Profil użytkownika EnzoPeres

Junior
  • Zarejestrowany od 391 dni
  • Dodanych komentarzy 106
  • Dodanych do sportbuzz 0
  • Łącznie ocen 7659
  • +
    Plusów 7629
  • -
    Minusów -30

Kibicuje drużynom

Ostatnio dodane do Sportbuzz

Ostatnio dodane komentarze

avatar
Jesteś bezczelny - ale to zasługa twoich rodziców, po drugie masz omamy bo za dużo pijesz i powinieneś coś z tym zrobić , po trzecie masz problemy psychiczne i powineneś się zgłosić do psychiatry. Mam jeszcze kilka uwag ale możesz nie zrozumieć skoro jesteś tak ograniczony. Malutki s.....
Zwiń
4 lut 20:20
avatar
Mam na tyle kultury , że nie będę odpowiadal na twoim poziomie - POCZEKAM AŻ Szczęsny zawali jakiś mecz i ZNOWU BĘDZIE FALA HEJTU. a PROPO UWIELBIENIA TO CHODZI O TE KATASTROFALNE BŁĘDY Z LIGI WŁOSKIEJ Z NAPOLI I UDINESE. CHŁOPTASIA TO TY WIDZISZ W LUSTERKU. TE RADY Z 1. ZOSTAW DLA SIEBIE I SWOICH BLISKICH.
Zwiń
2 lut 20:26
avatar
Co to za bełkot?
Zwiń
1 lut 21:42
avatar
Skoro nie rozumiesz języka polskiego - to nie odpisuj na jakiekolwiek komentarze. Odnoszę się do tego co Szczęsny robi na boisku i jeżeli uważam, że jest wielkim błędem ogłaszanie Go pierwszym bramkarzem. POZA TYM PEJORATYWNE KOMENTARZE O FABIAŃSKIM, SĄ NIE NA MIEJSCU. NAWET JEŻELI PORTAL MECZYKI JEST TAKI JAKI JEST. TROCHĘ SZACUNKU. NIE CHCĘ PRZYPOMINAĆ JAK KIBICE JUVENTUSU REAGUJĄ NA SZCZĘSNEGO. DUMY NIE WIDAĆ. TO CO TY NAZYWASZ SZCZĘŚCIEM -TO SĄ UMIEJĘTNOŚCI.
Zwiń
1 lut 13:11
avatar
Zrobił się ze Szczęsnego polityk , jeszcze trochę i bedzie kandydat do parlamentu.
Zwiń
1 lut 09:34
avatar
Bart201 nie wypowiadaj się na takie tematy, które przekraczają Twoje kompetencje - człowieku, mylisz umiejętności gracza z późniejszym przebiegiem meczu - taka jest prawda o Twoich komentarzach. Szczęsny jest elektryczny , niezdecydowany, ma trudności z tzw. czytaniem gry. KONKRETNY PRZYKŁAD - bramka ze Słowacją na ostatnim Euro - wszystko za późno, po strzale piłka się od slupka, później od Niego i wpadła - jeszcze gdzie w tzw krótki słupek. Koszmar. Jak Go widzę w bramce to jestem ciekaw kiedy coś odwali.
Zwiń
1 lut 08:30
avatar
Jaja to będą - ale wcale nie zlote - jak się okaże, że Czesio się na trenerce nie zna i prezes Kulesza sam kadrę związkową poprowadzi do boju. Czysta amatorszczyzna.
Zwiń
31 sty 21:21
avatar
Szczęsny się NIE nadaje do kadry jako pierwszy bramkarz - ta tak jakby zaczynać mecz od 0:1.
Zwiń
31 sty 21:07
avatar
Pożyjemy zobaczymy, na razie wyboru doknał prezes Kulesza i to jest związkowy trener - czy dobrze poprowadzi reprezentację - mam duże wątpliwości.
Zwiń
31 sty 20:35
avatar
Cóż - w realu by go za darmo nie chcieli, tak na serio - duże dziecko
Zwiń
25 sty 21:12