Profil użytkownika CzerwonyDiabeł

Solidny ligowiec
  • Zarejestrowany od 615 dni
  • Dodanych komentarzy 1400
  • Dodanych do sportbuzz 0
  • Łącznie ocen 15094
  • +
    Plusów 13429
  • -
    Minusów -1665

Ostatnio dodane do Sportbuzz

Ostatnio dodane komentarze

avatar
A co miał powiedzieć? Tak, znów pokazaliśmy że jesteśmy dziadami i dla nas sezon się właściwie skończył więc trzeba to gówno jakoś dograć? Klasyczne lanie wody w wykonaniu trenera. nic nowego
Zwiń
7 lut 10:26
avatar
ty, ale Atetico gra w z wicemistrzem Anglii. Zejdź na ziemię dzieciaku bo będzie płacz. United nawet w takiej formie jest grubym faworytem. Lepiej licz na dobre transfery latem bo dla was sezon już się skończył.
Zwiń
6 lut 18:17
avatar
hahahahahahhahahaha
Zwiń
6 lut 18:16
avatar
Jakoś mi jej nie żal. Chciała maseczek? Chwaliła obostrzenia? Podobał jej się ten bandycki reżim sanitarny? To teraz ma za swoje! Ludzie tracili majątki życia, dorabiali się niezgodnych z prawem kar a wielu straciło zdrowie i życie przez brak normalnego leczenia. Ale dla Natalii to było okej bo przecież to wszystko dla naszego dobra. A teraz co? Już dla jej dobra nie jest ochrona innych i siebie? Typowa egoistyczna mentalność covidioty który dopiero jak sam poczuje na swojej skórze reżim sanitarny to zaczyna śpiewać inaczej. Super. Teraz czekam aż kolejni piewcy obostrzeń zostaną wyruchani przez system którego tak bronili. Chociaż ta idiotka i tak pewnie powie że to wina obrzydliwych foliarzy bo przecież to jak zawsze wina niezaszczepionych.
Zwiń
6 lut 11:45
avatar
Bo ta redakcja to sprzedajne kurwy. Dla nich bycie hipokrytami to w sumie i tak nic złego bo na co dzień są tumanami które tekstu bez masy błędów nie potrafią napisać.
Zwiń
6 lut 11:18
avatar
Chelsea widzę że też się męczyła w pucharze i to z jeszcze słabszym rywalem niż United. Coś chyba mało komu pasuje FA, skoro to już kolejny faworyt który nie był w stanie zdeklasować ogórka.
Zwiń
5 lut 16:30
avatar
Przepis mówi o przypadkowej ręce a ten typek sobie nią przyjął piłkę. Grajmy od razu w siatkówkę i mówmy że to też było przypadkowe. Zresztą ja piszę o podwójnych standardach tych jebanych kurew z redakcji
Zwiń
5 lut 13:48
avatar
Dramat dramatem. Chuj, nie wykorzystane okazje się mszczą. Ale ja się pytam WY KURWY MECZYKOWE... gdzie info w tytule o kontrowersjach?! Jebane ścierwa jak sędzia pomoże United to walicie o tym po nagłówkach od razu a tu kurwa nic. Pełen profesjonalizm śmiecie.
Zwiń
5 lut 02:23
avatar
Smaruj lepiej dupe na lige konf.. a nie, do tych rozgrywek Arsenal też się nie łapie
Zwiń
5 lut 02:21
avatar
koleiny szrot z Batrcy który łączy hiszpańska prasa. Weźcie nie cytujcie tych sprzedajnych kurew dziennikarskich bo na przykładzie Dembele widać było jak bardzo wszyscy chcą ten szrot barceloński
Zwiń
4 lut 17:59