. Tu zagranicznego trenera nie będzie. Smuda, Fornalik, Nawalka, Brzęczek, szykujcie się na Probierza albo innego ligowca, tu do zmian nikt potrzebny pzpnowi nie jest.
21 lis 2020 | 14:10
Chodziło o gościa, który podał taką informację o Lewandowskim. Krótko mówiąc chodziło właśnie o Artema. A teraz przeproś i grzeczniej następnym razem. Przemyśl swoje zachowanie.
19 lis 2020 | 16:48
Typ ma rekord bramek zdobytych w Serie A w ciągu jednego sezonu, ale dla meczykowych ekspertów wiadomo, przeciętny napastnik z nadwagą xd
14 lis 2020 | 12:06
No przynajmniej coś się w tych spotkaniach działo. Na ławce trenerskiej, prowokacje, walka o każdy centymetr boiska, Zawodnicy związani z klubem... A teraz takie bezpłciowe kopanie piłki. Odejdą Messi, Ramos, Benzema, Alba i już nic nie zostanie ze starego składu, całkiem anonimowe się to spotkanie stanie. To samo Anglia. United kontra Arsenal, kiedyś się tym meczem żyło, SAF z Wengerem do gardeł sobie skakali, zawodnicy chcieli umierać za te kluby na boisku. A teraz? Aubameyang trochę pobiera, dziękuję, poproszę tygodniowke na nowe auto i zdjęcie na insta. Arteta z OGS to ledwo się pamięta, że na ławce są...
29 paź 2020 | 10:55
A ja tam się nawet cieszę;) Jest jaki jest, ale na grę w 1 lidze zasłużył. Trochę do awansu dołożył w końcówce poprzedniego sezonu. WBA się jakoś mocno nie wzmocniło, przy kontuzjach i zakazeniach covid myślę że Grosik dostanie swoją szansę. Jak będzie mało grał to odejdzie w zimę, chetni ligę niżej na pewno się znajdą. A teraz? Niech walczy
23 paź 2020 | 18:29
No a Majecki nie gra w klubie. W przeciwieństwie do Grabary, który od razu po transferze do duńskiego klubu zdobył miejsce w podstawowym składzie, zaliczył nawet czyste konto i klub jego ma miejsce numer dwa w lidze. Względy sportowe powinny tu wziąć górę.
23 paź 2020 | 17:52
To warto wspomnieć, że Majecki po jednym meczu został posadzony na ławę... Odwrotnie Grabara, któy po przybyciu do duńskiego Arhus od razu wszedł do składu. Zagrał dwa mecze, jeden zakończył czystym kontem, a jego klub zajmuje drugie miejsce w lidze. Przeciwnicy Grabary jakoś tak zapominają o tym wspominać.
23 paź 2020 | 17:31
XD Niesamowite jak w Polsce nienawidzona jest pewność siebie. Wystarczy kilka wypowiedzi w stylu "tak, uważam że jestem dobry" żeby gawiedź znienawidziła. Nawet nie komentuję tu za bardzo braku powołania dla Grabary, bo nie wiem jak idzie mu gra w tym duńskim klubie, może rzeczywiście słabo. Trzeba jednak pamiętać, że on faktycznie tam gra, jest w 1. składzie (czyste konto i 2. miejsce w lidze), w przeciwieństwie do Majeckiego, który siedzi na ławie... Z reguły panuje tu nastrój aby ławkowiczów nie powoływać ;) Zresztą dla gawiedzi nie ma to kompletnie znaczenia, choćby miał tam najlepsze statystyki... Osoby pewne siebie nie są mile widziane w Kraju Nadwiślańskim. Ludzie do dziś kochają Małysza, między innymi za to, że stale przepraszał za to że żyje. Skromność jest tu bardzo mocno ceniona.
23 paź 2020 | 13:48
Ja chyba wolałbym brak występu Ramosa i zwolnienie Zizou, szczególnie jeśli w jego miejsce miałby wejśc Pochettino. Niestety mam wrażenie, że pewna formuła się wyczerpała. Szanuję Francuza za piękne chwile, 3 LM są wyjątkowe, ale tej gry nie da się oglądać... W tym sezonie Real grał głównie z dołem tabeli, a ani jedno spotkanie nie było przekonujące. Pamięta ktoś tutaj grę Realu za Ancelottiego albo Mourinho? Rozumiem, że mogą być problemy finansowe, ale znacznie biedniejsze zespoły potrafią grać ładną piłkę (Atalanta, Lazio, Sewilla, Sociedad...). Jak można było puścić i Reguilona i Hakimiego... Potrzeba zmian, świeżości, nowej taktyki, ustawienia tych piłkarzy na nowo. Nie wierzę w projekt Zizou.
21 paź 2020 | 14:29
Tam do spadku są raczej WBA, Fulham i mam nadzieję ktoś z dwójki Burnley/Sheffield. Nie proponuję tych zespołów tylko z powodu obecnego miejsca w lidze, ale po prostu ich styl gry nie przemawia do mnie i czekam tylko na ich spadek... Brighton jednak jest trochę wyżej kulturą gry i powinien się utrzymać.