Profil użytkownika sick_boy

Solidny ligowiec
  • Zarejestrowany od 857 dni
  • Dodanych komentarzy 1518
  • Dodanych do sportbuzz 2
  • Łącznie ocen 14257
  • +
    Plusów 12080
  • -
    Minusów -2177

Kibicuje drużynom

Ostatnio dodane komentarze

avatar
Fascynujące.
Zwiń
Wczoraj, 20:50
avatar
O tej kapeli nie chcę się wypowiadać, gdyż zawsze wolałem Megadeth.
Zwiń
Wczoraj, 12:02
avatar
Spójrz na guns n roses. Od prawie dwudziestu lat nie nagrali nic nowego, a dalej koncertują cały czas i trzepią kabze na popularności.
Zwiń
Wczoraj, 05:30
avatar
Coś czytałem, że Liam nienawidzi tego "Wonderwall". Zresztą jego solowe kawałki są świetne i koleś nie musi aż tak daleko wracać.
Zwiń
Wczoraj, 05:29
avatar
Stop! Stop! Stop! Oasis założył jego brat Liam i to on ma to coś co pozwala mu być kimś więcej niż przeciętnym muzykiem rockowym. Noel to zwykły cienias, który bez brata by nie zaistniał.
Zwiń
Przedwczoraj, 20:49
avatar
Napisałem "chyba", bo nie mam pewności. Dzienniki rozpisują się, że WTA podjęło taką samą decyzję, choć faktycznie oficjalnych postanowień ze strony WTA nie widzę na ich stronach.
Zwiń
21 maj 21:23
avatar
Jakaś tam mała część ludzi widziała i krytykowała od zawsze służalczość USA wobec Izraela oraz przymykanie oczu przez cywilizowany świat na to co odstawia na Bliskim Wschodzie Izrael. Medialnie nie ma to przebicia, gdyż to jest daleko od nas i żyjemy w przeświadczeniu, że tam zawsze były dzikusy i tak dalej. Szkoda, bo moim zdaniem powinniśmy wytykać tą gigantyczną hipokryzję, ale cóż... To jest polityka, to jest wielki biznes. Chyba też miałeś na myśli kraje Ameryki Południowej, gdzie USA wciąż macza swoje paluchy sponsorując bardzo wygodne im rządy, a gdy ktoś pomyśli o niezależności to jest usuwany. Biznes to biznes.
Zwiń
21 maj 08:47
avatar
Już chyba podjęli. :D
Zwiń
21 maj 08:43
avatar
A to nie można nienawidzić i jednocześnie doceniać sukcesów?
Zwiń
21 maj 00:29
avatar
Na stadionach tak, poza stadionami jest ciężej, bo to już trzeba walczyć ogólnie z bójkami i zwykłymi zadymami.
Zwiń
18 maj 21:22