Profil użytkownika Jurek-Żelazko-WMW

Junior
  • Zarejestrowany od 93 dni
  • Dodanych komentarzy 91
  • Dodanych do sportbuzz 0
  • Łącznie ocen 724
  • +
    Plusów 560
  • -
    Minusów -164

Kibicuje drużynom

Ostatnio dodane do Sportbuzz

Ostatnio dodane komentarze

19 sie 2021 | 10:01
To, że Sky Sports pisze, że Lewy wyznacza sobie nowe wyzwania to jedno, ale insynuacja, że mowa o transferze i o tym, że jest zirytowany, to co innego. Kaczka dziennikarska.
19 sie 2021 | 10:00
Bicie piany... znowu... Redaktorzy...
19 sie 2021 | 09:06
Griezmann faktycznie może pomóc Barcelonie na utrzymanie pędu w ataku. Nie dziwię się, że kiedy grał z Messim to nie mógł wkleić się w koncepcję gry, bo francuz prezentuje inną filozofię gry niż grana pod Messiego Barca. Teraz mam nadzieję, że trener zmieni taktykę i ustawi grę pod kolektyw drużyny, a nie będzie próbował grać to samo co z Messim, ale już bez niego. Bo taki zabieg się po prostu nie uda.
19 sie 2021 | 09:01
Pewnie ktoś "mądry" z jego otoczenia podpowiada, że jest drugim Iniestą i może zarabiać więcej. Za takie rady dziekujemy, już niejednego młodego obiecującego piłkarza takie zagrywki zniszczyły.
19 sie 2021 | 08:26
Jasna sprawa, że pożytek z Kane teraz będzie mizerny. Sam zawodnik zawiedziony, bez chęci do walki będzie jedynie kulą u nogi klubu. A klub... liczy, że w końcu zawodnik przełknie gorycz porażki i zacznie cokolwiek grać. Kane zagrał vabank i może się okazać, że straci wszystko: zaufanie kibiców, wsparcie drużyny, szansę gry dla City (które moim zdaniem po Kane już nie chwyci, zrobi swoje, kupi innych piłkarzy, a jak ich oczarowanie Kane'em minie to stwierdzą, że jednak to średni pomysł na sprowadzanie go do City).
19 sie 2021 | 08:20
To historia o niespełnionej nadziei włoskich kibiców Rossoneri. Klub w bardzo złej sytuacji, brak perspektyw poprawy i nagle pojawia się młodzik, który jakoś wpasowuje się w styl zagubionego Milanu i strzela bramki. Tłumy oszalały, ale obiektywnie rzecz ujmując, występy młodzika nie były nadzwyczajne. Były po prostu dobre i co najwyżej obiecujące. Poszła fala fejmu, chłopakowi w głowie się zawróciło, bo uwierzył w słowa trenerów, kibiców, że jest drugim Pippo. To zgubiło włoskich kibiców, to zgubiło piłkarza. Ac Milan z czasów Inzaghiego, Shevchenko, Cafu, Kaki, Nesta, Pirlo, Seedorf, Didy to jeden z moich ulubionych drużyn, czerpałem niezwykłą przyjemność oglądając i kibicując im. I niestety muszę jasno powiedzieć, że ten młodzik sprytem, instynktem oraz charakterem nawet nie stał koło Inzaghiego - mistrza niszczenia spalonych i gry na jego pograniczu.
19 sie 2021 | 08:01
Haaland to ten sam typ zawodnika do Lewandowski. W ogóle nie pasuje do Realu, nie w obecnym formacie. Dla tych dwóch najlepsza jest obecnie liga niemiecka, ewentualnie angielska. Real na siłę chce kogoś kupić, by nie pokazać, że stracił dawną werwę i teraz to oni muszą doganiać inne kluby, a nie ich. To gra psychologiczna, głupia i droga.
18 sie 2021 | 13:57
Kółko wzajemnej adoracji. Po kolei wszyscy idą do władzy, nowych nie wpuszczą. Tam potrzeba naprawdę dobrego managera, takiego z europejskiego poziomu. Nie musi być z branży piłkarskiej, może i lepiej byłoby gdyby nie znał tego środowiska w Polsce. Takich managerów w Polsce jest wielu, prezesi wielkich spółek europejskich, dobrze wiedzą jak prowadzić biznes, to wystarczy.
18 sie 2021 | 11:30
Modric w tamtym czasie był kluczowym zawodnikiem reprezentacji i pokazał się jako osoba zdolna unieść ciężar gry w arcywymagających meczach. Oglądając go można mieć przeświadczenie, że to był jeden z najlepszych zawodników sezonu. Akurat złotą piłkę dla niego popierałem, bo mogła wyznaczyć inny kurs w przyznawaniu nagród, gdzie nie patrzy się na suche liczby a na to jak wysoką formę prezentuje zawodnik i jak długo. Jestem daleki od tego by przyznawać złotą piłkę zawsze zawodnikowi z mistrzowskiej drużyny. Są momenty, gdzie najlepszy nie zawsze drużynowo wygrywa.