Ostatnio dodane komentarze

avatar
"Na zachodzie sobie poradzili..." - właśnie widać.
Zwiń
Dzisiaj, 00:41
avatar
Meczyki, co to jest, ja się pytam? Po co to dajecie, jak nazwisk brak? Pełna amatorka na tym portalu.
Zwiń
comment image
Zwiń
Dzisiaj, 00:38
avatar
Ciii, nic mu nie mów, bo jeszcze się dokształci i kapnie, że faktycznie koniec rozgrywek. "Balotelli ma już na koncie 18 trafień w tym sezonie" - xDDDD
Zwiń
Dzisiaj, 00:36
avatar
Wiem, że to pewnie niepopularna opinia wśród płaczących nad upadkiem transferu dekady, ale nie macie pojęcia, jak ja niezmiernie się cieszę, że koleś jednak nie przejdzie. Wolałbym Roberta, Nkunku, Salaha, kogokolwiek innego. Mbappe, Dembele, Pogba, niech oni wszyscy najlepiej spotkają się w PSG w tym sezonie i niech sobie tam grają do końca kariery.
Zwiń
Dzisiaj, 00:31
avatar
Każda porażka hańby cieszy. Brawo Emery! Brawo Villa! Zasłużone zwycięstwo.
Zwiń
Dzisiaj, 00:27
avatar
O wow! Widzę, że agent gra vabank i w swojej wypowiedzi poszedł na całość. Ale ta wypowiedź też mówi mi, że Bayern rzeczywiście nie chce go sprzedać, a takim otwartym tekstem starają się wymusić na zarządzie ten transfer.
Zwiń
Dzisiaj, 00:25
avatar
25 netto? To mało... Dorzućcie jeszcze z 200 mln za podpis, może wtedy...* ... *[Nie, jednak nawet wtedy tego nie rozważy, bo nie nie jest na tyle głupi by być marionetką w rękach młodego piłkarza].
Zwiń
Wczoraj, 16:56
avatar
+100. Wreszcie Real został uwolniony od tego idiotycznego pomysłu i będą mogli skupić się na realnych wzmocnieniach zespołu.
Zwiń
Wczoraj, 16:35
avatar
Ale on nie do Bundesligi przechodzi koleś. Oczywiście nie zrozumiałeś...
Zwiń
Wczoraj, 16:30
avatar
Są też kibice Realu, którzy są obecnie w siódmym niebie, bo wcale go nie chcieli, ale myśleli, że już po sprawie. A teraz cieszą się nieskończenie.
Zwiń
Wczoraj, 16:22