Ostatnio dodane komentarze

24 sty 2022 | 11:33
Inter też w takich grał. https://www.instagram.com/p/CZDGELuItUr/ To jest wymysł Nike, żeby ich produkty podbijały rynki azjatyckie i część klubów bierze w tym udział.
6 sty 2022 | 17:30
Ważne, że się wejdzie i wysra komentarz, żeidealny transfer. Tyle z tego będzie.
4 sty 2022 | 13:19
LEquipe, a France Football to dwie różne gazety ale ok XD
30 lis 2021 | 15:39
Pochettino nie wiem z jakiego powodu ciągle liczy na grę z kontry. Jacyś analitycy czy inni zwrócili na to uwagę, że on sam oddaje pole i wpuszcza przeciwnika licząc, że hur nagle straci piłkę i zapomni się, że zostawił Mbappe pół kilometrową lukę. Dziwne jak na taki potencjał.
26 lis 2021 | 10:37
Z tym wygraniem ligi z palcem w dupie to tak nie do końca :P Pochettino przykładem.
25 lis 2021 | 13:05
Trafna uwaga. To już jest w pełni subiektywna opinia ale uważam, że jak drużyna poległa w środku pola i traci piłkę zanim zbliższy się do pola karnego no to nic nie będzie z tego 4 zawodnika. Jeśliby lepiej pracowali w defensywie w 2 linii i tam przejmowali piłki to mieliby większe szanse na zbliżenie się do bramki. Wyszło, że City miało więcej piłki, a z tego wynikło większe oblężenie bramki. Oczywiście wpuszczenie Di Marii ma uzasadnienie ale w mojej opinii to Pochettino chyba wyszedł z założenia, że to co mają w polu da rade się chociaż wybronić.
25 lis 2021 | 08:59
Jak się obejrzy kilka meczów PSG odkąd pracuje tam Pochettino to wszystkie są tym samym schematem. Nie wiem jak on grał w totkach bo nie oglądałem ale osobiście mnie dziwi, że trener uznawany za jednego z najlepszych (aczkolwiek to kontrowersyjne) używa ciągle tych samych schematów, które pewnie bardziej ogarnięty taktyk rozczyta bardzo szybko. Wpuścił przy 1:1 Di Marie, który osłabił grę w obronie (tak samo było z przegranym meczem z Rennes) i zaraz 2:1. Dlatego faktycznie może by lepiej wyszło jakby stamtąd poszedł i dla PSG i dla reputacji Pochettino bo jak na razie to wygląda jakby nie miał pomysłu w ogóle tylko "no idź podaj do ymbappe może co zrobi".
25 lis 2021 | 08:52
Nie chce nic mówić ale obejrzcie sobie pare meczów PSG i każdy jest CTRL C+ CTRL V. On nie ma zupełnie pomysłu na tą drużynę i nawet tacy amatorzy jak ja czy inni siedzący przed TV są w stanie po kilku meczach rozczytać grę. Pochettino leci na indywidualności zawodników, nie używa nawet pressingu. Przykłady? Zaczynanie konstruowania od bramkarza, podawanie do ŚO, chyba, że jest pod pressingiem (jak wczoraj) to do bocznego, wolna gra w środku pola i tylko czekanie do lagi na kogoś z przodu. Główną zmienną w środku pola jest Veratti bo on potrafi to indywidualnie ogarnać i przyspieszyć grę sam z siebie. Jego nie ma to jest jak wczoraj, kompletnie oddana gra. Przy 60-70 minucie zrobi zmiany co mecz i tak wygląda jego rok w PSG. Zresztą co wczoraj zrobił, wpuścił na boisko Di Marie, który jeszcze osłabił bardziej grę w obronie i skończyło się bramką XD Czy ma problem z gwiazdeczkami? Dla mnie nie, właśnie widać, że zawodnicy się uspokoili i nie robią faulów z wkurwienia czy pajacerki na boisku. Rok temu z City ładnie się popisali brakiem kontroli nad sobą. Raczej bym powiedział, że on nie ma po prostu pomysłu jak grać z zawodnikami, którzy są już "top", lepiej sobie radzi z budowaniem klubów.
18 lis 2021 | 15:22
Oni żyją w innej rzeczywistości. Wystarczy się cofnąć rok do tył jak PSG wygrało z Barceloną w 1/8 to od razu dobry klub bo odwalił "karakana/sterydziarza i tęczową barcelonke". Minęło parę miesięcy, wybuchła saga z Mbappe to teraz w każdym miejscu czy to na twitterze, tu, fb zły, słaby, klub i na każdym kroku produkują tylko swoje teorie i wersje wydarzeń xD
18 lis 2021 | 15:16
Niby ta ale z drugiej strony reklamował mundial w Katarze i raczej z szejkami ma drobre stosunki. https://www.chinadaily.com.cn/sports/images/attachement/jpg/site1/20100917/0013729ece6b0dfda5f923.jpg Jeśli Deschamps dalej będzie pracował z reprezentacją to swój cel związany z rozwojem francuskiej piłki będzie mógł zrobić raczej tylko w PSG.