Profil użytkownika forrest84

Junior
  • Zarejestrowany od 254 dni
  • Dodanych komentarzy 58
  • Dodanych do sportbuzz 0
  • Łącznie ocen 416
  • +
    Plusów 395
  • -
    Minusów -21

Ostatnio dodane do Sportbuzz

Ostatnio dodane komentarze

Wczoraj | 08:46
Z tego Parisa Platynova też kawał ch...a mógł mu powiedzieć, że rozmawiają na żywo. Piłkarz jak polityk musi mówić co ludzie chcą usłyszeć, a nie to co chce powiedzieć. Może i Nawałka go nie lubił, ale może dałby mu szanse. Teraz to raczej po temacie. Mateusz dzięki koledze możesz się skupić na utrzymaniu Leeds w PL. Niby tak każdy mówi jakby to chciał słyszeć tylko prawdę to Marcin Gortat zaczął ją mówić to co wpis to każdy po nim jeździ jak po burej suce. Ludzie przez media i internet są już tak ogłupieni, że jak im się mówi prawdę to reagują śmiechem lub agresją
Przedwczoraj | 23:16
Porównać Słowika z gościem, który oszukał na podatkach :-( Marcin jak ty mi teraz zaimponowałeś :-)
Przedwczoraj | 05:55
Ja tylko przypomnę, że "ten ekspert" nie dawni pisał, że Nawałka jest poza grą, bo Kulesza się wkurzył, że selekcjoner rozmawia z federacją Kosowa, co okazało się nie prawda - taką jego prawda futbolu
15 sty 2022 | 20:29
Przypomnę tylko że Messi ciągle uderza lewą nogą w te sam miejsca ;-) Najczęściej po długim rogu albo jak jest na przede polu to albo nisko albo pod poprzeczkę ;-)
13 sty 2022 | 20:09
Oczywiście masz rację tylko bardziej chodzi o to w jaki sposób to robi. Bo on w mediach mówi wprost, że ma jakieś żądania, a jak mu nie dadzą to będzie ich wina. I ma rację, ale patrząc na jego wizerunek dobrego człowieka i dżentelmena to zachowanie słabe, tak rzeczy robi się po cichu. Wiele klubów uznałoby to szantaż i próbę wymuszenia oraz postawienie klub w złym świetle i nie chciałoby dalej rozmawiać z zawodnikiem. Messi jak podpisał drugą umowę z Adidas i dowiedział się, że firma z samej współpracy z Messi ma ok. 12 mln euro rocznie (on dostawał coś koło 1 mln), wysłał prawników pokazali wyliczenia, przedstawili argumenty itd. i umowę renegocjowano na 6 mln euro dla Messiego. Mógł Messi wyjść i powiedzieć Adidas zarabia na mnie duże pieniądze, czuje się oszukany itd. i co i Messi by stracił coś wizerunkowo i Adidas. A tak Adidas wydał komunikat, że współpraca z Messim jest tak owocna, że postanowili renegocjować umowę, aby bardziej docenić jednego z najlepszych piłkarz. I co nie wygląda to lepiej w ten sposób ? Nie chodzi mi o to, że 500k to chora suma (osobiście wychodzę z założenia, że jeśli da się wyciągnąć jakąś sumę to czemu nie :-) ), tylko sposób w jaki to rozgrywa Salah.
13 sty 2022 | 19:51
W sumie wrócił po kontuzji, więc też nie do końca myślał, bo gdyby np. próbował biec z powrotem do bramki byłaby możliwość, że zanim tamten dopadłby do piłki i oddał strzał to Drągowski by obronił albo któryś z obrońców by wybił. Druga sprawa nie wiemy co Drągowski powiedział do obrońców. Może krzyczał, żeby puścił, bo on ją wybije.
11 sty 2022 | 20:45
Nic w tym złego :-) Tylko w czasie pandemii kluby mają coraz mniejsze wpływy ze sponsoringu, kibice coraz rzadziej mogę wejść na stadion, a to duża strata. Też trzeba to zrozumieć. A jak wychodzi gość i mówi, że: "Chcę zostać, ale to nie jest w moich rękach. Wszystko zależy od Liverpoolu". To już jest trochę słabe. Dla mnie to jakby mąż zdradził żonę, a potem powiedział, że nie rozumie o co jej chodzi przecież on ją nadal kocha :-) Chodzi o to, że czasem lepiej się nie odzywać, bo więcej się na tym traci. To jak saga z Messi i na koniec Laporta myślał, że Messi zgodzi się grać za najniższą krajową, a Messi powiedział, że jakby Laporta go poprosił to by się zgodził :-) Wina leży po obu stronach, bo jeden mógł zapytać i drugi, a jak było naprawdę to nie wiemy. Z jeden strony Messi ma tyle kasy, że mógłby grać za darmo do końca życia, z drugiej czemu ma grać za darmo ? Ale ogólnie pieniądze lubią ciszę, więc lepiej interesy robić po cichu. Bodajże we Francji rozważają utajnianie kontraktów, bo jest to wabik na złodziej. I to jest dobre, bo co to kogo obchodzi, kto ile zarabia. Ale już sposób w jaki prowadzi narrację już jest lekko słaby.
11 sty 2022 | 20:33
Nie no znacząco poprawił grę reprezentacji i dlatego pierwszy raz od kilku lat gramy w barażach i to jako nie rozstawiona drużyna :-) Widząc, że nie mamy wirtuozów futbolu ustawia drużynę na 3 obrońców + wahadłowi jak tych co mamy to nie mają sił max na 60min. Puchacz 22 lata, a po godzinie nie ma siły biegać :-) Ta reprezentacja nie jest zła można z tej mąki upiec dobry chleb, ale trzeba sposób gry i taktykę dostosować pod piłkarzy, a nie na odwrót. To nie Belgia, Francja czy Włochy, że co trener nie wymyśli to i tak będzie dobrze albo w miarę dobrze.
11 sty 2022 | 16:05
Jeśli to prawda, że głównie chodzi o te 500tys. tygodniówki to ja bym go olał. Przepraszam, ale dla mnie 500k to już mega pazerność, mówimy o 2 mln funtów miesięcznie + premie. A on niby taki uduchowiony i pomagający wszystkim potrzebującym. A tu taka sytuacja wstyd, wydaje mi się, że poza angielskimi klubami tylko szejki są w stanie udźwignąć taką pensje. Barcelona ze swoimi długami :-) Oni myślą, że ściągną Haalanda, Salaha i Ronaldo :-) "Panowie teraz nie mamy kasy, ale dzięki Wam będziemy mieć sponsorów i przekonamy banki do kolejnych kredytów, także będzie super :-)"
10 sty 2022 | 18:29
Miał inne propozycje, ale w Trabzonspor jako jedyny dał mu więcej, niż ma w Unionie, także wybór był prosty ;-)