Profil użytkownika Janek Musiała

Junior
  • Zarejestrowany od 214 dni
  • Dodanych komentarzy 195
  • Dodanych do sportbuzz 0
  • Łącznie ocen 1226
  • +
    Plusów 883
  • -
    Minusów -343

Kibicuje drużynom

Ostatnio dodane do Sportbuzz

Ostatnio dodane komentarze

Dzisiaj | 09:01
Ani razu nie wspomina o zmęczeniu. Uczucie zmęczenia a częstsza potrzeba regeneracji, to dwie różne rzeczy. Jeśli ktoś mówi, że chce grać zawodowo na wysokim poziomie do czterdziestki, czy "zakręcić się wokół tej liczby", to nie czuje się zmęczony. Zmęczony to czuł się Schürrle, kiedy kończył karierę w wieku niecałych trzydziestu lat.
Dzisiaj | 00:31
Fajny wywiad. W ogóle wydaje mi się, że Fabian jest dobrym rozmówcą.
Dzisiaj | 00:24
Wiesz, angielskie media to w ogóle nic nie piszą o Cashu, nawet kiedy piszą o Villi :D Po prostu jest piłkarzem jakich wielu. Umiejętności na pewno nikt mu nie odmawia, bo jak grasz regularnie w PL, to raczej coś sobą reprezentujesz. To jednak nie oznacza, że wchodząc do nowej drużyny nie będzie miał nic do udowodnienia. Trzeba do sprawy podchodzić na spokojnie.
Dzisiaj | 00:05
To już będzie zależało od Areoli. Na razie ma solidną pozycję jako bramkarz pucharowy, ale jeśli Fabiański będzie nadal grał tak, jak teraz, to w przewidywalnej przyszłości sytuacja się nie zmieni. Stać go na czekanie, bo jest jednak sporo młodszy.
Wczoraj | 22:23
Chociaż czasem mi światopoglądowo daleko do Fabiana, to przy całej jego zdroworozsądkowości zawsze muszę się uśmiechnąć. Jeśli ten człowiek po zakończeniu kariery nie weźmie się za wychowywanie następnych pokoleń piłkarzy, to będzie naprawdę szkoda.
Wczoraj | 22:20
Za Beenhakkerem chodziła tłumaczka, a na treningach pomagali mu polscy asystenci mówiący po angielsku. Podobnie było w przypadku Rehhagela, kiedy prowadził Grecję. Podobnie jest teraz z Bielsą w Leeds. To wszystko jednak nie zmienia faktu, że reszta drużyny na co dzień komunikuję się ze sobą po polsku i jeśli Cash chce się wkomponować w grupę, to powinien język znać przynajmniej w takim stopniu, żeby nie wypaść z obiegu - czyli nie musi pięknie mówić, tylko musi rozumieć. Mowa oczywiście też się przyda, zwłaszcza w kontaktach z kibicami (którzy nie wszyscy przecież znają angielski) i mediami. Jeśli będzie liczył, że "jakoś to będzie", a w razie czego coach czy prezesunio mu pomoże, to takie podejście nie jest do końca poważne. Nauczycieli polskiego na pewno na Wyspach nie brak. Niech zatrudnia!
Wczoraj | 22:07
Ty byś od razu chciał kogoś do wariografu podłączać :P Po prostu PR to PR. Jak napisałem, niech udowodni swoją wartość grą, to pogadamy. W Villi prezentuje się na ogół solidnie, ale bez większych szaleństw. Obraniak też miewał w Lille piękne zagrania.
Wczoraj | 21:10
Może coś takiego było. Wokół każdej drużyny krążą podobne plotki, ale niewiele z nich się konkretyzuje. Konkrety zaczęły się pojawiać dopiero we wrześniu tego roku. Nawet jeśli wcześniej była mowa o zainteresowaniu, to papiery złożył dopiero półtora miesiąca temu. Co do jego entuzjazmu: temat nie interesuje mnie aż tak bardzo, żebym sam grzebał, ale ktoś może sprawdzić, czy podczas Euro Matty tak samo twitterowo kibicował Polsce, jak podczas ostatniego meczu z Albanią. Może to by dostarczyło jakiejś wskazówki? Ostrożnie podchodziłbym do wypowiedzi jego i jego rodziny. Piłkarze PL regularnie przechodzą szkolenia z PR-u, a całkiem możliwe, że jego rodzina ma w ogóle jakiegoś doradcę z tego zakresu na usługach. Ładne słowa ładnymi słowami. Niech najpierw przyjedzie, pokaże się na treningu, zagra, a potem dopiero pogadamy.
Wczoraj | 20:56
Jeśli wierzyć Thomasowi z The Athletic, ma silną pozycję w szatni i wśród kibiców. Ciekawe zresztą, że od kiedy przyszedł "seksowny Francuz" (wedle słów Sama Delaneya), fani WHU podzielili się na zwolenników Fabiana i Areoli tak, jak fani repry.