Profil użytkownika Southwest_Strangla

Solidny ligowiec
  • Zarejestrowany od 1094 dni
  • Dodanych komentarzy 2023
  • Dodanych do sportbuzz 7
  • Łącznie ocen 27258
  • +
    Plusów 24224
  • -
    Minusów -3034

Ostatnio dodane komentarze

avatar
Tego Realu nie da się nie kochać, jak zaczną odrabiać starty to nie ma lepszej drużyny w Europie, prawdziwy mental mistrzów. Carlo Ancelotti TOP, Benzema jedna z najbardziej zasłużonych ZP będzie od lat, zjadł, przeżuł i wysrał całą fazę pucharową LM.
Zwiń
4 maj 23:37
avatar
Alkohol, fajki, miękkie narkotyki i śmieciowe żarcie, ale z tobą nie powinno być aż tak źle, bo raczej nie walisz w kocioł praktycznie codziennie tak jak ci wszyscy byli piłkarze. To nawet nie jest wyolbrzymianie, jak spojrzysz na Kowala w Weszło i Kanale Sportowym to widać że on na każdym filmie ma wypite przynajmniej parę kieliszków, a często jest najebany.
Zwiń
25 kwi 11:05
avatar
Góralski 6, chyba kogoś poniosło. Gość powinien wylecieć w 1 połowie z czerwoną kartką. Krychowiak 8 minimum bo poza karnym grał świetnie.
Zwiń
29 mar 22:54
avatar
Jakby był Michniewicz albo Nawałka to by pewnie opowiadał jak rozmawiał z nim po meczu i jaki był załamany, ale Sousa na polskich dziennikarzy pluł z takiej wysokości że poza konferencjami to se go mogli oglądać przechodzącego w holu jak jakąś gwiazdę filmową
Zwiń
28 mar 11:57
avatar
Widząc jak gra m.in. Reca to mam wrażenie że Sousa nie powinien być jedynym który zostawił tą kadrę, ale był jedynym który zauważył że nic z tego nie będzie i szkoda czasu.
Zwiń
25 mar 19:56
avatar
Teraz jak Michniewicz jest selekcjonerem to nagle się obudzili że trzeba dać więcej czasu i zmiana selekcjonera co rok chuja nam daje. Pewnie będzie forsowanie żeby go zostawić do Mundialu w USA i Kanadzie. Mieliśmy selekcjonera który chciał nasz poziom zmienić i nauczyć nas współczesnego futbolu, to go Borek cisnął z kolegami i nastawiał kibiców przeciwko niemu. Gdybyśmy Sousie zapewnili spokojne warunki pracy i czas na poprawę kolejnych elementów to pewnie na Euro 2024 jechalibyśmy jako silna reprezentacja. I można mówić że zdrajca, ale co gość miał zrobić jak nowy prezes od początku nie chciał z nim współpracować, dawał mu do zrozumienia że nawet jak wygra baraże to raczej na MŚ nas nie poprowadzi, w grudniu już stwierdził że to bez sensu, znalazł nową robotę i odszedł. Teraz o nim cisza bo się jednak okazało że Flamengo wygrywa mecz za meczem to już nie można walić clickbaitów.
Zwiń
25 mar 00:43
avatar
Czyli Szwedzi zagrają na mundialu, nie wierzę że uda nam się ich pokonać. Z Czechami zagrali w swoim stylu czyli defensywnie, my na ataki pomysłu nie mamy. Jedyna nadzieja że Lewandowski sam coś strzeli z dystansu.
Zwiń
24 mar 23:21
avatar
Sousa proszę wróć, wyników może nie było, ale za to była ładna gra i przede wszystkim pomysł i jakaś nadzieja na lepszą przyszłość. Tutaj tragedia, 0 pomysłu, 0 taktyki, fatalne przygotowanie fizyczne. Aż się ciężko ten mecz oglądało, bo w zasadzie Szkoci cały mecz robili co chcieli, a my tylko klepanie po obronie i laga do przodu. Potem fartowny karny w ostatniej minucie (którego VAR by anulował bo widać było na powtórce że Piątek przeskoczył nad nogami bramkarza i dopiero się wywrócił) nas ratuje. Nawet się nie łudzę że we wtorek jakoś się przepchniemy do Kataru. Chcieliście Polaka to macie, my na Sousę zwyczajnie nie zasłużyliśmy.
Zwiń
24 mar 22:40
avatar
To pomyśl se jak słabe musi być Atletico, skoro takich ogórków co wyłapują od bankrutującej Barcelony 4 bramki, nie potrafi pokonać w lidze od 7 lat. W ogóle w tym stuleciu z 39 meczy w lidze z takimi ogórkami wygrali ledwie 4. Nawet w europejskich pucharach nie jest lepiej, bo wygrali 2 mecze, jeden nic nie znaczący, drugi o Superpuchar Sołtysa którego nikt nie ogląda.
Zwiń
22 mar 12:26
avatar
Znasz pojęcie "skrót myślowy"? To jest oczywiste że trzeba ją co roku odmawiać, ale w gruncie rzeczy to jest dalej ta sama licencja tylko teraz wydawana na Lecha, zamiast na Amicę. Rutkowski może i spłacał ale nie wziął odpowiedzialności, wbrew temu co napisałeś. Odpowiedzialność spadła na Majchrzaka i jego zarząd. Od WKP i jego historii sam Lech się odciął w 2010 też wbrew temu co napisałeś, teraz sobie zostawili 100 lecie, legendy i puchary, ale jakby ich chcieli ukarać za te 3 wyroki to już nie oni i to piszę od początku, gdybyś czytał że zrozumieniem i nie udawał debila któremu trzeba łopatologicznie wszystko tłumaczyć krok po kroku to byś zrozumiał.
Zwiń
22 mar 02:58