Profil użytkownika shaughnessy

Junior starszy
  • Zarejestrowany od 392 dni
  • Dodanych komentarzy 280
  • Dodanych do sportbuzz 0
  • Łącznie ocen 3861
  • +
    Plusów 3527
  • -
    Minusów -334

Kibicuje drużynom

Ostatnio dodane do Sportbuzz

Ostatnio dodane komentarze

avatar
Hej, dzięki za wstawkę. Niestety, ta dziewczyna zbiegła od swojego właściciela. Wyraźnie widać ślad łańcucha na szyi.
Zwiń
15 mar 12:31
avatar
Jaja jak ze stali. Nie tylko on ale też Ci wszyscy bohaterowie, również bezimienni, którzy nie są znani z pierwszych stron gazet. Tak oto wykuwa się mit narodowy Ukrainy jako narodu. Nawet jak te durne kacapy ich w końcu podbiją, to nigdy już nie zdołają zasymilować. Tak samo jak nas próbowali przez kilka wieków. Jebać ruskich mongołów, niech wracają na stepy Azji i do swoich gułagów, gdzie ich miejsce.
Zwiń
4 mar 11:03
avatar
Trzeba przyznać, że póki co rosyjskie kluby podchodzą do sprawy ze zrozumieniem. To świadczy o tym, że są w tym zapyziałym kraju ludzie, którzy jednak jeszcze umieją myśleć.
Zwiń
3 mar 13:23
avatar
O kur... jak oni mają tam płacone w dolarach to niedługo zostaną miliarderami. Ale swoją drogą. Tak teraz myślę. Skoro rosyjski klub będzie im musiał wypłacać w USD to skąd ten klub te dolary weźmie? Przelicznik już teraz jest bandycki, a będzie zaraz jeszcze gorzej.
Zwiń
3 mar 09:37
avatar
Mam nadzieję, że chodziło tylko o starszyznę - jeśli oni byli jednoznacznie na "nie", to reszty już nawet nie pytali. Mam nadzieję.
Zwiń
2 mar 10:02
avatar
Pamiętamy. Ale nie ma wolnej, niezależnej Polski bez wolnej, niezależnej Ukrainy. Wolisz postawić na prawdę historyczną i wypominać śmierć Polaków sprzed 100 lat czy jednak droższe są Tobie aktualnie żyjące osoby? To nie czas na kłótnie, teraz musimy się bronić, a Ukraińcy robią to w tej chwili za nas. A zresztą, po co ja w ogóle odpisuję trollowi. Zakończę klasykiem: spierdalaj, Iwan
Zwiń
1 mar 08:16
avatar
Nie miej nawet najmniejszych złudzeń, że tak się stanie. To gra o sumie niezerowej.
Zwiń
28 lut 11:38
avatar
Ale ta gnida powinna to zrobić w męczarniach I najlepiej jeszcze żeby jego kochana ojczyzna wcześniej skonała na jego oczach
Zwiń
24 lut 14:02
avatar
Czy ktoś może zbanować to ścierwo? Serio, to już się tyczy nie tylko obyczajności ale wręcz interesu narodowego. A więc każdego z nas.
Zwiń
23 lut 22:58
avatar
Wypierdalaj ruski trollu. Spieprzaj za Ural gdzie Twoje miejsce, nie pokazuj się w ogóle w naszej przestrzeni publicznej i w naszej świadomości. Nikt Cię tu nie chce, nie potrzebuje. Świat byłby lepszym miejscem bez Rosji
Zwiń
23 lut 22:15