Profil użytkownika leszek12345

Junior
  • Zarejestrowany od 635 dni
  • Dodanych komentarzy 140
  • Dodanych do sportbuzz 0
  • Łącznie ocen 1312
  • +
    Plusów 1065
  • -
    Minusów -247

Ostatnio dodane do Sportbuzz

Ostatnio dodane komentarze

Wczoraj | 18:06
. To zawodnicy w dużej mierze kreują trenera. Samo nazwisko działa ale na krótką metę. Tak naprawdę to trener Papuszan osiągnął sukces tylko w Rakowie, grając w praktyce cały czas tymi samymi piłkarzami. Nie wiadomo jak poradzi sobie z innymi piłkarzami w innym klubie.Było już sporo trenerów jednego klubu i jednego sezonu. Co nie oznacza że kwestionuję warsztat trenerski pana Papuszana. Na Legii "przejechało" się już wielu trenerów.To jest niewdzięczny klub z dużą presją na wynik. W Częstochowie jest spokój nic się nie musi. Co najwyżej może.
Wczoraj | 17:56
Mnie Peszko jako ekspert nie przeszkadza. Skoro może być ekspertem dziennikarz który zna piłkę tylko z telewizji to dlaczego nie może być nim były piłkarz?Osobiście nic do Peszki nie mam , być może wypił więcej wódki niż inny piłkarz ale to co osiągnął w swojej karierze zawdzięcza sobie i swojej determinacji.Zawsze zostawiał serce na boisku a co robił po meczu to jego sprawa. O piciu wódki przez Peszkę chyba więcej się napisało niż on sam jej wypił:-)
Przedwczoraj | 09:35
Myślę że trener nie jest bez winy . Jego słaba stroną jest taktyczne podejście do meczu.Nie dostosowuje taktyki do przeciwnika .Żeby grać tak jak on sobie wymarzył trzeba mieć w składzie indywidualności. Wisła ich nie ma. Przynajmniej nie na nasza ligę . Generalnie problem tkwi w czymś innym innym . Nastał czas pracownika. Co raz mniej wymaga się od pracowników a co raz więcej im płaci. Kiedyś sport był okazja do wejścia w tzw " lepsze życie" .Dziś kiedy je już wszyscy wszystko maja to nikomu się nic nie chce. Jak zatrudnia się trenera który wymaga ciężkiej pracy to zawodnicy go szybko " zwalniają" ( Hybala). Ten temat poruszył już kiedyś trener Petrescu. Jeśli w Wiśle będą dominować zawodnicy którzy szczyt kariery maja już za sobą i zarabiają na emeryturę piłkarską to sytuacja będzie się powtarzała. Takim osobom nie zależy już na sukcesie tylko na zarabianiu pieniędzy jak najniższym kosztem.Dlatego dobry trener musi wymusić na nich chęć dążenia do sukcesu sportowego .Generalnie uważam ze Wisła ma przyzwoitych piłkarzy tylko trener Gula nie potrafi ich scalić w drużynę.
23 paź 2021 | 22:02
Brawo trener Gula.Wiedziałem że Wisła na najlepszego trenera od kilku lat .Szkoda tylko ze mając lepszych zawodników niż Skowronek i Hybala osiąga gorsze lub porównywalne wyniki, ale to pewnie nie jego wina tylko wina podnoszącego się poziomu ekstraklasy.Tak na poważnie to trener który twierdzi że nie ogląda meczów drużyn z którymi ma grać Wisła się ośmiesza .W takim razie jak on przygotowuje taktykę pod konkretnego przeciwnika? Ze wszystkimi gra tak samo??/
20 paź 2021 | 08:24
Ogladam od czasu do czasu lige wloska i ten zawodnik mnie nie przekonuje .Wiekszosc goli zdobywa z karnych albo z sytuacji typu"doloz noge"majac pusta bramke.Moze jednak za rzadko ogladam lige wloska i nie widze tego co inni?😉Oby tak bylo czego samemu zawodnikowi zycze.☺
13 paź 2021 | 18:39
Daleki jestem od krytyki Sousy ale teraz Polska podobnie jak w polityce podzieliła się na zwolenników i przeciwników Portugalczyka.Prawda jest taka ze naszej reprezentacji widać postęp ale zwycięstwo nad Albanią na nic się zda jeśli przegramy baraże.Jedna czy dwie jaskółki wiosny nie czynią.Jeśli nie uda się obecnemu selekcjonerowi awansować na mundial to zatrudnienie go okaże się porażką i okaże się paliwem dla jego krytyków.Tak więc najlepiej jest poczekać z oceną jego pracy do końca eliminacji.Na pewno selekcjoner popełnił kilka błędów które kosztowały nas stratę kilku punktów i być może awans z pierwszego miejsca w grupie .Kluczowym błędem było "zabicie" rywalizacji na pozycji bramkarza .Jednak nie myli się tylko ten co nic nie robi. Zalecałbym wstrzymanie się z krytyka lub przesadnym optymizmem do końca eliminacji.Wówczas przyjdzie czas na rozliczenia.
13 paź 2021 | 16:44
Ten mecz nic nie spowodowal.Skonczenie pierd....glupot skonczy sie jak reprezentacja awansuje na mundial.Taki byl cel zatrudnienia obecnego selekcjonera.Kazdy inny wynik bedzie jego porazka.Tak na chlodno analizujac tabele gdyby dodac stracone punkty po golach ktore nie powinny pasc to powinnismy dodac sobie 2 punkty z Wegrami i 2 punkty z Anglikami u siebie.Jakze inna bylaby sytuacja w tabeli i byc moze moglibysmy sie cieszyc z awansu bez gry w barazach.Takie sa konsekwencje zabicia rywalizacj na pozycji bramkarza.
13 paź 2021 | 12:51
Proszę eksperta Hajto o uzasadnienie najwyższej noty przyznanej Szczęsnemu, a jednej z najgorszych jednemu z najlepszych obrońców w tym meczu Bednarkowi:-)
13 paź 2021 | 12:32
Obawiam się że po tych eliminacjach najbardziej bezie żal straconych 2 punktów w meczu z Anglią u siebie i straconego remisu na wyjeździe:-( To były zupełnie potrzebne straty punktów
13 paź 2021 | 11:06
Dla mnie osobiście cenniejsze było zwycięstwo kadry Brzęczka nad wyżej od Albanii notowaną Austrią na jej terenie 1-0 .Po zdecydowanie lepszej grze.Nie popadałbym super optymizm ponieważ jak odpadniemy w barażach to pojedyncze zwycięstwo z mocno osłabioną Albanią może nic nie dać.