Profil użytkownika marzec423

Solidny ligowiec
  • Zarejestrowany od 582 dni
  • Dodanych komentarzy 1648
  • Dodanych do sportbuzz 22
  • Łącznie ocen 25606
  • +
    Plusów 23548
  • -
    Minusów -2058

Ostatnio dodane komentarze

avatar
Debiut marzec na Camp Nou.
Zwiń
Wczoraj, 22:28
avatar
Taki transfer Lewego zajebiście był potrzebny Barcy. Ma chłop ciąg na bramkę jest aktywny dużo go wszędzie. Czuję że wpasuję się do Barcy jak rodzynki do ciasta momentalnie. Ten duet Lewy z Pedri będzie wymiatał.
Zwiń
Wczoraj, 22:06
avatar
Kozak gol Kozackiego napadziora. Ładnie nas Robert reprezentuje w Hiszpanii. Nic tylko się cieszyć że mamy takiego napadziora i to jeszcze w tak wielkim klubie.😀
Zwiń
Wczoraj, 21:26
avatar
Kozak gol Kozackiego piłkarza. Ładnie nas Robert reprezentuje. Nic tylko się cieszyć że mamy takiego napadziora i to jeszcze w tak wielkim klubie😀.
Zwiń
Wczoraj, 21:24
avatar
Piłkarze u nich się zmieniają trenerzy też a z United dalej jadą kluby pokroju Brighton. Co będzie jak zagrają z lepszą. drużyną. Czyżby powtórka z rozrywki i kolejna piątka od Live. Szykują się baty dla nich od Liverpoolu i niebieskiego Manchesteru. Mają szczęście w nieszczęściu że nie ma ich w LM bo dopiero by im nastrzelali jak amatorom.
Zwiń
Wczoraj, 16:57
avatar
JanekKowalski Ewidentnie jestem obiektywny. 😀. Pozdrawiam.
Zwiń
Wczoraj, 08:48
avatar
Ja wiem że meczyki to portal Anty Messi... Ale ludzie może trochę szacunku do kogoś. Użytkownicy meczyki.pl to w większości wylęgarnia chamów i prostaków bez szacunku do kogoś i czegokolwiek... Tylko jakieś nieśmieszne prostackie teksty co chwilę. Ludzie trochę obiektywności. Co to ma do rzeczy jak strzelił... Gol to gol. Prawda jest taka że Messi to najlepszy drybler najlepszy asystent i najlepszy rozgrywający. Który w przeciwieństwie do reszty tych panów sam sobie ogra i strzeli a nie czeka pół godziny w polu karnym na piłkę... jak Ronaldo który ma co najwyżej przeciętny drybling od którego Leo pewnie w jednym meczu ma więcej dryblingów niż on przez dwa czy trzy. Wystarczy zobaczyć na nagrody i statystyki indywidualne Messi przewyższa tych wszystkich panów. W dodatku potrafi coś czego ani Lewy ani Ronaldo nie potrafi. Rozgrywać piłkę. Wystarczy zobaczyć zagraniczne filmiki na yt Messi or Ronaldo prawię każdy piłkarz i trener wyżej ceni sobię od Ronaldo Messiego. Dziękuję.
Zwiń
Wczoraj, 08:33
avatar
Co to ma do rzeczy z ilu metrów strzelił... Niektórych pewnie tak piecze że chcą na siłę umniejszyć prawdziwemu GOAT czyli Messiemu. A prawda jest taka że Messi to najlepszy drybler najlepszy asystent i najlepszy rozgrywający na świecie który do zajebiście dużo goli strzela. Idąc tym tokiem myślenia są rozgrywający Messi. I "są" a nie nie ma bo Ronaldo nigdy rozgrywać piłki nie potrafił... Messi jest lepszy bo to bardziej kompletny piłkarz. Każdy kto choć ciut kuma piłę wie o co chodzi. Wystarczy też spojrzeć na statystyki indywidualne. Prawie we wszystkim Messi jest od Ronaldo Lepszy. Dziękuje.
Zwiń
Wczoraj, 08:08
avatar
Prawdziwy GOAT. Sam sobie ogra rywala poda kolega odegra i strzeli. Najlepszy drybler najlepszy asystent i najlepszy rozgrywający w jednym który do tego strzela masę goli. The Best Player in the World.
Zwiń
Wczoraj, 07:49
avatar
Barca.
Zwiń
Przedwczoraj, 14:02