Profil użytkownika DomekFCBAYERN

Junior starszy
  • Zarejestrowany od 169 dni
  • Dodanych komentarzy 209
  • Dodanych do sportbuzz 2
  • Łącznie ocen 1719
  • +
    Plusów 1281
  • -
    Minusów -438

Kibicuje drużynom

Ostatnio dodane do Sportbuzz

Ostatnio dodane komentarze

13 paź 2021 | 13:59
FPP nie działa po prostu. Niby ma bronić przed stratami, a moja ukochana Barcelona ma tak gigantyczne straty, chyba nawet większe niż to PSG przez wszystkich znienawidzone i jej też nikt nic nie zrobił. No może prócz zablokowania nowego kontraktu dla Messiego. To jest tylko narzędzie, żeby jakieś nie wiem Bari nie robiło strat i sobie wegetowało póki nie sprzeda paru zawodników za dobre pieniądze tym lepszym klubom. To tylko betonuje piłkę nożną bo jakbyś przyszedł i powiedział w Bari "Daje Wam 100 mln euro zróbcie sobie tu klub, który wejdzie na szczyt Serie A" to zaraz Ci to zablokują żeby przypadkiem nowa potęga nie urosła. Potem takie City, United czy Barcelona wydadzą miliony i najwyżej dostaną karę ograniczenia składu w LM. PSG i w sumie wcześniej wspomniane City to akurat dobry przykład, że dzięki kasie rozbili monopol wielu drużyn na wygrywanie ale i tak nie są niepokonani bo LM czy coś nie wygrali ale np. osłabili mocno Barcelone czy inne kluby zabierając dobrych zawodników przez co one też zeszły z poziomem. Więc ja nawet stwierdzę, że dobrze, że tyle wydają bo kasa gra ale nie na tyle żeby być niepokonanym.
13 paź 2021 | 13:52
To jak się nazywają te firmy? Wydaje mi się, że znasz temat.
28 wrz 2021 | 22:58
Już myślałem, że Szeryf sensacyjnie podzieli się punktami z ogórkami XD
23 wrz 2021 | 13:21
Jak tak patrzę na decyzje sędziów we Francji to są straszni. Gra fizyczna nawet nie gwiżdzą fauli, a sztuczki od razu kartki.
15 wrz 2021 | 00:14
No ja temu nie zaprzeczam więc dlatego wspomniałem. Dokopałem się do dalszej części tego wywiadu I Leonardo również dodał (translator), że ciężko przeorganizować plany na ostatnie godziny okna bo to wpływa na cały sezon. Ja tam go rozumiem. Jeśliby go sprzedali 3 dni przed końcem to naturalnie chcieliby jakiegoś bardzo dobrego zawodnika. Wybór jest ograniczony I np chcą kupić Salaha. Liverpool za gruby hajs by go pewnie sprzedał Ale z drugiej strony kogo znajdą w 3 dni? Sprzedając go osłabiają własną drużynę przynajmniej do grudnia. Jeśli Real zgłosiłby się w lipcu to w takiej sytuacji PSG może kupić sobie Salaha, a Liverpool ma miesiąc czasu na ogarnięcie następcy I na pewno ułatwiłoby to decyzje. Oczywiście Salah to przykład. Na ostatnie godziny okienka sprzedawać napastnika bez ogarniętego sensownego następcy to straszne osłabienie.
14 wrz 2021 | 23:54
Jemu chodzi o to, że nie mieli za bardzo czasu na znalezienie zastępstwa za Mbappe. Jeśli rzeczywiście Perez chciał mieć już teraz Mbappe, a nie tylko okazać mu zainteresowanie to lepiej by wyszło jakby negocjacje zaczęli wcześniej. Neymara wykupili z Barcelony na przełomie lipca i sierpnia, więc Barcelona miała miesiąc czasu na spożytkowanie pieniędzy. Psg w tym wypadku miałoby może 3 dni. Pewnie brzmiało to trochę inaczej ale tłumaczenie z języka na język znieksztalciło sens wypowiedzi. Wiele dobrych źródeł mówilo, że go sprzedadzą jak znajdą zastępstwo w te 3 dni.
14 wrz 2021 | 14:15
Po co miałby robić 10 kroków wstecz?