Profil użytkownika PanKibicKoneserPiwa

Solidny ligowiec
  • Zarejestrowany od 633 dni
  • Dodanych komentarzy 1834
  • Dodanych do sportbuzz 27
  • Łącznie ocen 9418
  • +
    Plusów 8329
  • -
    Minusów -1089

Kibicuje drużynom

Ostatnio dodane komentarze

avatar
To trochę inna sytuacja. Kibic San Marino może nie wierzyć w wygraną z Hiszpanią, ale liczyć, że się myli.
Zwiń
Wczoraj, 20:21
avatar
Powiało retoryką... Oj, powiało...
Zwiń
Wczoraj, 20:04
avatar
Odpowiem w stylu Kazimierza Górskiego: bo taką decyzję podjął selekcjoner. A, no i może dlatego, że w ostatnim meczu nie zagrał tak źle, jak się "ekspertom" wydaje. No i też dlatego, że nie ma alternatywy.
Zwiń
Wczoraj, 20:03
avatar
Naszą czy ich prawą? Bo moim zdaniem to obiema stronami będą jechać, a w środku też trochę pograją. Zalewski w obronie to nieśmieszny żart, a i w ataku mogłoby być dużo lepiej. Podobnie Bereś, chociaż u niego jest nieco lepiej z obroną.
Zwiń
Wczoraj, 20:01
avatar
Tylko Meczykowi znawcy chcą porażek na mundialu i to nie wszyscy. Prawdziwi kibice zawsze liczą na sukces, nawet jeśli w niego nie wierzą.
Zwiń
Wczoraj, 19:58
avatar
Problemem jest to, że w tej drużynie w pierwszym składzie gra ktoś taki jak Szymczak. Nie mam nic do niego, w klubie radzi sobie nieźle, ale on się nie nadaje na napastnika. Ma wykończenie na poziomie co najwyżej 1. ligi, lepiej drybluje niż strzela, a bądźmy szczerzy, może i zdarzyło mu się zakręcić przeciwnikiem kilka razy w meczach Lecha, ale urodzonym dryblerem nie jest. Do tego Marchwiński, który również nie jest demonem wykończenia. Na ławce Fornalczyk, który także średnio sobie radzi z trafieniem w bramkę. Kto tam ma strzelać gole?
Zwiń
Wczoraj, 16:13
avatar
Szkoda tylko, że Twaro gada tak samo głupio jak Kołtoń.
Zwiń
Wczoraj, 12:43
avatar
Mylisz charyzmę z dokonaniami. Puchary mają to do siebie, że stoją w szafie, a nie ustalają taktykę. Zidane, Pirlo? Uśmiałem się. O tym ostatnim szkoda gadać, już był i tylko chwilami wzbijał się ponad przeciętność.
Zwiń
Wczoraj, 12:40
avatar
Mam 76 dowodów, że się mylisz.
Zwiń
Wczoraj, 12:32
avatar
Przecież Moder na 100% nie pojedzie, to jest oficjalna informacja, potwierdzona przez selekcjonera i samego zawodnika. Informacje, które podajesz, straciły na aktualności co najmniej 2 miesiące temu.
Zwiń
Wczoraj, 12:29