W trakcie
Nadchodzące
Ważne
Koniec
W trakcie
Nadchodzące
Profil użytkownika Marasv
  • Zarejestrowany od 175 dni
  • Dodanych komentarzy 9
  • Dodanych do sportbuzz 0
  • Łącznie ocen 118
  • Plusów 118
  • Minusów 0
Ostatnio dodane komentarze
+2
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Nie oceniać sympatii tylko umiejętności i praktyczne bronienie bramki przez Tomaszewskiego i Młynarczyka. Mecze ligowe i mecze reprezentacji pokazywały, że Tomaszewski był dużo lepszym bramkarzem. Młynarczyk nigdy nie pokazał tej klasy co Tomaszewski np podczas mistrzostw ' 74. Dużo lepiej w Widzewie od Młynarczyka bronił Burzyński.
0
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Można nie lubić Tomaszewskiego ale na pewno był w tamtym czasie bardzo dobrym bramkarzem, nastał po świetnym bramkarzu H.Kostce.Reprezentacja Polski jemu zawdziecza awans na mistrzostwa '74! Także w czasie mistrzostw bronił super. Zdecydowanie był lepszy od Młynarczyka! Ale Młynarczyk to od lat kumpel Bońka. Pamiętam mecze ligowe Młynarczyka i w reprezentacji Tomaszewski był dużo lepszym bramkarzem.
+27
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Magath był niezłym ale przeciętnym pośród wielu piłkarzy pomocy.Muller to był typowy " ochlapiarz",zero kreowania sytuacji z pola,wielką umiejętność ustawiania się w polu bramkowym przeciwników, duża siła fizyczna, szybkość.W dzisiejszej piłce nie miałby żadnych szans.Przy obecnym Lewandowskim to tylko by zamiatał szatnię albo smolil gorzałę co było jego normalnym zajęciem
0
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Boniek zapomniał o koledze z klubu S.Burzynskim,o Szołtysiku,Maszczyku,Buli,Gorgoniu,Musiale a gdzie Szarmach,Gadocha, Terlecki sr,. Tomaszewski jest teraz wkur. ale od Młynarczyka lepszy był o kilka klas,z bramkarzy gdzie Kostka,Cebrat itd.Lato jak zaczynał w reprezentacji to był szybki ale grał beznadziejnie, Wilimowski był podobno genialnymi piłkarzem ale się zeszmacił więc nie ma co o szmacie mówić.
+12
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Boniek to największy problem polskiej reprezentacji od początku swojej kadencji Jakby pilnował żeby jedynym sukcesem tej kadry były eliminacje do mistrzostw. Lata mijają a sukcesów brak mimo, że od początku jego kadencji są piłkarze jakich od lat nie było. Niedługo Lewandowski zakończy karierę a następnego tej klasy zawodnika będziemy mieć za wiele lat. Takich Bońkow to na pęczki jest i czas tego szkodnika Bońka usunąć.Szkoda piłkarzy, szkoda czasu i kibiców.
+27
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Zmienić w końcu Brzeczka a nie czekać na jakąś wpadkę. Bez tego trenera i tak jest awans. Następnie Bońka za marnowanie czasu reprezentacji, piłkarzy, kibiców . Może być odwrotna kolejność .
2019-09-19 13:07:21
+10
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Jest jeszcze czas żeby Z.Boniek przestał udawać, że jest właścicielem reprezentacji Polski i wyznaczał na trenerów reprezentacji swoich kumpli bez umiejętności do pracy trenera reprezentacji. Pan Brzęczek udowodnił , że nie ma żadnych zdolności i pojęcia do prowadzenia tej reprezentacji.Na co czeka Z.Boniek? Chyba , że sam zostanie usunięty bo czas jego kierowania PZPN to czas połowicznych,pozornych sukcesów a w porównaniu do niektórych poprzedników bardzo kiepski. Tak wielu,tak dobrych piłkarzy dawno nie mieliśmy a J.Brzeczek nie tylko nie umie wykorzystać ich umiejętności ale przez błędne koncepcje doprowadzi do nieporozumień pomiędzy zawodnikami. Z.Boniek i J.Brzeczek to super szkodnicy polskiej piłki obecnie.
+22
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Niestety komentarz pomeczowy Z.Bonka nie daje nadziei na poprawę czegokolwiek w polskiej reprezentacji.Ten kiedyś dobry piłkarz ,potem beznadziejnie zły trener staje się współautorem ruiny polskiej reprezentacji.Jego wybory trenerów to dramat a najgorsze , że udaje , że tego nie widzi.Gdyby był właścicielem tej reprezentacji to ok ale to ma być reprezentacja Polski Obecny trener to autor sposobu gry tego składu i klakierzy z TVP nie potrafią mu tego w oczy powiedzieć.Obecny trener będzie firmował awans a potem czeka nas ponowna kompromitacja na mistrzostwach która ponownie szkodnik Z.Boniek w bezczelny sposób będzie tłumaczył naiwnym kibicom.Ta reprezentacja Polski musi mieć dobrego trenera a takich kilku w Polsce jest . Tylko pewno żaden nie chce współpracować ze szkodnikiem Z.Bonkiem.Czas zmienić trenera i myśleć o zmianie we władzach PZPN.
+18
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Można nie lubić Tomaszewskiego ale był dobrym bramkarzem i znał swój zawód.Niestety dobry piłkarz Boniek był dennym trenerem i jest kiepskim decydentem w sprawie doboru trenerów polskich reprezentacji.Sxczyt głupoty to wybór obecnego tzw trenera który od początku dowodzi, że pojęcia o zawodzie w którym chce pracować nie ma żadnego.Ms do dyspozycji najlepszych piłkarzy jakich od wielu lat mieliśmy i to tego niby trenera ratuje.W meczu z Austria będzie koniec tego trenera.
{{comment.created_datetime}}
{{comment.content}}
×
Włącz powiadomienia przeglądarkowe i otrzymuj od nas najważniejsze wiadomości sportowe! Kliknij w poniższą instrukcję i dowiedz się, jak to zrobić.