Profil użytkownika Dondan

Senior
  • Zarejestrowany od 839 dni
  • Dodanych komentarzy 839
  • Dodanych do sportbuzz 0
  • Łącznie ocen 8995
  • +
    Plusów 8616
  • -
    Minusów -379

Ostatnio dodane do Sportbuzz

Ostatnio dodane komentarze

avatar
Ale przecież według Darka Sz. Kibice nie dojechali i czekano na nich 🤣🤣 stąd te opoznienie.
Zwiń
Dzisiaj, 00:05
avatar
"W czwartek doszko też do skandalu po barażowym meczu League Two. " W każdym artykule błędy na poziomie podstawówki.Literówki , powtórzenia itp
Zwiń
20 maj 12:16
avatar
Jeszcze nikogo nie kupili a media już tworzą tercety.Parodia jak przed każdym okienkiem transferowym.
Zwiń
20 maj 11:49
avatar
Znowu zero konkretów.Jutro lub za pare dni na głównej "Lewandowski z nowym kontraktem w bayernie , gigantyczne zarobki polaka w przyszłym sezonie!"
Zwiń
13 maj 16:19
avatar
Gol Alby...mało siatki nie rozerwało.Pocisk!
Zwiń
8 maj 00:23
avatar
Bez sensu cytowanie takich wypowiedzi.Ciekawe ile razy ktoś założył się ze staruszkiem a nic nie strzelił...i czy wtedy tak chętnie mówią o tym w wywiadach. " założyłem się z tatą że strzele , ale nic nie strzeliłem xD"
Zwiń
6 maj 11:58
avatar
hahaha ale beka xD
Zwiń
6 maj 11:39
avatar
44 występy 4 bramki i pięć asyst.Marnie.Jeszcze niedawno pompowany za następce Iniesty czy Xaviego.Myślę , że byłby to dobry ruch dla Barcy.Liczb szalonych nie wykręca a w cenie jest.
Zwiń
6 maj 11:32
avatar
Zachwyty nad realem...oczywiście czapki z głów za walkę do końca.Ale moim zdaniem mieli sporo szczęścia niż to , że zagrali jakiś wybitny mecz.City mogło zamknąć mecz już wcześniej mieli do tego okazję.Dwa celne strzały realu padły w 90min. los akurat tak chciał , że dwa wpadły.City zwyczajnie dało du**...dawno nie widziałem by ktoś tak dał du** w meczu jak to zrobił Manchester.
Zwiń
5 maj 12:41
avatar
Środek obrony mamy mocny?Z tym akurat się nie zgadzam.Glik ma swoje lata.Bednarek co najwyżej bardziejśredniak niż topowy obrońca i potem nic.Któryś dostaje kontuzji i jest spora wyrwa.
Zwiń
29 kwi 22:28