Profil użytkownika Southwest_Strangla

Solidny ligowiec
  • Zarejestrowany od 893 dni
  • Dodanych komentarzy 1910
  • Dodanych do sportbuzz 4
  • Łącznie ocen 25459
  • +
    Plusów 22468
  • -
    Minusów -2991

Ostatnio dodane do Sportbuzz

Ostatnio dodane komentarze

Dzisiaj | 01:24
Tak skończyły się czasy czeków od Abramowicza, dlatego w samym środku pandemii wydali 200 milionów. Zanim powiesz że przecież rok wcześniej mogli tylko sprzedawać - Chelsea za sezon 18/19 była blisko 100 milionów na minusie, za sezon 19/20 ledwie 20 milionów na plusie przy czym uratowały ich sprzedaże z których było 112 milionów zysku, gdyby nie one albo pandemia zaczęłaby się szybciej to by byli pod kreską i za sezon 20/21 ponad 150 baniek na minusie. Czarują sobie te pieniądze dosłownie chyba. Chyba że sugerujesz że zarządzają nią bezmózgie małpy które nie dostrzegły że na przestrzeni ostatnich 5 sezonów klub w latach pod kreską stracił 250 milionów a w latach nad kreską zarobił tylko 150.
Wczoraj | 23:14
Nie musi kręcić wałów z FFP, woli kręcić wały z nieletnimi i dostać bana transferowego od FIFA. Nawet mimo tego bana transferowego na 1,5 roku, w ciągu ostatnich 5 lat, bilans mają ledwie 200 milionów lepszy niż City. Ale dalej sobie wmawiaj że dolary oligarchy różnią się od dolarów szejków.
Wczoraj | 23:01
Pogrozili mu palcem, aż w końcu se zdali sprawę że za dużo na niego wydali żeby na ławce siedział, to zrobili szopkę że niby przeprasza i od tego czasu - mimo że chujowo - to dalej gra.
Wczoraj | 22:59
Hahaha, przypomnę że był tu debil który pisał że Chelsea jeszcze ma szansę dogonić City jak z taką grą to im jeszcze podium zaraz ucieknie. Tak puszyli piórka że Lukaku odsuną od składu, a podkulili ogon, wymyślili bajeczkę że przeprasza i dalej gra swoją chujnie. Weźcie lekcję z Manchesteru jak należy wydawać nieograniczone fundusze i dokonywać transferów, może wtedy zdobędziecie mistrza.
Wczoraj | 19:10
Ale jak to przecież Ronaldo podobno był problemem dla Juventusu, okazało się że jednak on tylko tuszował realne problemy tej drużyny?
Wczoraj | 15:44
Flick wtedy wygrał wszystko co się dało, Bundesliga z dużą przewagą 26/34 mecze wygrane, LM jako jedyny trener w historii wygrał bez ani jednej porażki ani remisu, jego Bayern miał średnią prawie 3 bramek strzelonych na mecz, przy średniej straconych poniżej 1. Po skompletowaniu trypletu jeszcze chwilę przed galą skompletował 3 pozostałe trofea zostając drugim trenerem w historii (po Guardioli) któremu udało się to osiągnąć. Jako "truskawkę na torcie" można jeszcze dodać że mógł się pochwalić aż 83% wygranych meczy co jest jednym z najlepszych wyników w historii. Klopp miał wtedy świetny sezon w PL, ale z LM podobnie jak z FA Cup odpadli dość szybko.
Wczoraj | 12:52
Nie, powrót Nawałki to nie jest dobry pomysł. Fenk ju for jor kłeszczyn
Wczoraj | 12:24
Kulesza w takim wypadku robił by też bliskich współpracowników w PZPNie, skoro rzecznik prasowy już nawet publicznie mówi o Nawałce. Niby fajnie tam zrobić w chuja dziennikarzy, ale tam musiałby być kompletny burdel jeśli ktoś tak wysoko postawiony w ich strukturach mówi jedno, a prezes robi drugie.
Wczoraj | 12:23
A co w przypadku jeśli Nawałka w efektownym stylu przejdzie baraże? My jako kibice wiemy że szans na to nie ma, ale on jako poważny prezes powinien taką opcję też rozpatrzyć.
Wczoraj | 01:39
Flick wygrał Bundesligę, KMŚ, Superpuchar UEFA i Superpuchar Niemiec. Jako selekcjoner dodatkowo wygrał wszystkie z 7 meczy w których prowadził Niemców. Do tego w zeszłym roku został wyruchany, bo mimo że zrobił tryplet to wygrał Klopp. Nie powiedziałbym że w 100% zasłużony wybór, ale da się go jakoś wytłumaczyć. Neymara za to kompletnie nie bo w zeszłym sezonie nie wygrał nawet mistrza z PSG i jego statystyki to ledwie 37/17/11 - bardzo słabo jak na piłkarza którego ktoś mógł uznać za najlepszego w ubiegłym sezonie. Mbappe mocno na wyrost ale on przynajmniej nastrzelał bramek i zdobył króla strzelców, więc mocno naciągając dałoby się go wcisnąć na 3 miejsce.