Profil użytkownika Muminek69

Junior
  • Zarejestrowany od 277 dni
  • Dodanych komentarzy 176
  • Dodanych do sportbuzz 0
  • Łącznie ocen 1417
  • +
    Plusów 1206
  • -
    Minusów -211

Kibicuje drużynom

Ostatnio dodane do Sportbuzz

Ostatnio dodane komentarze

17 cze 2021 | 22:02
Piłkarze są, jacy są i tyle. Zagraniczny trener z zagranicznym sztabem, to dla wielu chłopaków z Polski jest świetna wiadomość, bo zobaczą jak trenuje zachód. Polscy trenerzy są po prostu za słabi aby odnieść sukces z kadrą. Wystarczy popatrzeć na ich osiągnięcia oraz fakt, że mało który pracuje gdziekolwiek poza Polską, a sama Legia brała obcokrajowca z łapanki na ulicy, a ten wygrywał mistrzostwo. Oczywiście, sama kadra jest również za słaba na sukces, ale ktoś taki jak Sousa może dać jakiekolwiek fundamenty aby było lepiej w przyszłości. Brzęczek, czy inny Smuda, to kadrę dostali, bo mieli kontakty i tyle. Ani jeden, ani drugi sobie na to nie zasłużył. Nawałka, to osiągnął swój sufit, którego nie dał rady powtórzyć. Wiadomo, że Polska nie bedzie faworytem, ale np. Grecja też nie była, a Rehhagel to była uznana marka. Facet z braku szans na kadrę Niemiec, to postanowił spełnić marzenie z kimś innym. Nie wiem czy PZPN nie jest w stanie nikogo liczącego się przyciągnąć, bo ich nie stac, a może bo nie chcą? Może po prostu Sousa jest jedynym, który nie wyśmiał prowadzenia polaków? Jak dla mnie, to Portuglaczyk jest krokiem w przód i po prostu błąd w tym, że został on wykonany za późno.
17 cze 2021 | 16:13
W Realu jedyne co się szanuje, to pieniądze. Legendy, ba, ikony klubu są traktowane jak byle junior czekający na odstrzał. Żal Ramosa i tyle.
17 cze 2021 | 15:55
Mancini, to dwie klasy wyżej od Sousy i repra od razu zaczęła cisnąć, a nie po 2 latach. Tutaj przesadziłeś. Co do reszty, to się zgadzam. Sousa, to jest gość, który ogarnia zachodnią piłkę i nie jest typem z łapanki jak chociażby Brzęczek czy inny polski beton umysłowy. Brzęczek po ponad 2 latach stowrzył chłopców do bicia przez silniejsze reprezentacje, bo przecież z Holandią czy Włochami, to nasi grali anty-football. Jak się usprawiedliwiał Jerzy? "Za mało czasu". Tutaj mamy Souse, który przejmuje kadre po Brzęczku i ma parę miesięcy aby cokolwiek zrobić. To jaki hejt się wylewa na Portuglaczyka jest po prostu żenujący, a z drugiej strony mamy Brzęczka, którego nagle wszyscy chcieliby na trenera na Euro. Tak jakby zapomnieli, że gość przez 2 lata nie był w stanie nawiązać jakiejkolwiek walki z lepszymi reprezentacjami i Polacy na mecz z takimi Holendrami, to wychodzili jakby byli San Marino czekającym na szybki oklep i do domku.
17 cze 2021 | 15:35
Ciekawe jak się zachowa Inter. Wypłacą mu kasę za kontrakt czy po prostu uznają, że skoro nie może grać, to mu się nie należy? W NBA były podobne przypadki i tam zawsze kluby zachowywały się przyzwoicie i wypłacały pieniądze albo opłacały leczenie gdy już było wiadome, że gość nie wróci do sportu z powodu kontuzji.
17 cze 2021 | 00:09
@greg W sumie, to tak, powinni dostać podziękowanie, że reprezentują kraj, bo to nie jest ich obowiązek. Równie dobrze mogliby po prostu teraz być na wakacjach i sobie odpoczywać, a zamiast tego przyjechali na turniej i kibice ich wyzywają.
17 cze 2021 | 00:03
Cristiano nie nazywa się Ronaldo, więc byłoby dziwne aby miał to wpisane w tym miejscu.
16 cze 2021 | 15:46
On zakończył karierę reprezentacyjną
16 cze 2021 | 15:43
Wytłumaczę: Był dobrze ustawiony do tego aby obronić strzał, który mógł zmierzać w każdą stronę bramki, ale podjął złą decyzję co do próby wybicia piłki ręką zamiast nogą, bo jego postawa nie była do takiej interwencji odpowiednia. Teraz zrozumiałeś?
16 cze 2021 | 15:38
Spoko, to jestem za głupi, bo religia ma dla mnie wiele wspólnego z polityką. Tu i tu pierdolą bzdury, w które Ty wierzysz i przyklaskujesz, dorzucając złote monety.
16 cze 2021 | 15:32
Może po prostu nie chciał zdradzać co poprawiają i co było przyczyną aby reszta tego nie wykorzystała w kolejnych meczach? Nie wiem, ale jak go słucham, to Brzęczek 2.0, który powtarzał zawsze to samo i tak na około jak tylko się dało. To już w Football Managerze masz więcej opcji do wyboru na konferencji niz to co nam serwują w tej kadrze od lat. Sousa, to tam jest chyba jedynym, który wyjdzie i powie szczerze o co chodzi albo wyjaśni, że nie może o czymś mówić.