Profil użytkownika foreksik

Junior starszy
  • Zarejestrowany od 697 dni
  • Dodanych komentarzy 280
  • Dodanych do sportbuzz 0
  • Łącznie ocen 3406
  • +
    Plusów 3118
  • -
    Minusów -288

Ostatnio dodane do Sportbuzz

Ostatnio dodane komentarze

avatar
Zrób mi louda
Zwiń
Przedwczoraj, 12:00
avatar
Jakie zaczynacie kurwa jego mać, to już trwa w najlepsze dobry miesiąc i jest naprawdę żałosne i popierdolone.
Zwiń
Przedwczoraj, 11:58
avatar
Kurwa zrób mi louda
Zwiń
Przedwczoraj, 05:45
avatar
Jakby to był ziomek to byś się go spytał i byś napisał twierdząco albo wcale. Do czegoś się odnsosisz że to fanatycy? Bo nie widzę kontekstu.
Zwiń
18 maj 10:30
avatar
Ile jeszcze tych zachwytów będzie ? Idźcie Wy w huj. Mam was dość. Jest jakiś konkurencyjny portal z taką społecznością?
Zwiń
10 maj 10:29
avatar
Ale pisaliście głupki nie dawno że Fiorentina go wykupi haha, błazny dziennikarskie tfu:) pamiętam jak tą bramkę na pusta strzelił,po kontrze 4 na 1 obrońcę i były podniety,już wtedy mówiłem że kilka spotkań i wyjdzie technika a raczej jej brak ksysia pif paf
Zwiń
9 maj 08:42
avatar
Buhahaha co za brednie, jak można chcieć tego przeplaconego leniwego trutnia. Przecież w united pokazał na co go stać ale jeśli chodzi o usługi fryzjerskie. Zwykłe dziennikarskie guwno,jak kiedyś z rooneyem.
Zwiń
7 maj 07:28
avatar
No oddali im te punkty:) spółdzielnie tzw. mają się ciągle dobrze jakby ktoś nie wiedział,w następnym sezonie Zagłębie odda radomiakowi:)
Zwiń
6 maj 20:55
avatar
Boli to Cię dupa jak Ci w nią wkładam bolca szczylu, chłopie ja się własnym życiem zajmuje i żyje zajebiście, nie mam czasu ani ochoty sobie czasu marnować gapieniem w mecz i kluby z państw w których nawet nie byliście kurwa raz xd. Po prostu byłem ciekaw czy obiektywizm istnieję ale duża część Polaków dalej myśli wschodnio . Współczuję :(
Zwiń
5 maj 15:14
avatar
Miła anegdotę sobię zafundowales, ale nie musiałeś się publicznie poniżać:) powtórzę jeszcze raz: 1 mecz: przy wyniku 2:0 City dwie sety. 2 mecz: dominacja City, Jack grealisch dwie sytuacje na zamknięcie awansu. Real zdobywa gole w 90 i 91 , wcześniej nie prezentując nic. Gdzie Ty tu masz taktykę jakąkolwiek, byli wyraźnie gorsi i to wina City że nie dobili rywala. Czego Ty nie rozumiesz,tak trudno przyznać że awnasowala drużyna wyraźnie slabsza ?
Zwiń
5 maj 13:47