Profil użytkownika Everelor

Junior starszy
  • Zarejestrowany od 629 dni
  • Dodanych komentarzy 475
  • Dodanych do sportbuzz 0
  • Łącznie ocen 8742
  • +
    Plusów 8534
  • -
    Minusów -208

Kibicuje drużynom

Ostatnio dodane do Sportbuzz

Ostatnio dodane komentarze

Wczoraj | 14:34
To teraz mógłby Małysz skoczyć w Mistrzostwach Polski w Zakopanem, tylko musiałbym trochę kilo zrzucić.
Wczoraj | 14:02
Przez takie omegi jak Ty i kolegów w Polsce jest jak jest. Napisałem komentarz z kulturą, a Ty o jakiś blokowiskach piszesz. Cieszę się z życia jakiego posiadam, nie mam w domenie wywyższania się w statusie społecznym bo traktuje równo szczepionych i nie szczepionych, bogatych i biednych, chorych o zdrowych. W odróżnieniu od Ciebie. Piszesz o mojej logice? To podam Ci super przykład Twojej i tego co każą robić. Kiedyś powiedzieli "wsiadajcie do pociągu, jedziecie do lepszego świata". Jaki był finał znawco? Śmierć. Historia mnie uczy by nie ufać i nie wierzyć we wszystko co nam mówią. Politykom, księżom, kolegom też we wszystko wierzysz? Może byś miał swoje zdanie, a nie wyprany mózg od TV, wyjdź na świat i zobacz że nie jest tak jak go kreują i Tobie i Wam wmawiają. Ten facet zarabia na sporcie, powinni mu zapłacić odszkodowanie w wysokości wygranej bo był pretendentem do wygrania AO, na korcie masz z 15m odległości a facet nie może grać. Zagrożenie? To czemu nie idziesz do Brukseli by nie wpuszczali uchodźców po zamachach terrorystycznych gdzie zginęło setki ludzi w bestialski sposób? Mimo to są wpuszczani, a stwarzają większe zagrożenie, niż zdrowy, wysportowany facet który już przebył chorobę i ma sam naturalnie przez siebie wyprodukowane przeciwciała. I tak, moje ciało i moja decyzja co z nim robię, i nikt mi nie będzie narzucał co, kiedy i jak biorę. Jak ludzie będą rządzącym lub "elytom" pozwalać na panoszenie się, to za chwilę będziemy płacić podatek za oddychanie, promienie słoneczne lub jak w Chinach gdzie dzieci mogą grać do 3h tygodniowo na komputerze.
Wczoraj | 09:58
Nie masz racji. Sport zawsze był dla wszystkich, bez znaczenia kolor skóry i płeć. W Serbii nie masz obowiązku szczepień, Australia więc nie szanuje prawa wolności do wyboru, ani zasad innego kraju, słabo, że najlepsza rakieta świata nie może wystartować w turnieju przez jakieś dziwne widzi mi się. Jak im powiedzą że mają zostawiać fekalia w salonie i wdychać bo to zdrowe to też to mają robić? Idąc Twoim tokiem myślenia, katolicy nie powinni wjeżdżać do krajów muzułmańskich bo jesteś dla nich niewierny. Więc katoliccy piłkarze nie mogą grać w Katarze :) a jednak będą grać, tak samo jako Djoko powinien grać a nie być dyskryminowany.
Wczoraj | 09:32
Katar ma tyle wspólnego z piłką co wielbłądy ze śniegiem. Wszyscy widzą teraz czym FIFA bądź Infantino jest. Komentarz jest tu zbędny.
Wczoraj | 09:29
Jak ludzi nie przekona ten cyrk i się nie obudzą, to niedługo podobnych to Djokovica, pozamykają w klatkach. Co za bezsens. Moje ciało, moja decyzja, Od kiedy ktoś decyduje, co mam zrobić i co przyjąć? Trzymaj się Djokovic.
14 sty 2022 | 10:34
Śmieszne. Panie dziennikarzu ważna informacja. Nawałka niewiele się różni od innych zagranicznych trenerów. Każdy z nich zna na chwilę obecną może 5 najlepszych z obecnego składu, i mógł ich widzieć tyle samo w TV co Nawałka. Mocna stroną Nawałki w zarządzaniu drużyną? Czyli: - ME, każdy polski piłkarz w życiowej formie, w niezłych klubach, zasługa Nawałki, - MŚ, wszystko super przygotowane, piłkarze w dobrych klubach, blamaż, wstyd i hańba, ale to nie wina Nawałki, - Lech Poznań, 3 miesiące pracy, wyrzucenie z klubu, to nie wina Nawałki, - 5 miejsce z Górnikiem to nie wina Nawałki. "Nawałka w barażach się sprawdzi", ale na czym mamy oprzeć tą nadzieję? Ja widzę to tak, że nie damy rady z nim jako trenerem wygrać baraży bo trener ma zbyt małe doświadczenie (i jego brak na szczeblu międzynarodowym współcześnie), podejmuje złe wybory personalne i treningowe, wielu nowych piłkarzy nie zna. Może więcej statystyk, porównań, opowiadania i wiersze to połowa użytkowników meczykow potrafi napisać. Zauważyłem że redaktorzy zaczęli coś pisać we świat. Jak nie Michniewicz (nie patrzyli pewnie ani na jeden mecz), zasada mądry polak po szkodzie widzę jest obca.
14 sty 2022 | 10:11
Panie Kulesza, proszę przejrzeć taśmy VHS czy dvd czy po prostu powtórki z meczy młodzieżowej reprezentacji Michniewicza. Nie dało się oglądać, posiadanie piłki 30%. O tak, prezes ma rację, czyli Michniewicz miał za zadanie zapewnić Legii spadek? Nie wiedziałem.
13 sty 2022 | 21:11
Dużo zdrowia i 1oo lat życia Panie Nawałka. Dzięki za wszystko, ale to już czas by przejść na emeryturę. Po MŚ i Lechu, niesmak pozostał. Dla dobra polskiej piłki i zdrowia kibiców.
13 sty 2022 | 13:10
Patrzyłem na wszystkie jego mecze w kadrze i tych umiejętności nie widziałem. Jedynie co przykuło moją uwagę to sanie w nogi, podanie do tyłu, brak techniki, brak gry z klepki, brak kreowania akcji napastnikom, słabe strzały, słabe wrzutki, brak kluczowych podań. Gdzie te umiejętności co piszesz jak gra tylko albo aż w Kazachstanie?
13 sty 2022 | 13:07
Niech sobie będzie lojalny ale od kadry kilka kilometrów odstępu. Niech tam robi sanie i podania do tyłu w gruzjach czy innych azerbejdzanach.