Profil użytkownika Gekyume

Junior starszy
  • Zarejestrowany od 727 dni
  • Dodanych komentarzy 243
  • Dodanych do sportbuzz 3
  • Łącznie ocen 3697
  • +
    Plusów 3501
  • -
    Minusów -196

Kibicuje drużynom

Ostatnio dodane do Sportbuzz

Ostatnio dodane komentarze

15 wrz 2021 | 18:26
Ładnie tam poszedł skrzydłem, Spartak zdecydowanie lepszy, ale to Legia zgarnia 3 punkty. Jedziemy po 3 miejsce i conference league!
13 wrz 2021 | 21:52
Kto by się spodziewał, że Czesi wygrają z Francja 3:0, jeszcze ten kosmiczny wynik w trzecim secie, Czesi po medal.
9 wrz 2021 | 00:33
Jak ktoś pierdoli głupoty jak Tomaszewski to można jechać od pseudo ekspertów, ale jak ktoś mówi z sensem to trzeba się zgodzić, albo po prostu przedstawić swój punkt widzenia. Moim zdaniem Kowal ma rację, poza tym nie trzeba koniecznie zrobić jakiejkolwiek kariery, żeby być ekspertem, jak ktoś liznął poważnego futbolu od szatni to po prostu ma łatwiej.
9 wrz 2021 | 00:28
Wróci Zielu i będzie to wyglądało dużo lepiej, Lewy nie jest głupi, wie co trzeba poprawić, potrzeba typowego techinola w środku pola, z jego przeglądem, wizją, takiego, który jak trzeba to przyśpieszy, jak trzeba to zwolni tempo, zagra prostopadle itd. Poza tym Jóźwiak nie zagrał źle, ale uważam, że jakbyśmy mieli chociaż jednego skrzydłowego z prawdziwego zdarzenia to byłaby bajka, taki Son w naszej reprezentacji stworzyłby zabójcze duo z Lewym, dobre dośrodkowanie, drybling, zejście do środka, dogranie czy nawet strzał po indywidualnej akcji, tak grają topowi skrzydłowi.
8 wrz 2021 | 23:48
Kayne jest trochę overrated moim zdaniem, oczywiście to świetny piłkarz, ale to po prostu dobra 9-tka top 5-10, nie rozumiem tego wielkiego zachwytu nad nim, mimo wszystko fajnie usłyszeć takiego słowa o naszej kadrze od zawodnika o takiej renomie.
8 wrz 2021 | 23:40
Ja od początku wierzę w naszego selekcjonera, nie ważne jak bardzo Ci pseudo eksperci pokroju Tomaszewskiego wieszają na nich psy. Od pierwszego spotkania z Węgrami widać zmianę w mentalności i stylu gry naszych reprezentantów, ile Pan Paulo pracuje z naszą kadrą? Od razu wszedł z grubej rury grając o punkty, wzięlibyśmy go rok wcześniej to byłoby jeszcze lepiej, nawet jak byśmy nie awansowali na mundial zostawiłbym tego człowieka na stanowisku, bo po prostu widzę progres, widzę aktywnego Lewego, który jest często przy piłce, nie jak za czasów Wuja Jurka. Dobrze, że próbujemy grać kombinacyjną piłkę, że nie gramy tylko przez Szczęsnego i laga do przodu, dobrze, że są rotacje w składzie , chociażby po to, żeby zawodnicy mieli chęć rywalizacji o miejsce w nim i dobrze, że urywamy punkty takim potęgom jak Anglia, na papierze powinniśmy dostać 3-4 bramki i nie wymagać nic więcej. Lewandowski po raz kolejny udowadnia, że to po prostu piłkarz top 3 na świecie w ostatnich latach, niech gra w reprezentacji i do 40-stki, na drugiego takiego będziemy musieli czekać następne 50 lat, czapki z głów, on udowadnia, że nie jest dobry, tylko dlatego,że ma przy sobie Sane,Mullera,Gnabrego i Goretzke, tylko,że on sam jest bestią. Mamy punkt z wice mistrzami Europy i najdroższą kadrą na świecie, DUMA,DUMA,DUMA.
5 wrz 2021 | 02:05
Gdzie Mamed w obecnej formie do Soldica, człowieku skąd ty to wziąłeś? Soldic zabiłby Khalidova w pierwszej rundzie, chłopak musi iść do UFC bo się marnuje, wątpię,że znajdą mu godnego przeciwnika spoza UFC.
29 lip 2021 | 01:34
Szanse są 50 na 50, to znaczy Krychowiak chce PSG nie.
7 lip 2021 | 15:52
Polska by miała szanse na conajmniej półfinał tych rozgrywek, jeżeli dostanie ZP tylko dlatego, że postrzelał w Copa Americe to będzie śmiech na sali. Messi nic nie wygrał z Barceloną mimo,że drużyny z Madrytu traciły punkty na potęgę, strzelił trochę bramek, ale jak miał nie strzelić, jak od lat Barcelona gra na Messiego. Jakby ta Argentyna miała grać na Euro i przykładowo wskoczyli w miejsce Węgrów to podzielili by ich los i nie wyszli z grupy, a tutaj dochodzą do finału. Z resztą jak jeden piłkarz w 5-ciu spotkaniach bierze udział przy 9 bramkach to pokazuje poziom tych rozgrywek. Ale nie ma się co łudzić na ZP dla Roberta, wiadomo, że jak nie ma murowanego kandydata to złotą piłkę dostaje Messi to już powszechna reguła tego plebiscytu.
30 cze 2021 | 13:44
Przyszedł Aguero więc Messi zostanie, nie ma co do tego wątpliwości.